+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0

Komfort snu

Przesypiasz jedną trzecią swojego życia. Snu potrzebuje głównie Twój mózg, który podczas gdy Twoje ciało odpoczywa - porządkuje informacje z poprzedniego dnia. Tu dowiesz się jak zapewnić sobie zdrowy sen i maksimum regeneracji.
Komfort snu
Materace nawierzchniowe to inwestycja, która powiększa zysk producentów kosztem komfortu konsumentów.
2 lipca 2022
To, jakie przyjmujemy pozycje do spania, może mieć kluczowe znaczenie dla naszego codziennego funkcjonowania. Od pozycji spania zależy jednocześnie to, jaki powinniśmy wybrać materac.
18 czerwca 2022
Za miękki materac szkodzi ludzkiemu ciału, podczas gdy z jego stosowania nie płyną praktycznie żadne zalety. Czy miękkie materace mają rację bytu?
14 czerwca 2022
Materac piankowy czy sprężynowy – który wybrać? Poznaj 5 podstawowych różnic, które dzielą materac piankowy od materaca sprężynowego.
10 czerwca 2022
Spokojny i zdrowy sen stał się w obecnych czasach dobrem luksusowym, na które nie każdy może sobie pozwolić. Znajdź materac, który pozwoli Ci się wyspać!
26 maja 2022
Bezsenność dotyka wielu z nas. Należy jednak wiedzieć, że bezsenność to – wbrew obiegowej opinii – nie tylko trudności z zasypianiem.
22 maja 2022
Umieszczenie materaca na podłodze nowej sypialni wydaje się być kuszącym rozwiązaniem. Czy rozwiązanie to ma więcej wad czy zalet?
17 maja 2022
Sen a odchudzanie – czy podczas snu można chudnąć? Jeśli tak, to jak chudnąć podczas spania? Dowiedz się, jakie czynności pomagają chudnąć w trakcie snu.
2 marca 2021
Dowiedz się jak wydłużyć głęboki sen wolnofalowy, aby zapewnić organizmowi najlepsze warunki do regeneracji.
3 stycznia 2021
Dylemat w sypialni? Podpowiadamy, jak dobrze ustawić łóżko oraz na co uważać podczas aranżowania przestrzeni.
4 listopada 2020
Menopauza budzi lęk u większości kobiet. Z menopauzą niekiedy błędnie kojarzy się utrata młodości i urody. Często menopauza powoduje też nocne poty.
22 września 2020
W dzisiejszym świecie trudno jest się dobrze wysypiać. Miasta są zanieczyszczone nadmiernym światłem i hałasem, co przeszkadza zasnąć. Tempo życia i stres spowodowany czekającymi nas zadaniami także przyczyniają się do bezsenności.
22 września 2020
Zapewnienie w sypialni dobrego mikroklimatu jest kluczowe dla naszej higieny snu. Pomocne w tym są kwiaty w sypialni.
9 lipca 2020
Wielu z nas doznaje przewlekłego napięcia emocjonalnego. Będąc zasypywanymi różnymi bodźcami, zastanawiamy się, jak zasnąć w stresie.
8 lipca 2020
Zdrowy sen gwarantuje nam dobre funkcjonowanie biopsychospołeczne. Dobrze pojmowany zdrowy sen przynosi nam regenerację i wypoczynek.
19 maja 2020
Zaśnięcie z zatkanym nosem jest sztuką niekiedy trudną do opanowania. Jak spać z katarem, aby mimo zatkanego nosa się wyspać?
26 lutego 2020
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom Onsen Sleeping
Materace
Poduszki Skin+
Poduszki
Poszewki Skin+
Skin+
Akcesoria
Zestawy
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ