+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach +48 509 940 633  Obsługa klienta 512 999 218
0
Koszyk
100 dni na zwrot zamówienia
Onsen Sleeping

100 dni na zwrot zamówienia

Badania pokazały, że aby przyzwyczaić się do poduszki czy materaca ludzkie ciało potrzebuje od 30 dni do nawet 100 dni. W związku z tym pozwalamy przetestować nasze produkty w zaciszu swojej własnej sypialni. Dlatego też wszystkie nasze produkty objęte są 100-dniowym okresem testowym. Bez ukrytych drobnym drukiem obostrzeń.

W okresie testowym możesz w pełni korzystać z produktu, próbować i testować do woli. Jeśli jednak nie pokochasz naszego produktu i uznasz, że produkt Tobie nie odpowiada, masz aż 100 dni na jego zwrot. W tym czasie musisz go nam odesłać, a my w po maksymalnie 14 dniach zwrócimy Ci pieniądze z powrotem.

Nie oceniamy zwracanych produktów pod kątem zużycia czy obecności zabrudzeń, ponieważ wszystkie zwracane produkty ulegają utylizacji. Nie zmniejszamy zwracanej kwoty tak, jak robią to inni producenci i sprzedawcy.
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ