Darmowy zwrot materaca OSAKA AIR

Nikt nie chce kupować kota w worku. To zrozumiałe, dlatego mamy dla Ciebie świetną propozycję. Co powiesz na to, że materac Osaka Air możesz bez ograniczeń testować przez 100 dni? Bez żadnych zobowiązań ani ukrytych drobnym drukiem obostrzeń. Odbierasz swój materac, testujesz nawet do 100 dni, a gdybyś nie był zadowolony po prostu odsyłasz i otrzymujesz pełny zwrot zapłaconej kwoty! Zobacz jakie to proste:Regulamin promocji 100 DNI NA TEST MATERACA


1. Promocja dotyczy wyłącznie Klientów, którzy zakupili materac Osaka Air poprzez stronę www.onsensleeping.com. Promocja dotyczy materacy o rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Udział w promocji jest automatyczny - nie musisz informować nas o tym, że chcesz swój materac testować przez 100 dni.

2. Z promocji wykluczone są zakupy materaców Osaka Air dokonane w formie ratalnej oraz zakupy dokonane na fakturę.

3. Zwrot materaca Osaka Air odbywa się na koszt Klienta. Wymogiem koniecznym do akceptacji zwrotu jest odesłanie materaca Osaka Air w oryginalnym kartonie oraz opakowaniu foliowym, w których materac został dostarczony do Klienta podczas zakupu. Do wysyłanego materaca proszę dołaczyć formularz odstąpienia od umowy oraz paragon lub skan paragonu.

4. Bieg 100 dni rozpoczyna się w dniu otrzymania materaca Osaka Air przez Klienta (data doręczenia przesyłki przez kuriera). Począwszy od tego dnia, setny dzień będzie maksymalnym i ostatnim dniem na oddanie materaca do siedziby firmy Onsen (maksymalnie w setnym dniu materac musi zostać doręczony do siedziby firmy). Promocja dotyczy dni kalendarzowych, a nie dni roboczych. Adres zwrotu: RED DESIGN sp. z o.o. ul. Biała 65, 87-100 Toruń. Zwrot należy poprzedzić informacją mailową lub telefoniczną, na: biuro@onsensleeping.com lub pod numer telefonu 509-940-633.

5. Firma Onsen, po otrzymaniu zwróconego materaca w nieuszkodzonym stanie, w terminie 14 dni dokona zwrotu pełnej kwoty, którą Klient zapłacił za materac. Kwota zostanie zwrócona w formie przelewu na konto bankowe wskazane przez Klienta podczas zgłoszenia zwrotu. Firma Onsen nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.UWAGA! Zwracane materace Osaka Air podlegają utylizacji. Nie mniej jednak prosimy, nie przysyłaj nam produktu brudnego, poplamionego czy noszącego oznaki obecności ludzkich wydzielin. W szczególności w dobie koronawirusa dbajmy o siebie nawzajem. Z góry dziękujemy za Twoje zrozumienie:)

Materac Onsen Osaka Air

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ