+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Onsen Sleeping

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
+
Czy jeśli nie mam problemów z kręgosłupem, to mogę spać na poduszce ortopedycznej?
Tak, nasze poduszki to nie tylko produkt ortopedyczny, ale również profilaktyczny. Śpiąc na dobranej do postury i wagi poduszce Twój kręgosłup pozostanie dłużej zdrowy.
+
Czy materac Osaka Air jest dla każdego?
Tak! Dobraliśmy twardość, gęstość i grubość poszczególnych warstw materaca w taki sposób, aby odpowiednio podpierał zarówno cięższe jak i lższejsze osoby. Pamiętajmy, że mitem jest, że osoba szczupła powinna spać na miękkim materacu, a cięższa na twardym, ponieważ ilość punktów podporu u tych osób jest różna i finalnie i tak w sposób zbliżony wywierają one nacisk na materac.
+
Czy materac OSAKA AIR jest termoelastyczny?

Tak! i nie! :) Tradycyjny termoelastyczny materac posiada warstwę pianki poliuretanowej typu viscoelastycznego jako pierwszą górną warstwę, co powoduje zasysanie śpiącej osoby w głąb materaca. Efektem tego jest przegrzewanie i pocenie ciała, ograniczniczenie ruchu, jak i możliwości zmiany pozycji. W materacu Osaka Air pianka termoelastyczna występuje, lecz jako druga w kolejności warstwa. Dzięki czemu korzystamy z jej zalet, ale wyeliminowaliśmy jej wady!

+
Czy materiał Skin+ naprawdę korzystnie wpływa na skórę?
Tak! Zawarte w tkaninie Skin+ mikrokapsułki z probiotykiem Bacillus Indicus PD01 wymuszają produkcję karotenoidów - naturalnych przeciwutleniaczy, które zapobiegają uszkodzeniom komórek spowodowanym starzeniem się. Pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, miękkość i gładkość skóry.
+
Czy mogę zamówić produkty Onsen za granicę?
Wszystkie poduszki, poszewki i akcesoria można zamówić z wysyłką kurierem do takich Państw jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Holandia, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry.

Materac możemy jedynie przekazać do doręczenia zorganizowanemu przez klienta przewoźnikowi. Taka realizacja zamówienia cieszy się u nas bardzo dużym zainteresowaniem i zawsze odbywa się z naszej strony szybko i bezproblemowo.
+
Czy moja skóra powinna bezpośrednio dotykać materiału Skin+?
Tak! Aby maksymalnie skorzystać z właściwości materiału Skin+ Twoja skóra powinna bezpośrednio przylegać do tkaniny. Nie stosuj dodatkowych poszewek, ponieważ utrudnią one przedostanie się mikrokapsułek z probiotykiem na powierzchnię Twojej skóry.
+
Czy naprawdę mogę testować materac przez 100 dni?
Tak! Materac Osaka Air możesz bez ograniczeń testować w zaciszu swojej własnej sypialni przez 100 dni. Jeśli w tym czasie nie przypadnie Ci on do gustu (co raczej mało prawdopodobne), to możesz nam go zwrócić, a my oddamy Twoje pieniądze.
+
Czy poduszki posiadają zewnętrzną poszewkę?
Tak, każda sprzedana poduszka Asana, Yoko i Hiro wysyłana jest w poszewce w zależności od wybranej wersji (w poszewce standardowej lub w poszewce SKIN+), na której powinno się bezpośrednio spać! Poszewka wyposażona jest w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją bez problemu zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni.
+
Czy poduszki są odpowiednie dla osób ze spłyconą lordozą szyjną?
Tak! Nasze poduszki ortopedyczne (Asana, Yoko, Hiro) zostały zaprojektowane właśnie dla osób ze spłyceniem lordozy szyjnej.
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz
aby otrzymywać informacje o promocjach i nowych produktach.
Bez wyrażenia zgody, nie możemy dodać Twojego adresu do naszej bazy.
Dziękujemy.
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ