+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach +48 509 940 633  Obsługa klienta 512 999 218
0
Koszyk
Gdzie kupić?
Onsen Sleeping

Gdzie kupić?

Materace, poduszki ortopedyczne i inne produkty marki Onsen Sleeping można zakupić bezpośrednio na stronie internetowej - www.onsensleeping.com.

Produkty marki Onsen Sleeping są niedostępne w punktach sprzedaży detalicznej i internetowej nienależących do firmy.

POWÓD 1: Najlepsza cena
Dzięki temu, że docieramy bezpośrednio do Państwa, jesteśmy w stanie wyeliminować dodatkowe koszta. Choćby te związane z dodatkowym transportem, magazynowaniem, obsługą, a także marżą narzucaną przez osoby trzecie. W początkowej fazie, gdy jeszcze rozważaliśmy skorzystanie z usług firm handlowych, przekonaliśmy się o tym, że w takim przypadku nasi Klienci musieliby wydać nawet o kilka tysięcy złotych więcej, aby móc cieszyć się naszym materacem. Przykładem może być sklep, który nasz materac 160x200 zamierzał sprzedawać za około 6200 złotych. Tymczasem cena, za jaką sami wtedy sprzedawaliśmy swój produkt, wynosiła 3738 złotych. Na to zaś się nie zgadzamy

POWÓD 2: Bezpośrednia i profesjonalna obsługa

Jesteśmy dumni z produktów, które oferujemy. Nasze materace i poduszki ortopedyczne są zaprojektowane i wyprodukowane w pełni świadomie, zaś wszystko to poprzedziliśmy długim procesem prototypizacji, a także testami na osobach cierpiących na różnego rodzaju schorzenia. Przeprowadzaliśmy też wiele konsultacji ze specjalistami, korzystając z ich eksperckiej wiedzy w zakresie neurologii, ortopedii, fizjoterapii czy psychologii. Wiedzę tę chcemy przekazywać Państwu w najszerszym możliwym stopniu, jak też w przyjaznej atmosferze. To zaś możliwe jest wyłącznie osobiście, bowiem tylko wtedy mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają wiedzę w sposób rzetelny, uczciwy i przejrzysty.

POWÓD 3: Materace online pozwalają na idealne dopasowanie
Dzięki sprzedaży materacy przez internet możemy zaoferować naszym Klientom możliwość ich rzeczywistego przetestowania w zaciszu własnej sypialni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że materac zakupiony w sklepie stacjonarnym często okazuje się zakupem chybionym. Dzieje się tak przez powszechnie stosowane nieuczciwe praktyki sprzedaży, a także presję i niemożliwość przetestowania produktu. Nie da się bowiem tego zrobić w butach, odzieży i krótkim czasie pod okiem sprzedawcy, choćby dlatego, że śpimy w innych warunkach, a sam sen odbywa się w stanie całkowitej nieświadomości. Dodatkowo ciało na przyzwyczajenie się do nowego materaca potrzebuje przynajmniej 30 nocy. Dopiero po tym czasie zauważalne staje się to czy dany materac zapewnia nam odpowiedni komfort.

Dlatego też w Onsen Sleeping dajemy naszym Klientom możliwość testowania produktów przez 100 nocy. Zwrot materaca dokonany w tym czasie skutkuje zwrotem pełnej wpłaconej kwoty. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ jesteśmy pewni najwyższej jakości naszych produktów. Chcemy, aby nasi Klienci mieli możliwość zapoznać się z naszymi materacami i poduszkami ortopedycznymi, aby bez ryzyka również móc się o tym przekonać.

Przyjęta forma sprzedaży pozwala nam więc nie tylko zaoferować naszym Klientom poduszki ortopedyczne i materace online w najlepszych cenach, ale też ściśle kontrolować jakość produktów i obsługi oraz zapewnić idealną obsługę posprzedażową. Wszystkie produkty Onsen Sleeping można zakupić bezpośrednio na stronie internetowej - www.onsensleeping.com.
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ