+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
100 dni na test i zwrot
ONSEN®

100 dni na test i zwrot

Testuj nasze produkty bez ryzyka - 100 dni na zwrot materaca i poduszek w ONSEN®!
CO ODRÓŻNIA ONSEN® OD SKLEPÓW STACJONARNYCH? U NAS MASZ AŻ 100 DNI NA ZWROT ZAMÓWIENIA! BEZ WYMIANY! BEZ POTRĄCEŃ!
 
Nikt nie chce kupować kota w worku, tym bardziej w przypadku zakupu tak ważnego produktu, jakim jest materac. Jeśli zastanawiasz się jaki materac wybrać, na pewno myślisz również o tym, co może się zdarzyć, jeśli zakup okaże się nietrafiony. Czy materac możesz sprawdzić i testować we własnej sypialni? Czy w razie konieczności możesz dokonać zwrotu materaca?
 
Kupując w ONSEN® nie musisz się martwić. Bez ryzyka testuj materac Osaka Air nawet przez 100 dni! Śpij na nim, wypoczywaj, pij poranną kawę, niech skaczą po nim dzieci i wskakuje na niego pies. Przetestuj materac w zaciszu swojej własnej sypialni i przekonaj się o jego jakości.

Jeśli jednak okaże się, że nasz materac Ci nie odpowiada, odeślij go do nas, a my zwrócimy Twoje pieniądze. 100 dni na bezpłatny zwrot dotyczy również pozostałych produktów marki ONSEN®. Wszystko opiera się na jasnych i prostych zasadach.
 
1. Oferta „100 dni na test” skierowana jest do wszystkich klientów, którzy zakupili produkty marki Onsen przez oficjalną stronę internetową – www.onsensleeping.com – i dotyczy wszystkich produktów dostępnych na stronie, a w tym materacy i poduszek. Pozwala ona na zwrot zakupionego towaru w terminie nie wcześniejszym niż 50 dni kalendarzowych od dnia zakupu i nie późniejszym niż 100 dni kalendarzowych od dnia zakupu. Za dzień zakupu przyjmuje się dzień doręczenia towaru do siedziby Konsumenta, zaś za dzień zwrotu przyjmuje się dzień doręczenia towaru do siedziby Sklepu.

2. Udział w ofercie „100 dni na test” nie wymaga działania ze strony Konsumenta – jest automatyczny, następuje w chwili zakupu.

3. Z oferty „100 dni na test” skorzystać mogą wyłącznie osoby fizyczne, wykluczone są z niej zakupy dokonane na fakturę VAT. 

4. W przypadku zakupu zestawu produktów, oferta „100 dni na test” obowiązuje wyłącznie na cały zestaw. Nie ma możliwości zwrotu tylko części produktów wchodzących w skład zestawu.

5. Konsument, który chce skorzystać z możliwości zwrotu w ramach oferty „100 dni na test”, zobowiązany jest do skontaktowania się ze Sklepem i poinformowania o chęci zwrotu. Następnie, po rejestracji zwrotu przez Sklep, Konsument winien odesłać zwracany produkt w oryginalnym opakowaniu w stanie umożliwiającym ich ponowne wykorzystanie. W przypadku zwrotu materaca, winien on być zapakowany w oryginalną folię, w której został dostarczony. Dodatkowo w przesyłce powinny znajdować się metki, dowód zakupu i wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Brak spełnienia warunków spowoduje utratę możliwości skorzystania z oferty.

6. Koszta przesyłki towaru zwracanego w ramach oferty „100 dni na test” pokrywa Konsument. Zwrotu musi dokonać na adres: ONSEN Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 53, 87-100 Toruń, +48 512 999 218. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

7. Sklep dokona zwrotu zgodnie z użytą przez Konsumenta metodą płatności w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania zwróconego produktu.

8. Oferta „100 dni na test” jest niezależna od uprawnień przysługujących Konsumentom z mocy obowiązującego prawa.

9. Oferta trwa przez czas nieokreślony, do odwołania.  W przypadku odwołania oferty, Konsumenci, którzy dokonali zakupu w czasie jej trwania, zachowują prawo do tego, aby z niej skorzystać.

10. ONSEN Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy skorzystania z oferty "100 dni na test" w przypadku wykrycia istotnego nadużycia ze strony Konsumenta. Za nadużycie uważa się przede wszystkim powtarzające się zamawianie produktów na te same dane osobowe i następnie ich zwracanie, jak również celowe doprowadzanie ONSEN Sp. z.o.o. do strat finansowych.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

UWAGA! Zwracane produkty ONSEN® podlegają utylizacji. Nie mniej jednak prosimy, nie przysyłaj nam produktu brudnego, poplamionego czy noszącego oznaki obecności ludzkich wydzielin. W szczególności dziś, w dobie koronawirusa prosimy, abyś zadbał o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i odesłał nam produkt z zachowaniem jak najwyższych standardów higienicznych. Z góry dziękujemy za Twoje zrozumienie.
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ