+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Bezproblemowy zwrot wszystkich produktów Onsen
Onsen Sleeping

Bezproblemowy zwrot wszystkich produktów Onsen

Badania pokazały, że aby przyzwyczaić się do poduszki czy materaca Twoje ciało potrzebuje od 30 do nawet 100 dni. W związku z tym wiemy, że musisz przetestować nasze produkty w zaciszu swojej własnej sypialni. Dlatego wszystkie nasze produkty objęte są 100-dniowym okresem testowym. Bez żadnych kruczków ani ukrytych drobnym drukiem obostrzeń.

W okresie testowym 100 dni możesz w pełni korzystać z produktu, próbować i testować do woli. Jeśli jednak nie pokochasz naszego produktu i uznasz, że produkt Tobie nie odpowiada - masz aż 100 dni na jego zwrot. Po prostu nam go odsyłasz, a my oddajemy Ci pełną kwotę (zwrot kwoty następuje w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwróconego produktu).

Nie oceniamy zwracanych produktów pod kątem zużycia czy obecności zabrudzeń, ponieważ i tak wszystkie zwracane produkty ulegają utylizacji. Nie pomniejszamy zwracanej kwoty tak, jak robią to inni producenci i sprzedawcy.
Ci co się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ