+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
100 dni na test i zwrot
Onsen Sleeping

100 dni na test i zwrot

Testuj materac - 100 dni na test i zwrot w Onsensleeping.
Nikt nie chce kupować kota w worku, tym bardziej w przypadku zakupu tak ważnego produktu jakim jest materac. Jeśli zastanawiasz się jaki materac wybrać na pewno zastanawiasz się również co będzie, jeśli zakup okaże się nietrafiony? Czy materac możesz testować we własnej sypialni i czy w razie konieczności możesz zwrócić zakupiony materac?

W Onsen Sleeping nie musisz się martwić. Materac Osaka Air testuj do woli nawet przez 100 dni, śpij na nim, wypoczywaj, pij poranną kawę, niech skaczą po nim dzieciaki  i wskakuje na niego pies. Przetestuj materac w zaciszu swojej własnej sypialni i sprawdź, czy Ci odpowiada. Jeśli jednak okaże się, że nasz materac nie jest dla Ciebie (co wątpliwe) - odeślij nam go a my zwrócimy Twoje pieniądze. 100 dni na test dotyczy również pozostałych produktów marki Onsen. Wszystko na jasnych i prostych zasadach:
1. Test 100 dni dotyczy wszystkich Klientów, którzy zakupili produkty Onsen poprzez stronę www.onsensleeping.com. Test ten dotyczy wszystkich produktów, czyli materacy, poduszek, produktów Skin+ oraz wszystkich protuktów dostępnych na stronie. Udział w teście jest automatyczny - nie musisz informować nas o tym, że chcesz nasze produkty testować przez 100 dni.

2. Z testu wykluczone są zakupy produktów Onsen dokonane w formie ratalnej oraz zakupy dokonane na fakturę. W przypadku zakupu zestawu w promocyjnej cenie 100 dni na test obowiązuje na cały zestaw (brak możliwości częsciowego zwrotu produktów z zestawu).

3. Zwrot produktów Onsen odbywa się na koszt Klienta. Wymogiem koniecznym do akceptacji zwrotu jest odesłanie produktu w oryginalnym kartonie oraz opakowaniu foliowym jeśli takowe występuje, w których produkt został dostarczony do Klienta podczas zakupu wraz z paragonem i wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy.

4. Bieg 100 dni rozpoczyna się w dniu otrzymania produktu Onsen przez Klienta (data doręczenia przesyłki przez kuriera). Począwszy od tego dnia, setny dzień będzie maksymalnym i ostatnim dniem na oddanie produktu do siedziby firmy Onsen (maksymalnie w setnym dniu produkt musi zostać doręczony do siedziby firmy). Test dotyczy dni kalendarzowych, a nie dni roboczych. Adres zwrotu: ONSEN sp. z o.o. ul. Łódzka 2, 87-103 Brzoza. Telefon kontaktowy 512-999-218.

5. Firma Onsen, po otrzymaniu zwróconego produktu w nieuszkodzonym stanie, w terminie 14 dni dokona zwrotu pełnej kwoty, którą Klient zapłacił za produkt. Kwota zostanie zwrócona w formie przelewu na konto bankowe wskazane przez Klienta podczas zgłoszenia zwrotu. Firma Onsen nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

UWAGA! Zwracane produkty Onsen podlegają utylizacji. Nie mniej jednak prosimy, nie przysyłaj nam produktu brudnego, poplamionego czy noszącego oznaki obecności ludzkich wydzielin. W szczególności dziś, w dobie koronawirusa prosimy, abyś zadbał o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i odesłał nam produkt z zachowaniem jak najwyższych standardów higienicznych. Z góry dziękujemy za Twoje zrozumienie.
Ci co się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ