Polish (PL)German (DE)English (EN)
Product Information: +48 509 940 633 | Order Support: +48 512 999 218
0
10 cech najlepszego materaca!
01. 92% Wentylacji
01. 92% Wentylacji
Jedyny na rynku materac z siatką 3D AERO.

Materac OsakaAir rozwiązuje wszystkie problemy przegrzewania i pocenia ciała podczas snu.
Siatka 3D AERO odprowadza ciepło które kumuluje się w warstwie Pianki z pamięcią. Wykonana jest z tysięcy  mikro filamentów które zapewniają przepływ powietrza pomiędzy warstwami materaca . Dzięki temu ciepło i wilgoć odprowadzane są na zewnątrz materaca proces ten wspomaga kolejna położona niżej  warstwa materaca o charakterystycznych podłużnych kanałach poprzeczne tunele tej warstwy odprowadzają ciepło i wilgoć poza boczne brzegi materaca. Pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli również wykonany jest z przepuszczalnej siatki w efekcie całe ciepło i wilgoć wydostają się poza materac.
Materac wysokoelastyczny Osaka Air rozwiązał wszystkie trudności związane z przegrzewaniem i poceniem się ciała
Rozpoczynając od „dlaczego” udało nam się stworzyć materac idealny. Podczas projektowania wysokoelastycznego materaca piankowego Osaka Air wzięliśmy pod uwagę wszystkie ważne dla ciebie funkcje: odpowiedni poziom podparcia, przewiewność, ekologiczność, łatwość zmiany pozycji, przystępną cenę i wiele innych. Na końcu dopracowaliśmy najdrobniejsze walory estetyczne, aby materac oprócz spełniania wszystkich swoich funkcji stał się również ozdobą Twojej sypialni.

Dziś oddajemy w Twoje ręce produkt, którego jesteśmy pewni i z którego jesteśmy dumni. Życzymy Ci udanego użytkowania materaca Osaka Air.
Materac wysokoelastyczny Osaka Air rozwiązał wszystkie trudności związane z przegrzewaniem i poceniem się ciała
Jedyny na rynku materac z siatką Aero 3D
02. SWOBODA ZMIANY POZYCJI
02. SWOBODA ZMIANY POZYCJI
02. SWOBODA ZMIANY POZYCJI
Osaka Air - możliwość swobodnej zmiany pozycji
Utrudniona zmiana pozycji podczas snu.
Na materacu z górną warstwą z pianki z pamięcią (VISCO)
Wierzchnia warstwa materaca Osaka Air wykonana jest z pianki BluPur, która jest bardzo elastyczna i posiada strukturę otwartych komórek. Zapewnia ona łatwe przetaczanie i zmianę pozycji podczas snu. W odróżnieniu od pozostałych producentów nie używamy pianki z pamięcią kształtu jako wierzchniej warstwy, bo to właśnie ona jest głównym sprawcą zapadania się ciała w głąb materaca, co bardzo utrudnia zmianę pozycji podczas snu. Dodatkowo pianka z pamięcią sprzyja przegrzewaniu ciała i nadmiernej potliwości. Dlatego stanowczo, jako pierwszą warstwę materaca zastosowaliśmy doskonałą piankę wysokosprężystą BluPur.
MATERAC Z PIANKĄ BLUPUR
Pianka BluPur dzięki swojej elastyczności zapewnia swobodną zmianę pozycji podczas snu. Otwarte komórki pianki sprawiają, że jest przewiewny, dzięki czemu ciało nie przegrzewa się i nie poci.
MATERAC Z PIANKĄ MEMORY
Ciało położone na materacu wykonanym z pianki z pamięcią zapada się, przegrzewa i poci. Powodem tego jest utworzenie nieprzepuszczalnej dla powietrza warstwy zgniecionych komórek visco. Oprócz tego, że ciało się przegrzewa, bardzo ciężko jest zmienić pozycję snu.
03. PEWNE PODPARCIE
03. PEWNE PODPARCIE
03. PEWNE PODPARCIE
Pozycja boczna / przekrój materaca
Odpowiednią stabilizację zapewnia druga od góry warstwa materaca Osaka Air, która wykonana jest z pianki z pamięcią. Z naszych obserwacji i badań wynika, że warstwa memory najlepiej sprawdza się właśnie jako druga w kolejności. Dzięki takiej konstrukcji materaca osoba na nim leżąca nie zapada się w materac ani nie przegrzewa się, mogąc jednocześnie korzystać z benefitów, jakie niewątpliwie daje pianka z pamięcią. Są to komfort i pewne podparcie.
04. ŚREDNIA GĘSTOŚĆ PIANKI
04. ŚREDNIA GĘSTOŚĆ PIANKI
PRZEGRZEWANIE CIAŁA
wysoka gęstość
80-100 kg/m3


wytrzymały, ale nie przepuszcza
powietrza i jest drogi w utylizacji
IDEALNY WYBÓR
ŚREDNIA GĘSTOŚĆ 35-55 KG/M3
BLURPUR


dobra przepuszczalność
duża wytrzymałość ekologiczny
NISKA JAKOŚĆ
mała gęstość
poniżej 30 kg/m3


dobrze przepuszcza powietrze,
ale jest mało wytrzymały
Kunszt wykonania dobrej pianki polega właśnie na umiejętności wykonania pianki o jak najniższej gęstości przy zachowaniu jej dobrych parametrów elastyczności oraz wytrzymałości. Jest to skomplikowany proces, którego uczyliśmy się od lat. Dziś wiemy, jak to zrobić. Nasze pianki, zarówno BluPur jak i Memory cechuje średnia gęstość, maksymalnie do 55kg/m³.
05. IDEALY DO 3 POZYCJI SPANIA
05. IDEALY DO 3 POZYCJI SPANIA
Osoby śpiące na brzuchu wybierają materace twardsze. Ci z nas, którzy śpią na boku wolą materace bardziej miękkie, aby bark i biodra mogły swobodnie zapaść się w materac. Osoby śpiące na plecach preferują materace o średniej twardości.

Prawda jednak jest taka, że prawie nikt z nas nie spędza całej nocy w jednej i tej samej pozycji. Średnio człowiek porusza się kilkaset razy w ciągu nocy a pozycję zmienia nawet kilkunastokrotnie! Jak więc wybrać odpowiednią twardość materaca?
05. IDEALY DO 3 POZYCJI SPANIA
Nie pozostaje nic innego jak uśrednić wyniki i wybrać taką twardość, która będzie optymalna dla każdej pozycji snu. Tak właśnie zrobiliśmy projektując materac Osaka Air.

Po wielu testach określiliśmy twardość naszego wyrobu na naszym zdaniem najbardziej optymalną, czyli średniotwardą. Twardość materaca Osaka Air wynosząca 6 w skali 1-10 zapewnia idealne podparcie w każdym ułożeniu ciała: zarówno na plecach, boku jak i na brzuchu.

Należy pamiętać, że do spania na boku i plecach warto zastosować odpowiednią poduszkę. W dalszej części ulotki znajdziesz informację o poduszkach Onsen.
06. PROSTE CZYSZCZENIE
06. PROSTE CZYSZCZENIE
Górna część pokrowca materaca OsakaAir jest wykonana z niezwykle trwałej tkaniny, jest odpinana i mieści się w całości do pralki. Dzięki temu możesz odświeżyć swój materac bez wysiłku - bez konieczności podnoszenia materaca i zdejmowania całego pokrowca.
06. PROSTE CZYSZCZENIE
07. ANTI-SLIP
07. ANTI-SLIP
07. ANTI-SLIP
Materac „X”
Materac OSAKA AIR
(działanie warstwy anti-slipp)
Materac „Y”
Warstwa antypoślizgowa, która zastosowana jest na spodniej części pokrowca materaca Osaka Air zapobiega przesuwaniu się materaca po stelażu łóżka. Ma to szczególne znaczenie w przypadku stelaży wykonanych z elementów ruchomych - manualnych lub elektrycznych, po których tradycyjne poszycie przesuwa się i powoduje przemieszczanie materaca podczas ruchów stelaża.
08. GWARANCJA 15 LAT
08. GWARANCJA 15 LAT
Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszego wyrobu, że śmiało udzielamy 15 letniej gwarancji na rdzeń piankowy materaca Osaka Air. Okres 15 lat gwarancji nie dotyczy pokrowca.

Ktoś mógłby spytać czemu akurat 15 lat a nie 5 czy 20? Ponieważ 15 lat jest to wartość optymalna, poparta badaniami rynku i obserwacjami zachowań Klientów.
Górna granica użytkowania materaca wynika z kwestii higienicznych. Chociaż materac Osaka Air pozostanie po 15 latach w niezmienionym kształcie i będzie miał dokładnie takie same walory jak zaraz po zakupie, to nie zalecamy użytkowania materaca dłużej niż 10 lat. Po kilku latach użytkowania (7-10 lat) należy wymienić materac - piankowy, lateksowy, KAŻDY sprężynowy, kokosowy - każdy ze względów higienicznych.
09. FINALNE  UCZUCIE KOMFORTU
09. FINALNE  UCZUCIE KOMFORTU
Idealnie dobrane warstwy materaca zapewniają niepowtarzalne wrażenie komfortu. Kładąc się na materac Osaka Air jako pierwszą odczuwamy warstwę wysokosprężystą BluPur, która daje poczucie stabilności. Po chwili odczuwamy działanie warstwy poniżej, czyli pianki memory. Stopniowo i delikatnie zapadamy się, odczuwając miękkość materaca, który dostarcza relaks dla naszych mięśni i stawów. Wykorzystujemy zalety pianki z pamięcią, ale bez jej negatywnych funkcji, takich jak zapadanie ciała oraz przegrzewanie organizmu.
10. ŁATWY  TRANSPORT
10. ŁATWY  TRANSPORT
Materac Osaka Air pakujemy dopiero w dniu wysyłki, ponadto nie rolujemy materaca, tak jak robią to pozostali producenci, a jedynie składamy na pół. Jest to bardzo istotne, bo badania wskazują, że w zrolowanym materacu 25% pianki ulega degradacji oraz przytrzymywanym w kartonie przez wiele dni zrolowanym materacu może dojść do zniszczenia nawet 35% komórek pianki, co skraca żywotność materaca nawet o połowę. Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu.

Ladies and Gentlemen! In order to provide services at the highest level of service, we use cookies on our website. Using the website without changing the cookie settings means that they will be saved on your end device. If you do not agree to this, we kindly ask you to make appropriate changes to your web browser settings.

CLOSE