+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Unikalny probiotyk, który odmładza skórę – musisz go mieć!

8 kwietnia 2022
Probiotyk na skórę, pielęgnacja skóry, probiotyki, odmładzanie skóry, krem na zmarszczki
Probiotyk kojarzy nam się głównie z żywnością, a przede wszystkim jogurtami i kefirami. W tej formie spożywamy probiotyki będące konkretnymi kulturami bakterii, a niekiedy także drożdży. Zadaniem probiotyku podawanego doustnie jest korzystne działanie wewnątrz przewodu pokarmowego.

Zgodnie z definicją Światowej Organizacji Zdrowia, za probiotyk uważa się żywy drobnoustrój, który wywiera korzystny wpływ na zdrowie gospodarza. Oznacza to, że probiotyki nie muszą być podawane wyłącznie w żywności. Stąd też, dzięki efektom pracy sztabu wybitnych naukowców, cieszyć możemy się także unikalną technologią Skin+ opartą na opatentowanym probiotyku, który działa korzystnie na skórę.
Probiotyk na skórę, pielęgnacja skóry, probiotyki, odmładzanie skóry, krem na zmarszczki

Probiotyk – poduszki ortopedyczne

W poszewkach wybranych poduszek ortopedycznych, jak również poduszek klasycznych, Onsen Sleeping wykorzystuje unikalną technologię Skin+ opartą na działaniu probiotyków. Stanowi ona nowatorskie rozwiązanie będące opatentowaną przez markę BekaertDeslee formułą.
 
Opatentowany probiotyk Bacillus indicus PD01, jaki zawarty jest w tkaninach wyprodukowanych w technologii Skin+, pozostaje zamknięty w specjalnie zaprojektowanych nanokapsułkach. Pod wpływem tarcia spowodowanego dotykiem skóry, probiotyk ten uwalnia się, a następnie namnaża na jej powierzchni. Efektem działania probiotyku Bacillus indicus PD01 jest wytwarzanie przez bakterie naturalnych karotenoidów, które są naturalnymi przeciwutleniaczami.

W proces tworzenia opartej na probiotykach technologii Skin+ zaangażowane było kilka podmiotów naukowych, a przede wszystkim BekaertDeslee Academy, Devan Chemicals oraz ProDigest powiązane z prestiżowym Ghent University. Dzięki ich staraniom nanokapsułki z probiotykami silnie łączą się z włóknami materiałów tekstylnych. Dzięki temu wytrzymują aż do 20 prań w temperaturze do 40 °C.

Produkty z probiotykiem działającym korzystnie dla skóry, jakie oferuje Onsen Sleeping to: Dodatkowo posiadamy w naszej ofercie hipoalergiczną poduszkę klasyczną Skin+ produkowaną w kilku rozmiarach. Stosowanie probiotyków jest w pełni bezpieczne i nie wywołuje żadnych działań niepożądanych. Dlatego też może ona być używana przez każdego, bez żadnych ograniczeń.

Probiotyk – prześcieradła

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, Onsen Sleeping w procesie stworzył również prześcieradło Skin+ wykorzystujące dobroczynne działanie probiotyku Bacillus indicus PD01. Dzięki temu możemy korzystać z probiotyku poprawiającego zdrowie skóry nie tylko w obrębie twarzy, ale na powierzchni całego ciała.

Probiotyk Bacillus indicus PD01 za pomocą karotenoidów działa w tym przypadku nawilżająco i wygląddzajco dla całego ciała. Dzięki temu zapobiega on procesom starzenia się skóry i pobudza jej komórki do regeneracji. Stanowi ono przełomowy produkt służący pielęgnacji skóry podczas snu i prawdopodobnie pierwsze na rynku wykorzystanie probiotyku w taki sposób.

Probiotyk – właściwości

Aby maksymalnie skorzystać z właściwości probiotyków. skóra powinna bezpośrednio przylegać do tkaniny. Stosowanie dodatkowego materiału pod postacią piżamy utrudni przedostanie się nanokapsułek z probiotykiem na powierzchnię skóry. Stąd też spanie nago wzmocni jego działanie.

Wykorzystanie probiotyków w produktach Onsen Sleeping było naturalną konsekwencją procesu design thinking, jaki wykorzystujemy do tworzenia wszystkich naszych produktów. Probiotyk stanowi bowiem najbezpieczniejsze, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie do osiągnięcia celu, jakim było odmładzanie skóry w trakcie snu.
 
Codzienny sen na probiotyku Bacillus indicus PD01 daje efekt porównywalny z tym, jaki uzyskuje się przy stosowaniu odmładzającego i przeciwzmarszczkowego kremu karotenoidowego każdej nocy. Produkcja karotenoidów przez ten rodzaj probiotyku rozpoczyna się natychmiast, a więc daje efekt już od pierwszego dnia po użytkowaniu.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez ekspertów Onsen Sleeping.
Probiotyk na skórę, pielęgnacja skóry, probiotyki, odmładzanie skóry, krem na zmarszczki

FAQ: Probiotyk

Czy probiotyk działa na skórę?

Tak. Probiotyk Bacillus indicus PD01 działa na skórę za sprawą produkowanych przez niego karotenoidów, które są znanymi i wielokrotnie przebadanymi karotenoidami.

Czy probiotyki odmładzają i usuwają zmarszczki?

Tak. Probiotyki Bacillus indicus PD01 wytwarzają karotenoidy, które są naturalnymi przeciwutleniaczami. Dzięki probiotykom skóra regeneruje się. Dodatkowo powodują one spowolnienie utleniania się komórek skóry, co ma działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe.

Jaki probiotyk jest najlepszy na skórę?

Najlepszy probiotyk na skórę to Bacillus indicus PD01. Działanie tego probiotyku opiera się na wytwarzaniu karotenoidów, które są naturalnymi przeciwutleniaczami. Utlenianie się komórek skóry powoduje ich starzenie. Stąd też stosowanie probiotyku Bacillus indicus PD01 wpływa na zahamowanie procesów starzenia się skóry.

Jakie probiotyki poleca sie na atopowe zapalenie skóry (AZS)?

Na atopowe zapalenie skóry (AZS) poleca się probiotykiu Bacillus indicus PD01. Dzięki spaniu na prześcieradle i poduszkach ortopedycznych wykonanych w technologii Skin+ wykorzystującej pozytywne działanie probiotyków, objawy atopowego zapalenia skóry (AZS) zmniejszają się, a skóra szybciej i lepiej się regeneruje.

Na co jest dobry probiotyk?

Probiotyk jest dobry na wszystko. Działanie probiotyku zależy od tego, do jakich celów został stworzony i jak będzie podany. Najlepszym probiotykiem na skórę jest opatentowany szczep bakterii Bacillus indicus PD01, dzięki któremu skóra staje się bardziej nawilżona i zregenerowana.

Udostępnij
Newsletter - bądź na bieżąco!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Komentarze
Wystąpiły błędy w formularzu.
Imię lub pseudonim *
Adres e-mail (nie będzie widoczny)
Number telefonu (nie będzie widoczny)
Komentarz *
Dziękujemy za dodanie komentarza!
Więcej o komfortowym śnie
Prześcieradło z gumką to znakomita alternatywa dla tradycyjnych prześcieradeł. Czy prześcieradła z gumką mogą odżywiać i odmładzać skórę?
10 lutego 2023
Czy spanie bez majtek jest zdrowsze od spania w bieliźnie? Jakie są zalety spania bez majtek i dlaczego jest to bardziej komfortowe?
5 września 2022
Za miękki materac szkodzi ludzkiemu ciału, podczas gdy z jego stosowania nie płyną praktycznie żadne zalety. Czy miękkie materace mają rację bytu?
28 lipca 2022
Materac piankowy czy sprężynowy – który wybrać? Poznaj 5 podstawowych różnic, które dzielą materac piankowy od materaca sprężynowego.
26 lipca 2022
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Poduszki ortopedyczne Standard
Poszewki na poduszki ortopedyczne Standard
Poszewki na poduszki ortopedyczne Skin+
Materace piankowe
Poduszki ortopedyczne Skin+
Zestawy
Pościel
Akcesoria
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ