+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Materac Osaka

Materac Osaka

Promocja -15%
1681,47 zł
1978,20 zł
Kup teraz
Produkty które mogą cię zainteresować
Materac
Osaka Air
80x200
2198,00 zł
+
Poduszka ortopedyczna
Asana
Poduszka Asana
399,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
80x200
439,00 zł
+
+
Informacje o produkcie

Materac Osaka jest wykonany z pianki o średniej twardości, posiada on innowacyjny systemem odprowadzania wilgoci i ciepła. Wykonany jest z czterech warstw pianek poliuretanowych o różnej gęstości i sprężystości (odbojności). Dzięki swojej przemyślanej konstrukcji zapewnia możliwość swobodnej zmiany pozycji (górną warstwą materaca nie jest pianka viskoelastyczna, jest ona zastosowana jako druga warstwa dzięki czemu spełnia swoją funkcję dopasowania a jednocześnie nie powoduje „zasysania” ciała). Taka budowa materaca pozwala na doskonałą cyrkulację powietrza pomiędzy naszym ciałem a materacem oraz stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Osaka jest materacem w całości wyprodukowanym w Polsce i jest zaliczany do wyrobów medycznych klasy 1.

materac Osaka wyrób medyczny klasy 1

+
Wymiary produktu
Szerokość: od 80 do 180 cm
Długość: 200 cm
Wysokość: 21 cm
Waga: od 15 do 33 kg
+
Dostawa i zwroty
Dostawa gratis w ciągu 48h. Zwrot możliwy w terminie 100 dni od otrzymania przesyłki. W okresie testowania materaca można z niego w pełni korzystać.
+
Gwarancja
Okres gwarancji wynosi 15 lat na piankowy rdzeń materaca oraz 2 lata na pokrowiec.
+
100 dni na test i zwrot 
Wszystkie produkty naszej firmy możesz testować przez 100 dni, bez ryzyka poniesienia kosztów w przypadku zwrotu. Jesteśmy pewni jakości naszego materaca do tego stopnia ze możemy sobie pozwolić na ryzyko zwrotu kosztów i przesyłki. 

Materac Osaka w przeciwieństwie do innych materaców sprzedawanych w salonach czy sklepach stacjonarnych, można testować przez 100 dni i nocy, we własnej sypialni. Dzięki temu możemy w pełni przetestować materac, naprawdę śpiąc na nim, w sposób jaki preferujemy i w ubraniu jakie lubimy. 

Jeden model materaca który pasuje każdemu?
Tak to Materac Osaka.

Uniwersalny materac którego może używać każdy, bez podziałów na wzrost czy wagę? Tak, jest to możliwe dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji, popartej przeprowadzonymi wcześniej badaniami.
Materac Osaka dopasowany jest do potrzeb każdego człowieka. Kierując się względami uzyskania najlepszej funkcjonalności materaca, zbudowaliśmy go w taki sposób aby spełniał założenia i wymogi prawidłowej pozycji ciała podczas snu.
Dzięki zastosowaniu pianek o odpowiedniej gęstości i co za tym idzie o różnych właściwościach fizycznych, ułożonych w warstwach dzięki którym jak najlepiej spełniają swoją funkcje, stworzyliśmy materac odpowiedni dla każdego.

 
,,
Stworzyliśmy najlepszy materac dopasowany do Twoich potrzeb: komfortowy, funkcjonalny i estetyczny.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom Onsen Sleeping
Materac Osaka

Poznaj materac
Osaka

Poznaj materac
OsakaProdukt polski


Materac Osaka rozwiązuje problem przegrzewania i pocenia ciała podczas snu,
ponieważ jako jedyni zastosowaliśmy specjalny system wentylacji,
który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz.

55 % wentylacji

01

Materac Osaka  rozwiązuje problemy przegrzewania i pocenia ciała podczas snu.
Rozwiń

Czy wiesz, że prawie 50% użytkowników materacy narzeka na przegrzewanie i pocenie podczas snu?


W materacu Osaka rozwiązaliśmy ten problem poprzez zastosowanie innowacyjnego rozwiązania konstrukcyjnego. Proces ten wspomaga warstwa materaca o charakterystycznych podłużnych kanałach. Poprzeczne tunele tej warstwy odprowadzają ciepło i wilgoć poza boczne brzegi materaca. Pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli również wykonany jest z przepuszczalnej siatki w efekcie czego całe ciepło i wilgoć wydostają się poza materac. 

100 dni na zwrot

02

Masz aż 100 dni aby wypróbować nasz materac. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go oddać.
Rozwiń
Wiemy, jak istotną sprawą jest testowanie zakupionych produktów. Nie oszukujmy się, testowanie materaca w sklepie z materacami jest bez sensu. Kładziesz się tylko na chwilę, w ubraniach, na oczach innych Klientów i pod baczną obserwacją sprzedawcy w sklepie.
Dlatego my wiemy, że materac musisz przetestować w domu, w zaciszu swojej własnej sypialni. Badania wykazały, że organizm człowieka potrzebuje aż około 30 dni, aby przyzwyczaić się do nowego materaca. Dlatego każdy zakupiony u nas materac i poduszka objęte są 100 dniowym okresem testowania.

W tym czasie masz możliwość użytkowania materaca bez ograniczeń, rób na nim wszystko, co robisz na materacu: śpij, wypoczywaj, czytaj książkę, pij poranną kawę. Niech po materacu skaczą dzieciaki i wskakuje na niego pies. Testujcie nasz materac wszyscy. Jeśli w ciągu 100 dni uznacie, że nie jest on dla Was odpowiedni - odsyłacie go nam a my zwracamy Wasze pieniądze. Wszystko na jasnych i prostych zasadach.

Swoboda zmian pozycji

03

W odróżnieniu od klasycznego materaca z pianką termoelastyczną na warstwie górnej (czyli tzw. memory lub viscoelastic), która zasysa ciało - materac Osaka umożliwi Ci swobodną zmianę pozycji.
Rozwiń
Wierzchnia warstwa materaca Osaka wykonana jest z pianki ONSEN, która jest bardzo elastyczna i posiada strukturę otwartych komórek. Zapewnia ona łatwe przetaczanie i zmianę pozycji podczas snu. W odróżnieniu od pozostałych producentów nie używamy pianki z pamięcią kształtu jako wierzchniej warstwy, bo to właśnie ona jest głównym sprawcą zapadania się ciała w głąb materaca, co bardzo utrudnia zmianę pozycji podczas snu. Dodatkowo pianka z pamięcią sprzyja przegrzewaniu ciała i nadmiernej potliwości. Dlatego stanowczo, jako pierwszą warstwę materaca zastosowaliśmy doskonałą piankę wysokoelastycznej ONSEN.

Pewne podparcie

04

Doskonałe podparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg dzięki odpowiedniej kombinacji warstw pianek wysokoelastycznych o różnej gęstości i sprężystości zastosowanych w konstrukcji materaca oraz pianki viscoelastycznej (memory foam - jako druga warstwa) a także doskonałego pokrowca który wraz z Materacem dopasowuje się do ciała.
Rozwiń
Odpowiednią stabilizację zapewnia druga od góry warstwa materaca Osaka, która wykonana jest z pianki z pamięcią. Z naszych obserwacji i badań wynika, że warstwa memory najlepiej sprawdza się właśnie jako druga w kolejności. Dzięki takiej konstrukcji materaca osoba na nim leżąca nie zapada się w materac ani nie przegrzewa się, mogąc jednocześnie korzystać z benefitów, jakie niewątpliwie daje pianka z pamięcią. Są to komfort i pewne podparcie.

Gwarancja 15 lat

05

15 lat gwarancji na rdzeń piankowy materaca oraz 2 lata gwarancji na pokrowiec.
Rozwiń
Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszego wyrobu, że śmiało udzielamy 15 letniej gwarancji na rdzeń piankowy materaca Osaka. Okres 15 lat gwarancji nie dotyczy pokrowca.

Ktoś mógłby spytać czemu akurat 15 lat a nie 5 czy 20? Ponieważ 15 lat jest to wartość optymalna, poparta badaniami rynku i obserwacjami zachowań Klientów.
Górna granica użytkowania materaca wynika z kwestii higienicznych. Chociaż materac Osaka pozostanie po 15 latach w niezmienionym kształcie i będzie miał dokładnie takie same walory jak zaraz po zakupie, to nie zalecamy użytkowania materaca dłużej niż 10 lat. Po kilku latach użytkowania (7-10 lat) należy wymienić materac - piankowy, lateksowy, sprężynowy, kokosowy - każdy ze względów higienicznych.

Inteligentny pokrowiec

06

Odpinany, wykonany z tkaniny o dwukierunkowej elastyczności, siatki 3d oraz materiału Anty-slip.
Rozwiń
Pokrowiec to jedej z ważniejszych elementów materaca. Oto jak zbudowany jest pokrowiec materaca Osaka:

- wierzchnią warstwę stanowi biała, niezwykle przyjemna w dotyku tkanina o dwukierunkowej elastyczności. To właśnie dzięki niej możesz poczuć działanie poszczególnych warstw pianek, ponieważ tkanina po obciążeniu ciężarem ciała nadda się w obu kierunkach;
- boczna część materaca wykonana jest z siatki 3d w kolorze szarym, której zadaniem jest odprowadzanie ciepła i wilgoci z wewnętrznego systemu wentylacyjnego materaca;
- od spodu znajdziesz pokrowca znajdziesz materiał Anty-Slip, który zapobiega przesuwaniu się materaca po stelażu czy ramie łóżka;
- pokrowiec materaca Osaka jest rozpinany, górną warstwę pokrowca możesz szybko zdjąć i wyprać w pralce.

Jakość pianki

07

W materacu Osaka zastosowaliśmy przebadane, bezpieczne pianki wysokoelastyczne o strukturze otwartokomórkowej, oraz jako drugą warstwę - piankę viscoelastyczną (memory foam) od najlepszych producentów na świecie. Pianki wykonane są w Polsce.
Rozwiń
Substraty do produkcji naszych pianek kupujemy od największego europejskiego producenta pianek, BASF Germany. To najlepiej przebadane i przetestowane pianki na świecie, czyste biologicznie i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Samo pienienie pianek do poszczególnych warstw naszego materaca Osaka odbywa się już tu w Polsce, w naszym zakładzie producyjnym.

Przez kilka lat pracy nad materacem Osaka udało nam się wypracować odpowiedni rozkład poszczególnych warstw, który zapewni zarówno komfort jak i dobre podparcie dla ciała, zachowując przy tym maksymalne zdolności odprowadzania ciepła i wilgoci. Jasno mówimy z jakich rodzajów pianek wykonany jest nasz materac, jakie są parametry gęstości i twardości poszczególnych warstw naszego materaca. Przykładowo, najniższa bazowa warstwa naszego materaca ma 10 cm grubości i jest to pianka HR4037 otwartokomórkowa. Co oznacza, że jest to pianka o gęstości 40kg/m3 i twardości 3,7kPa. Transparentność w kwestii oznaczania rodzaju użytych pianek uznajemy za obowiązek każdego producenta materay, z którego chyba jako jedyni w Polsce się wywiązujemy.

3 pozycje spania

08

Idealny do spania we wszystkich trzech pozycjach: zarówno na bokach, plecach jak i na brzuchu.
Rozwiń
Każda pozycja snu wymaga innego poziomu twardości materaca. Do spania na brzuchu odpowiednie są materace twarde, zaś do spania na boku i plecach - średniotwarde. Uwzględniając europejski system twardości materacy (skala 1-10) idealnym punktem na osi twardości materaca, który jest odpowiedni dla wszystkich trzech pozycji snu jest twardość oznaczona numerem 6, czyli materac średniotwardy.

Taka twardość materaca jest optymalna dla spania zarówno w pozycji na boku, plecach jak i na brzuchu. Nasz materac Osaka posiada właśnie twardość 6 w dziesięciostopniowej skali twardości, jest więc materacem średniotwardym.
 

Bezpieczny dla alergików

09

Czysty biologicznie materiał Bekaert Deslee, łatwy do utrzymania w czystości.
Rozwiń
Materac Osaka posiada pokrowiec wykonany z belgijskiej tkaniny marki Bekaert Deslee, która jest hipoalergiczna i łatwa w czyszczeniu. Dzięki możliwości odpianania górnej warstwy pokrowca - możesz z łatwością wyprać pokrowiec w pralce i pozbyć się roztoczy i alergenów.

Składany a nie zwijany

10

Nasz materac nie jest zwijany a pakujemy go dopiero w dniu wysyłki
Rozwiń
Zastanawiasz się, czy to naprawdę takie ważne? Tak! Zrolowany i sprasowany materac się niszczy.

Materac Osaka  pakujemy dopiero w dniu wysyłki, ponadto nie rolujemy materaca, tak jak robią to pozostali producenci, a jedynie składamy na pół. Jest to bardzo istotne, bo badania wskazują, że w zrolowanym materacu 25% pianki ulega degradacji. W przetrzymywanym w kartonie przez wiele dni zrolowanym materacu może dojść do zniszczenia nawet 35% komórek pianki, co skraca żywotność materaca nawet o połowę. Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ stosowane prasy wywierają nacisk na materac o wartości ponad 10 ton!

Dlatego nasz materac Osaka przychodzi do Ciebie w dużym kartonie, jedynie złożony na pół. Materac Osaka możesz używać zaraz po wyjęciu z kartonu, w odróżnieniu od materacy prasowanych.
Kupuj bez obaw
Darmowa dostawa
W całości pokrywamy koszty transportu zakupionych produktów bez względu na wartość Twojego zamówienia.
Wysyłka w 48 godzin
Jako bezpośredni producent gwarantujemy wysyłkę na terenie całej Polski w ciągu 48 godzin
(w dni robocze).
100 dni na test i zwrot
Masz 100 dni na test wszystkich produktów Onsen w domowych warunkach i na ich bezproblemowy zwrot.
Produkty
Onsen Sleeping
Materac
Osaka Air
2198,00 zł
1868,30 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 zł
313,65 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 zł
339,15 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 zł
390,15 zł
Siatka
Airflow Mesh
250,00 zł
212,50 zł
Zestaw
Single
2567,00 zł
1925,25 zł
Zestaw
Classic
4036,00 zł
3027,00 zł
Zestaw
Premium
4476,00 zł
3357,00 zł
Prześcieradło
Skin+
439,00 zł
373,15 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 zł
449,65 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 zł
449,65 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 zł
526,15 zł
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 zł
118,15 zł
Poszewka
Asana Skin+
159,00 zł
135,15 zł
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 zł
135,15 zł
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 zł
135,15 zł
Poszewka
Klasyczna Skin+
99,00 zł
84,15 zł
Poszewka
Asana
89,00 zł
75,65 zł
Poszewka
Yoko
89,00 zł
75,65 zł
Poszewka
Hiro
89,00 zł
75,65 zł
Materac
Osaka
1978,20 zł
1681,47 zł
Materac
Osaka Air
2 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 PLN
Siatka
Airflow Mesh
250,00 PLN
Zestaw
Single
2 567,00 PLN
Zestaw
Classic
4 036,00 PLN
Zestaw
Premium
4 476,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 PLN
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 PLN
Poszewka
Asana Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Klasyczna Skin+
99,00 PLN
Poszewka
Asana
89,00 PLN
Poszewka
Yoko
89,00 PLN
Poszewka
Hiro
89,00 PLN
Materac
Osaka
1 978,20 PLN
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz
aby otrzymywać informacje o promocjach i nowych produktach.
Bez wyrażenia zgody, nie możemy dodać Twojego adresu do naszej bazy.
Dziękujemy.
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ