Materace Toruń - zakup materaca od producenta

15 lipca 2021
materace torun

Kolejna nieprzespana noc? Kiepski poranek z bólem kręgosłupa i sztywnym karkiem ? Może czas na zmianę materaca? W Toruniu kupisz materace bezpośrednio od producenta.
 

Chcesz kupić nowy materac do swojego łóżka, wpisujesz do internetu hasło "materace Toruń" i wyskakują kolejno wielkie sieciówki a potem ogólnopolskie firmy, które pozycjonują się na każde możliwe miasto w Polsce. Przeglądanie kolejnych danych doprowadza Cię do furii, bo wciąż trafiasz na firmy sprzedające materace, które wcale nie są z Torunia a jedynie pozycjonują się na hasło Toruń, w celu pozyskania nowych Klientów.

A Ty chcesz kupić materac właśnie tu, w Toruniu.


Dlatego jest to jedyny artykuł z serii "materace miasto" jaki napisaliśmy, ponieważ nasza firma Onsen jest właśnie z Torunia. Nasz adres to ul. Biała 65 (na osiedlu stawki - lewobrzeże Torunia), 87-100 Toruń, tel. (56) 622-92-44 . Nie posiadamy olbrzymiego sklepu stacjonarnego, ale do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy mały, kameralny show room (salon ekspozycyjny) gdzie w spokoju możesz obejrzeć, przetestować i wybrać materac.

Pracownicy udzielą Ci wszelkich informacji, odpowiedzą na każde Twoje pytanie, odniosą się do wszelkich Twoich wątpliwości. Salon stanowi odrębne pomieszczenie, zamykane, z łóżkiem na którym możesz nieskrępowany się położyć i leżeć tak długo jak zechcesz, spędzić tyle czasu ile Ci potrzeba, nikt nie będzie Ci się przyglądał, będziesz miał pełnię prywatności.
materace torun

Dlaczego otworzyliśmy salon ekspozycyjny z materacami w Toruniu?

 

Jeśli choć trochę znasz naszą firmę, dokładnie wiesz, że nie współpracujemy z żadnymi salonami sprzedaży materaców w Polsce a całą sprzedaż obsługujemy przy pomocy naszego serwisu internetowego www.onsensleeping.com. Wynika to z wielu przyczyn, między innymi dlatego, że w salonie z materacami nasz model Osaka Air musiałby kosztować dwa razy tyle co u nas. Więcej o polityce cenowej znajdziesz w tym artykule.

Onsen - toruński producent materacy
Ale oprócz tego zapewne wiesz, że kładziemy ogromny nacisk na możliwość testowania materaca w domowym zaciszu, dlatego każdy sprzedany materac objęty jest u nas 100-dniowym okresem testowym.

Materac musisz przetestować!


Wybierając materac do swojego łóżka musisz go wypróbować. Tyle tylko, że w wielkim salonie snu, w którym rozstawione są dziesiątki łóżek i materacy, kręcą się Klienci a Ty jesteś pod baczną obserwacją sprzedawcy - ciężko Ci tak naprawdę przetestować materac. I choć sklepy oczywiście wyrażają zgodę, abyś położył się na materacu to nie oszukujmy się, nie masz prawa rzetelnie przetestować takiego materaca. Nie rozluźnisz się, nie uśniesz, nie wypróbujesz wszystkich ustawień ciała jakie przyjmujesz w domowym zaciszu.
materace torun
W sklepie z materacami raczej nigdy w pełni się nie zrelaksujesz
W typowym sklepie stacjonarnym sprzedawca zazwyczaj nie wyrazi zgody, abyś uciął sobie na materacu drzemkę. A nawet gdyby taką zgodę wyraził, to czy uśniesz w momencie, gdy dookoła chodzą inni Klienci, jest hałas i ostre światło? Oczywiście, że nie.

W naszym show roomie w Toruniu na ul. Białej 65 masz okazję naprawdę przetestować materac.


Zamykane pomieszczenie daje pełnię prywatności a Ty możesz w pełni ocenić i wybrać czy nasz materac będzie odpowiedni do Twoich potrzeb. Masz prawo korzystać z łóżka ile tylko zapragniesz, zapaść w drzemkę (co wielu Klientów rzeczywiście u nas robi!) - wszystko to w celach oceny naszego produktu. Wielu Klientów przebywa w naszym sklepie nawet po kilka godzin i są zadowoleni, że mieli szansę realnie przetestować materac przed jego zakupem.

Zapraszamy do naszego salonu w Toruniu i przetestowania naszych materacy.


Szczegółowe informacje dotyczące materaca dostępne są na naszej stronie i w naszym sklepie internetowym. Nasza strona internetowa znajduje się pod adresem: www.onsensleeping.com, adres sklepu: ul. Biała 65, 87-100 Toruń. Tu możesz zapoznać się z całą ofertą naszych produktów.
materace torun salon materacy w toruniupg
Jesteśmy polską, innowacyjną firmą produkującą piankowe poduszki ortopedyczne i piankowe materace. Zarówno poduszki jak i materace zostały opracowane przy udziale lekarzy i fizjoterapeutów, z zachowaniem zasad zdrowego snu, tak aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom Klientów. Wszystkie nasze produkty to wyroby medyczne klasy I zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych (www.urpl.gov.pl). Podstawowym celem firmy było stworzenie idealnego materaca dla dużej grupy użytkowników. Takie zadanie postawiło sobie w latach 2012-2014 kilka amerykańskich firm. W opracowanych systemach badawczych doszli do wniosku że jest możliwe stworzenie materaca dla 90% społeczeństwa. Opierając się na pozyskanych danych oraz wykonując własne badania nasza firma Onsen stworzyła piankowy materac Osaka Air który zaspokaja wymagania ponad 90% Użytkowników. Możemy być więc dumni, że Toruń ma swojego przedstawiciela w branży materacowej która dopiero teraz zaczyna reagować na prawdziwe potrzeby Klientów.

Jobs to be done oraz Design thinking


Tworząc nasz materac korzystaliśmy z wielu znanych na zachodzie metod tworzenia produktów takich jak JTBD (z ang. "jobs to be done") czyli w wolnym tłumaczeniu "robota ma być zrobiona". Jobs to be done – to bardzo ciekawy koncept, który pomaga projektować innowacyjne produkty i przejść od poziomu usprawniania obecnych rozwiązań do poszukiwania przełomowych pomysłów w każdym obszarze działalności człowieka.


Podczas projektowania naszego materaca i poduszek ortopedycznych korzystaliśmy również z metodologii "Design thinking" , gdzie koncepcja projektowa obejmowała przede wszystkim realizację wymagań Użytkownika materaca - czyli komfort i ergonomię w sypialni, odpowiednie podparcie kręgosłupa, wysoki poziom wentylacji i wiele innych, istotnych danych.

Oprócz materaca - poduszki ortopedyczne prosto z Torunia!


W naszym salonie w Toruniu oprócz materacy Onsen znajdziesz w naszej ofercie również poduszki ortopedyczne wykonane z wysokiej jakości innowacyjnej pianki Blupur - zobacz jak wyglądają nasze modele poduszek Yoko, Asana i Hiro. Poduszki projektowane były na podstawie danych anatomicznych oraz ergonomicznych w celu uzyskania optymalnego podparcia kręgosłupa szyjnego. Jak łatwo zauważysz, nasze modele mają nietypowe, niespotykane dotąd na polskim rynku kształty. Priorytetem stała się dla nas profilaktyka spłycenia lordozy szyjnej i takie dobranie danych parametrów poduszki, aby była ona odpowiedniej wysokości do spania zarówno na boku jak i na plecach (większość dotychczas dostępnych na rynku poduszek ortopedycznych z uwagi na swój kształt nie miała prawa spełnić tego wymogu).
 

Wszystkie nasze poduszki masz prawo również wypróbować i przetestować w naszym salonie materacowym w Toruniu.

Onsen Toruń

Dlaczego akurat materace piankowe a nie np. materace sprężynowe czy materace lateksowe?


Kiedy pójdziesz do sklepu - „materace i łóżka” - znajdziesz produkty wielu producentów: materace kieszeniowe, materace lateksowe, kokosowe, kieszeniowe bonelowe, materace piankowe... Do wyboru do koloru, na pewno zaskoczy Cię mnogość cen, parametrów, danych oraz ogromny rozstrzał poziomu jakości prezentowanych łóżek. Wszystkie te materace maja jednak wady, o których sklep Ci nie powie. Jak więc masz wybrać materac odpowiedni akurat do swojej sypialni, który zapewni najlepszy poziom regeneracji podczas Twojego snu i który dobrze podeprze Twój kręgosłup? Przecież nie wszystkie materace nadają się do każdego rodzaju łóżka czy stelażu.
Dowiedz się dlaczego warto wybrać materac piankowy
Te treści odnajdziesz na naszej stronie (w zakładce blog), masz je dokładnie omówione, masz podane sprawdzone i rzetelne informacje uzupełnione o wiele danych statystycznych i badań naukowych. Na naszym blogu omawiamy praktycznie każdy aspekt zdrowego spania. Zobacz jakich łóżek unikać, a czego szukać dla komfortowego spania, abyś optymalnie wypoczął we własnej sypialni. Materace w zależności od tego z czego są wykonane, do jakiego łóżka są przeznaczone, jakie stelaże pod nimi się znajdują, mogą różnie oddziaływać na Twój kręgosłup. Mogą odpowiednio i optymalnie podpierać Twój kręgosłup, ale mogą też działać na niego niekorzystnie. Dlatego ważne jest aby znać różnice pomiędzy materacami. Ważne aby wiedzieć jakich materacy nie oglądać, jakich materacy na pewno nie kupować, jakich materacy unikać, jakich materacy nie dać sobie „wcisnąć".

Przed zakupem materaca stań się ekspertem.


Nasz materac Osaka Air wykonany jest z kilku rodzajów pianek, o różnych właściwościach, różnej gęstości i twardości oraz sprężystości. Materace z pianki maja możliwości fizyczne nieporównywalne z innymi materacami. Zapraszamy Cię do naszego show roomu w celach przetestowania możliwości naszego materaca i sprawdzenia, czy będzie odpowiedni do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czy kupując materac w salonie w Toruniu otrzymam jakiś rabat?


Jeśli podejmiesz decyzję o zakupie na miejscu, oczywiście istnieje możliwość uzyskania rabatu, jeśli takowy jest aktualnie dostępny na naszej stronie internetowej. Uzyskanie dodatkowych rabatów czasami wymaga wyrażenia zgody przetwarzania danych osobowych. Klient wyraża zgodę przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych (jest to dobrowolne, a administratorem danych jest Onsen Sp. z o.o. ul. Biała 65, 87-100 Toruń). Dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oznacza jedynie to, że będziesz od nas otrzymywał drogą mailową lub telefoniczną informacje o aktualnych promocjach, rabatach itp. Nie jesteśmy nierzetelnym administratorem danych i nigdy nie sprzedamy Twoich danych ani nie użyjemy ich niezgodnie z prawem!
Zapamiętaj - materace Toruń to materace Osaka Air firmy Onsen!
materac z mozliwoscia testowania zwrot materaca

Wpisz do przeglądarki: www.onsensleeping.com i odwiedź nasz salon sprzedażowy:

Sklep Onsen, ul. Biała 65, Toruń, tel. (56) 622 92 44

FAQ

Czy w Toruniu jest sklep producenta materacy?

Tak. W Toruniu siedzibę ma firma Onsen, która produkuje materace i poduszki ortopedyczne. Firma prowadzi sprzedaż głównie przez internet, ale posiada w Toruniu salon z materacami, w którym możesz spokojnie przetestować i wybrać materac. Salon znajduje się na ul. Białej 65 w Toruniu.

Tanie materace - Toruń. Gdzie kupić?

W Toruniu można kupić w przyzwoitej cenie materace bezpośrednio od producenta marki Onsen. Show room znajduje się na ul. Białej 65 (podgórz), można w nim przetestować i zakupić zarówno materace jak i poduszki ortopedyczne marki Onsen.

Materace sklep - gdzie można kupić materac bezpośrednio od producenta?

Zakup materaca bezpośrednio od producenta to doskonałe rozwiązanie, ponieważ redukuje wielkość marży jaką płacisz kupujesz materac w sklepie (w tej samej cenie otrzymujesz materac lepszej jakości, ponieważ pomijasz "pośredników"). Firma Onsen - producent materacy prowadzi sprzedaż internetową swoich produktów oraz posiada niewielki mini salon sprzedaży materacy w Toruniu, na ulicy Białej 65. Zapraszamy.

Materac Toruń sklep - gdzie iść?

W Toruniu istnieje wiele punktów sprzedaży, w których możesz kupić materac. Oprócz popularnych "sieciówek" znajdziesz materace lepszej jakości, które możesz zakupić w mini-saloniku sprzedażowym, bezpośrednio od producenta marki Onsen. Onsen to polski producent materacy w Toruniu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą materacy w Toruniu.

Zastanawiasz się jak dobrać materac do wagi oraz czy twardość materaca powinna być sugerowana wagą ciała? Czy osoby postawne, o dużej wadze powinny spać na twardych materacach, natomiast szczupłe i lekkie na miękkich?
25 lipca 2021
Twardość materaca jest jednym z kluczowych elementów budujących komfort snu. Dobrze dobrany materac nie może być ani za miękki ani za twardy.
20 lipca 2021
Masz chory kręgosłup i ból pleców nie pozwala Ci spokojnie spać? Z tego artykułu dowiesz się jaki materac na bóle kręgosłupa będzie najlepszy.
14 lipca 2021
Twoje dziecko posturą zaczęło przypominać osobę dorosłą. Dotychczasowe łóżko czy tapczanik przestają wystarczać i zastanawiasz się na czym teraz powinno spać? Jaki materac wybrać dla nastolatków, aby spali wygodnie i zdrowo?
13 lipca 2021

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ