+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Materac Osaka Air

Materac Osaka Air

Promocja -15%
2335,80 zł
2748,00 zł
Kup teraz
Produkty, które możesz polubić:
Poduszka ortopedyczna
Asana
Poduszka Asana
399,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
679,00 zł
+
Poduszka klasyczna
Skin+
Poduszka 70x80
259,00 zł
+
+
Informacje o produkcie
Osaka Air to wysokoelastyczny materac piankowy o średniej twardości (6,5 w amerykańskiej skali twardości materaców). Wykonany jest z czterech warstw najwyższej jakości pianek poliuretanowych, a także innowacyjnej siatki Aero 3D będącej częścią niespotykanego na rynku systemu odprowadzania wilgoci i ciepła.

Unikalna konstrukcja materaca Osaka Air pozwala na uznanie go za najlepszy produkt dostępny na rynku. Zapewnia ona możliwość swobodnej zmiany pozycji ciała podczas snu przy zachowaniu optymalnego podparcia ciała i wsparcia kręgosłupa, jak też swobodną cyrkulację powietrza między ciałem a materacem Osaka Air.

Dzięki swoim właściwościom, materac Osaka Air został zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy pierwszej. Jego produkcja odbywa się w całości w Polsce.
+
Wymiary produktu
Onsen Sleeping oferuje materac Osaka Air w kilku rozmiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200.

Szerokość materaca wynosić może od 80 centymetrów do 200 centymetrów.

Długość materaca wynosi 200 centymetrów.

Wysokość materaca wynosi 21 centymetrów. 

Waga materaca wynosi od 15 kilogramów do 33 kilogramów i zależna jest od jego rozmiaru.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać materace o innych wymiarach. W celu ustalenia szczegółów dotyczących materaca na zamówienie, prosimy o bezpośredni kontakt.
+
Dostawa i zwroty
Onsen Sleeping oferuje darmową wysyłkę (na terenie Polski) wszystkich zamówień w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo oferujemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materacy i poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja
Onsen Sleeping udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, Onsen Sleeping oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu, oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, Onsen Sleeping pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.

Jak to możliwe, że materac
Osaka Air jest dla wszystkich?

Uniwersalny materac dla wszystkich? Tak, to możliwe!

Dzięki wynikom przeprowadzonych badań, a także długiemu procesowi prototypizacji i testowania, Onsen Sleeping zaprojektował konstrukcję idealnego materaca, który jest dopasowany do potrzeb każdego człowieka. W procesie brali udział najwyższej klasy specjaliści posiadający wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Efektem wspólnych działań jest materac Osaka Air zapewniający największy komfort, niezależnie od budowy ciała, wagi czy wzrostu człowieka.

Warstwowa budowa materaca Osaka Air została przemyślana tak, aby spełniała ona wszystkie kryteria pozwalające na maksymalizację komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu idealnego wsparcia ciała i podparcia kręgosłupa. Dzięki temu materac Osaka Air został zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy pierwszej.

Onsen Sleeping, jako polski producent materacy i poduszek ortopedycznych, dba o zrównoważony rozwój i środowisko. Zastosowane do budowy materaca Osaka Air materiały odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą od europejskich dostawców. Każdy produkt Onsen Sleeping przechodzi rygorystyczny proces kontroli jakości, co eliminuje nawet najmniejsze wady.

Zarówno materace, jak i poduszki ortopedyczne Onsen Sleeping, posiadają gwarancję producenta nawet na 15 lat. Dodatkowo każdy produkt zakupiony bezpośrednio w sklepie internetowym Onsen Sleeping może być zwrócony przez 100 dni.

 
,,
Onsen Sleeping stworzył najlepszy materac dopasowany do potrzeb i zdrowia każdego człowieka: uniwersalny, komfortowy, funkcjonalny i estetyczny.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom Onsen Sleeping
Materac Osaka Air

Poznaj materac
Osaka Air

Poznaj materac
Osaka AirProdukt polski

Onsen Sleeping jako jedyny producent zastosował innowacyjny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz. Sprawia to, że materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i zmniejsza potliwość ciała podczas snu.

92% wentylacji

01

Innowacyjna budowa materaca Osaka Air rozwiązuje wszystkie problemy związane z przegrzewaniem się ciała i nadmierną potliwością podczas snu.
Rozwiń

Czy wiesz, że prawie 50% użytkowników materacy narzeka na przegrzewanie i pocenie podczas snu?

 

W materacu Osaka Air rozwiązaliśmy problem przegrzewania się i pocenia podczas snu. Wewnątrz tego najlepszego materaca umieszczona została siatka Aero 3D, która odprowadza na zewnątrz ciepło kumulujące się w drugiej warstwie materaca, która wykonana jest z pianki termoelastycznej typu visco.

 

Innowacyjna siatka Aero 3D wykonana jest z tysięcy mikrofilamentów, które zapewniają przepływ powietrza między warstwami materaca. Dzięki temu ciepło i wilgoć cały czas odprowadzane są na zewnątrz materaca. Proces ten wspomaga kolejna, położona niżej warstwa materaca posiadająca funkcjonalne podłużne kanały.

 

Poprzeczne tunele tej warstwy materaca odprowadzają ciepło i wilgoć poza boki materaca. Również pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli wykonany jest z przepuszczalnej siatki. W efekcie nadmiar ciepła i wilgoć wydostają się na zewnątrz, zapewniając idealną wentylację materaca.

100 dni na zwrot

02

Na zwrot zamówienia każdy z naszych Klientów ma aż 100 dni! Jeśli materac Osaka Air zostanie w tym czasie zwrócony, dokonamy pełnego zwrotu pieniędzy.
Rozwiń
W Onsen Sleeping zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przetestowanie produktu przed podjęciem ostatecznej decyzji o jego zakupie. Wiemy też, że testowanie materaca w sklepie stacjonarnym z materacami jest kompletnie pozbawione senu. Nie da się bowiem ocenić jego funkcjonalności przez świadome, kontrolowane położenie się na nim w ubraniach i na oczach innych ludzi, w szczególności zaś pod baczną obserwacją sprzedawcy chcącego za wszelką cenę sprzedać towar.

Do oceny funkcjonalności materaca potrzeba przynajmniej około 30 dni. W tym czasie organizm czlowieka przyzwyczai się do nowego materaca, który stanowi kluczowy element higieny snu. Podczas snu odbywającego się w stanie całkowitej nieświadomości spędzamy średnio bowiem aż 1/3 życia!

Każdy produkt zakupiony w Onsen Sleeping podlega okresowi testowania aż przez 100 dni! W tym czasie nasi Klienci mogą używać je bez żadnych ograniczeń, a więc nie tylko na nich spać, ale też wypoczywać, czytać książki czy pić kawę... Po materacu z powodzeniem skakać mogą dzieci, a także zwierzęta domowe, jak psy czy koty.

Jeśli przed upływem 100 dni materac okaże się dla Klientów nieodpowiedni, mogą się oni z nami skontaktować, zwrócić produkt i otrzymać pełen zwrot pieniędzy.

Swoboda zmian pozycji

03

W odróżnieniu od klasycznego materaca termoelastycznego, który zasysa ciało - Osaka Air umożliwi Ci swobodną zmianę pozycji
Rozwiń
Wierzchnia warstwa materaca Osaka Air wykonana jest z pianki BluPur, która jest bardzo elastyczna i posiada strukturę otwartych komórek. Zapewnia ona łatwe przetaczanie i zmianę pozycji podczas snu. W odróżnieniu od pozostałych producentów nie używamy pianki z pamięcią kształtu jako wierzchniej warstwy, bo to właśnie ona jest głównym sprawcą zapadania się ciała w głąb materaca, co bardzo utrudnia zmianę pozycji podczas snu. Dodatkowo pianka z pamięcią sprzyja przegrzewaniu ciała i nadmiernej potliwości. Dlatego stanowczo, jako pierwszą warstwę materaca zastosowaliśmy doskonałą piankę wysokosprężystą BluPur.

Pewne podparcie

04

Doskonałe podparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg dzięki odpowiedniej kombinacji warstw.
Rozwiń
Odpowiednią stabilizację zapewnia druga od góry warstwa materaca Osaka Air, która wykonana jest z pianki z pamięcią. Z naszych obserwacji i badań wynika, że warstwa memory najlepiej sprawdza się właśnie jako druga w kolejności. Dzięki takiej konstrukcji materaca osoba na nim leżąca nie zapada się w materac ani nie przegrzewa się, mogąc jednocześnie korzystać z benefitów, jakie niewątpliwie daje pianka z pamięcią. Są to komfort i pewne podparcie.

Gwarancja 15 lat

05

15 lat gwarancji na rdzeń piankowy materaca oraz 2 lata gwarancji na pokrowiec.
Rozwiń
Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszego wyrobu, że śmiało udzielamy 15 letniej gwarancji na rdzeń piankowy materaca Osaka Air. Okres 15 lat gwarancji nie dotyczy pokrowca.

Ktoś mógłby spytać czemu akurat 15 lat a nie 5 czy 20? Ponieważ 15 lat jest to wartość optymalna, poparta badaniami rynku i obserwacjami zachowań Klientów.
Górna granica użytkowania materaca wynika z kwestii higienicznych. Chociaż materac Osaka Air pozostanie po 15 latach w niezmienionym kształcie i będzie miał dokładnie takie same walory jak zaraz po zakupie, to nie zalecamy użytkowania materaca dłużej niż 10 lat. Po kilku latach użytkowania (7-10 lat) należy wymienić materac - piankowy, lateksowy, sprężynowy, kokosowy - każdy ze względów higienicznych.

Inteligentny pokrowiec

06

Odpinany, wykonany z tkaniny o dwukierunkowej elastyczności, siatki 3d oraz materiału Anty-slip.
Rozwiń
Pokrowiec to jedej z ważniejszych elementów materaca. Oto jak zbudowany jest pokrowiec materaca Osaka Air:

- wierzchnią warstwę stanowi biała, niezwykle przyjemna w dotyku tkanina o dwukierunkowej elastyczności. To właśnie dzięki niej możesz poczuć działanie poszczególnych warstw pianek, ponieważ tkanina po obciążeniu ciężarem ciała nadda się w obu kierunkach;
- boczna część materaca wykonana jest z siatki 3d w kolorze szarym, której zadaniem jest odprowadzanie ciepła i wilgoci z wewnętrznego systemu wentylacyjnego materaca;
- od spodu znajdziesz pokrowca znajdziesz materiał Anty-Slip, który zapobiega przesuwaniu się materaca po stelażu czy ramie łóżka;
- pokrowiec materaca Osaka Air jest rozpinany, górną warstwę pokrowca możesz szybko zdjąć i wyprać w pralce.

Jakość pianki

07

Przebadane, bezpieczne pianki od najlepszych producentów na świecie. Pienione w Polsce.
Rozwiń
Substraty do produkcji naszych pianek kupujemy od największego europejskiego producenta pianek, BASF Germany. To najlepiej przebadane i przetestowane pianki na świecie, czyste biologicznie i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Samo pienienie pianek do poszczególnych warstw naszego materaca Osaka Air odbywa się już tu w Polsce, w naszym zakładzie producyjnym.

Przez kilka lat pracy nad materacem Osaka Air udało nam się wypracować odpowiedni rozkład poszczególnych warstw, który zapewni zarówno komfort jak i dobre podparcie dla ciała, zachowując przy tym maksymalne zdolności odprowadzania ciepła i wilgoci. Jasno mówimy z jakich rodzajów pianek wykonany jest nasz materac, jakie są parametry gęstości i twardości poszczególnych warstw naszego materaca. Przykładowo, najniższa bazowa warstwa naszego materaca ma 10 cm grubości i jest to pianka HR4037 otwartokomórkowa. Co oznacza, że jest to pianka o gęstości 40kg/m3 i twardości 3,7kPa. Transparentność w kwestii oznaczania rodzaju użytych pianek uznajemy za obowiązek każdego producenta materay, z którego chyba jako jedyni w Polsce się wywiązujemy.

3 pozycje spania

08

Idealny do spania we wszystkich trzech pozycjach: zarówno na bokach, plecach jak i na brzuchu.
Rozwiń
Każda pozycja snu wymaga innego poziomu twardości materaca. Do spania na brzuchu odpowiednie są materace twarde, zaś do spania na boku i plecach - średniotwarde. Uwzględniając europejski system twardości materacy (skala 1-10) idealnym punktem na osi twardości materaca, który jest odpowiedni dla wszystkich trzech pozycji snu jest twardość oznaczona numerem 6, czyli materac średniotwardy.

Taka twardość materaca jest optymalna dla spania zarówno w pozycji na boku, plecach jak i na brzuchu. Nasz materac Osaka Air posiada właśnie twardość 6 w dziesięciostopniowej skali twardości, jest więc materacem średniotwardym.
 

Bezpieczny dla alergików

09

Czysty biologicznie materiał Bekaert Deslee, łatwy do utrzymania w czystości.
Rozwiń
Materac Osaka Air posiada pokrowiec wykonany z belgijskiej tkaniny marki Bekaert Deslee, która jest hipoalergiczna i łatwa w czyszczeniu. Dzięki możliwości odpianania górnej warstwy pokrowca - możesz z łatwością wyprać pokrowiec w pralce i pozbyć się roztoczy i alergenów.

Składany a nie zwijany

10

Najlepszy materac Osaka Air nie jest prasowany i rolowany, ale składany na pół. Pakujemy go dopiero w dniu wysyłki!
Rozwiń
Wielu klientów pytało nas, czy to naprawdę takie ważne. Tak, to bardzo ważne! Wnętrze sprasowanego i zrolowanego materaca się niszczy.

Nalepszy materac Osaka Air pakujemy dopiero w dniu wysyłki. Nie rolujemy go, ale składamy na pół, co wyróżnia nas spośród innych producentów. Jest to bardzo istotne, ponieważ wyniki badań wskazują, że w zrolowanym materacu nawet 25% pianki ulega degradacji.

Sprasowany i zrolowany materac przetrzymywany przez wiele dni w kartonie posiadać może nawet 35% uszkodzonych komórek pianki. Skraca to jego żywotność nawet o 50%! Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ stosowane prasy wywierają na materac nacisk o sile ponad 10 ton!

Dlatego najlepszy materac Osaka Air doręczamy w dużym kartonie, w którym jest on złożony na pół. W odróżnieniu od materacy sprasowanych i zrolowanych, materac Osaka Air można używać od razu po wyjęciu z kartonu!
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+
Czy materac Osaka Air jest dla każdego?
Tak! Uniwersalny materac Osaka Air to materac wysokoelastyczny, który posiada optymalnie dobraną twardość, gęstość i grubość poszczególnych warstw. Materac ten odpowiednio wspiera ciało każdego człowieka i zapewnia mu idealne podparcie kręgosłupa. Nie jest to zależne od wagi użytkownika. Mitem jest, że osoba szczupła powinna spać na miękkim materacu określanym jako H1, a cięższa na materacu twardym określanym jako H4. Ilość punktów podporu u tych osób jest różna, a finalnie wywierają one nacisk na materac w bardzo zbliżony sposób.
+
Czy materac Osaka Air to materac termoelastyczny?

Tak i nie. Tradycyjny materac termoelastyczny posiada warstwę pianki poliuretanowej typu visco, czyli piankę z pamięcią kształtu, jako pierwszą górną warstwę. To powoduje zasysanie śpiącej osoby do materaca. Efektem tego jest przegrzewanie i pocenie ciała, ograniczniczenie poruszania się, jak i możliwości zmiany pozycji do spania. W materacu Osaka Air pianka termoelastyczna występuje jako druga w kolejności warstwa. Dzięki temu korzystamy z jej zalet, ale wyeliminowaliśmy jej wady!

+
Czy naprawdę mogę testować materac przez 100 dni?
Tak! Produkty marki Onsen Sleeping, a w tym również idealny materac Osaka Air możesz bez ograniczeń testować w zaciszu swojej własnej sypialni aż przez 100 dni. W tym czasie możesz nam go zwrócić, a my zwrócimy otrzymane pieniądze.
Kupuj bez obaw
Darmowa dostawa
W całości pokrywamy koszty transportu zakupionych produktów bez względu na wartość Twojego zamówienia.
Wysyłka w 48 godzin
Jako bezpośredni producent gwarantujemy wysyłkę na terenie całej Polski w ciągu 48 godzin
(w dni robocze).
100 dni na test i zwrot
Masz 100 dni na test wszystkich produktów Onsen w domowych warunkach i na ich bezproblemowy zwrot.
Produkty
Onsen Sleeping
Materac
Osaka Air
2198,00 zł
1868,30 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 zł
313,65 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 zł
339,15 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 zł
390,15 zł
Siatka
Airflow Mesh
250,00 zł
212,50 zł
Zestaw
Single
2567,00 zł
1925,25 zł
Zestaw
Classic
4036,00 zł
3027,00 zł
Zestaw
Premium
4476,00 zł
3357,00 zł
Prześcieradło
Skin+
439,00 zł
373,15 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 zł
449,65 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 zł
449,65 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 zł
526,15 zł
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 zł
118,15 zł
Poszewka
Asana Skin+
159,00 zł
135,15 zł
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 zł
135,15 zł
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 zł
135,15 zł
Poszewka
Klasyczna Skin+
99,00 zł
84,15 zł
Poszewka
Asana
89,00 zł
75,65 zł
Poszewka
Yoko
89,00 zł
75,65 zł
Poszewka
Hiro
89,00 zł
75,65 zł
Materac
Osaka
1978,20 zł
1681,47 zł
Materac
Osaka Air
2 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 PLN
Siatka
Airflow Mesh
250,00 PLN
Zestaw
Single
2 567,00 PLN
Zestaw
Classic
4 036,00 PLN
Zestaw
Premium
4 476,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 PLN
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 PLN
Poszewka
Asana Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Klasyczna Skin+
99,00 PLN
Poszewka
Asana
89,00 PLN
Poszewka
Yoko
89,00 PLN
Poszewka
Hiro
89,00 PLN
Materac
Osaka
1 978,20 PLN
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz
aby otrzymywać informacje o promocjach i nowych produktach.
Bez wyrażenia zgody, nie możemy dodać Twojego adresu do naszej bazy.
Dziękujemy.
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ