+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Materac Osaka Air

Materac Osaka Air

3738,00 zł
Kup teraz
Produkty, które możesz polubić:
Poduszka ortopedyczna
Asana
Poduszka Asana
399,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
679,00 zł
+
Poduszka klasyczna
Skin+
Poduszka 70x80
259,00 zł
+
+
Informacje o produkcie
Materac Osaka Air to piankowy materac o średniej twardości, z innowacyjnym systemem odprowadzania wilgoci i ciepła. Wykonany jest z czterech warstw pianek poliuretanowych oraz siatki 3D. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji zapewnia możliwość swobodnej zmiany pozycji, pozwala na doskonałą cyrkulację powietrza pomiędzy naszym ciałem a materacem oraz stanowi odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.
Materac Osaka Air jest w całości wyprodukowany w Polsce i jest wyrobem medycznym klasy 1.
+
Wymiary produktu
Szerokość: od 80 do 180 cm
Długość: 200 cm
Wysokość: 21 cm
Waga: od 15 do 33 kg
+
Dostawa i zwroty
Dostawa gratis w ciągu 48h. Zwrot możliwy w terminie 100 dni od otrzymania przesyłki. W okresie testowania materaca można z niego w pełni korzystać.
+
Gwarancja
Okres gwarancji wynosi 15 lat na piankowy rdzeń materaca oraz 2 lata na pokrowiec.
+
100 dni na test
Wszystkie produkty naszej firmy możesz testować przez 100 dni.

Jak to możliwe, że materac
Osaka Air jest dla wszystkich?

Uniwersalny materac dla wszystkich? Tak to możliwe dzięki przeprowadzonym badaniom i starannie zaprojektowanej konstrukcji, otrzymujemy materac który jest dopasowany do potrzeb każdego człowieka niezależnie od jego wagi czy wzrostu. Kierując się względami uzyskania najlepszej funkcjonalności materaca, zbudowaliśmy go w taki sposób aby spełniał założenia i wymogi prawidłowej pozycji ciała podczas snu. Dzięlki swojej budowie i prawidłowym zastosowaniu warstw pianek o róznych własciwościach fizycznych stworzyliśmy materac odpowiedni dla każdego. 

 
,,
Stworzyliśmy najlepszy materac dopasowany do Twoich potrzeb: komfortowy, funkcjonalny i estetyczny.
Poznaj historię Klientów,
którzy nam uwierzyli
Materac Osaka Air

Poznaj materac
Osaka Air

Poznaj materac
Osaka AirProdukt polski


Materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i pocenia ciała podczas snu,
ponieważ jako jedyni zastosowaliśmy specjalny system wentylacji,
który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz.

92% wentylacji

01

Materac OsakaAir rozwiązuje wszystkie problemy przegrzewania i pocenia ciała podczas snu.
Rozwiń

Czy wiesz, że prawie 50% użytkowników materacy narzeka na przegrzewanie i pocenie podczas snu?


W materacu Osaka Air rozwiązaliśmy ten problem poprzez zastosowanie innowacyjnego rozwiązania konstrukcyjnego. Wewnątrz naszego materaca umieszczona jest siatka 3D Aero, która odprowadza ciepło kumulujące się w warstwie pianki z pamięcią. Siatka ta wykonana jest z tysięcy mikrofilamentów, które zapewniają przepływ powietrza pomiędzy warstwami materaca. Dzięki temu ciepło i wilgoć cały czas odprowadzane są na zewnątrz materaca. Proces ten wspomaga kolejna, położona niżej warstwa materaca o charakterystycznych podłużnych kanałach. Poprzeczne tunele tej warstwy odprowadzają ciepło i wilgoć poza boczne brzegi materaca. Pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli również wykonany jest z przepuszczalnej siatki w efekcie czego całe ciepło i wilgoć wydostają się poza materac. 

100 dni na zwrot

02

Masz aż 100 dni aby wypróbować nasz materac. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go oddać.
Rozwiń
Wiemy, jak istotną sprawą jest testowanie zakupionych produktów. Nie oszukujmy się, testowanie materaca w sklepie z materacami jest bez sensu. Kładziesz się tylko na chwilę, w ubraniach, na oczach innych Klientów i pod baczną obserwacją sprzedawcy w sklepie.
Dlatego my wiemy, że materac musisz przetestować w domu, w zaciszu swojej własnej sypialni. Badania wykazały, że organizm człowieka potrzebuje aż około 30 dni, aby przyzwyczaić się do nowego materaca. Dlatego każdy zakupiony u nas materac i poduszka objęte są 100 dniowym okresem testowania.

W tym czasie masz możliwość użytkowania materaca bez ograniczeń, rób na nim wszystko, co robisz na materacu: śpij, wypoczywaj, czytaj książkę, pij poranną kawę. Niech po materacu skaczą dzieciaki i wskakuje na niego pies. Testujcie nasz materac wszyscy. Jeśli w ciągu 100 dni uznacie, że nie jest on dla Was odpowiedni - odsyłacie go nam a my zwracamy Wasze pieniądze. Wszystko na jasnych i prostych zasadach.

Swoboda zmian pozycji

03

W odróżnieniu od klasycznego materaca termoelastycznego, który zasysa ciało - Osaka Air umożliwi Ci swobodną zmianę pozycji
Rozwiń
Wierzchnia warstwa materaca Osaka Air wykonana jest z pianki BluPur, która jest bardzo elastyczna i posiada strukturę otwartych komórek. Zapewnia ona łatwe przetaczanie i zmianę pozycji podczas snu. W odróżnieniu od pozostałych producentów nie używamy pianki z pamięcią kształtu jako wierzchniej warstwy, bo to właśnie ona jest głównym sprawcą zapadania się ciała w głąb materaca, co bardzo utrudnia zmianę pozycji podczas snu. Dodatkowo pianka z pamięcią sprzyja przegrzewaniu ciała i nadmiernej potliwości. Dlatego stanowczo, jako pierwszą warstwę materaca zastosowaliśmy doskonałą piankę wysokosprężystą BluPur.

Pewne podparcie

04

Doskonałe podparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg dzięki odpowiedniej kombinacji warstw.
Rozwiń
Odpowiednią stabilizację zapewnia druga od góry warstwa materaca Osaka Air, która wykonana jest z pianki z pamięcią. Z naszych obserwacji i badań wynika, że warstwa memory najlepiej sprawdza się właśnie jako druga w kolejności. Dzięki takiej konstrukcji materaca osoba na nim leżąca nie zapada się w materac ani nie przegrzewa się, mogąc jednocześnie korzystać z benefitów, jakie niewątpliwie daje pianka z pamięcią. Są to komfort i pewne podparcie.

Gwarancja 15 lat

05

15 lat gwarancji na rdzeń piankowy materaca oraz 2 lata gwarancji na pokrowiec.
Rozwiń
Jesteśmy tak pewni wysokiej jakości naszego wyrobu, że śmiało udzielamy 15 letniej gwarancji na rdzeń piankowy materaca Osaka Air. Okres 15 lat gwarancji nie dotyczy pokrowca.

Ktoś mógłby spytać czemu akurat 15 lat a nie 5 czy 20? Ponieważ 15 lat jest to wartość optymalna, poparta badaniami rynku i obserwacjami zachowań Klientów.
Górna granica użytkowania materaca wynika z kwestii higienicznych. Chociaż materac Osaka Air pozostanie po 15 latach w niezmienionym kształcie i będzie miał dokładnie takie same walory jak zaraz po zakupie, to nie zalecamy użytkowania materaca dłużej niż 10 lat. Po kilku latach użytkowania (7-10 lat) należy wymienić materac - piankowy, lateksowy, sprężynowy, kokosowy - każdy ze względów higienicznych.

Inteligentny pokrowiec

06

Odpinany, wykonany z tkaniny o dwukierunkowej elastyczności, siatki 3d oraz materiału Anty-slip.
Rozwiń
Pokrowiec to jedej z ważniejszych elementów materaca. Oto jak zbudowany jest pokrowiec materaca Osaka Air:

- wierzchnią warstwę stanowi biała, niezwykle przyjemna w dotyku tkanina o dwukierunkowej elastyczności. To właśnie dzięki niej możesz poczuć działanie poszczególnych warstw pianek, ponieważ tkanina po obciążeniu ciężarem ciała nadda się w obu kierunkach;
- boczna część materaca wykonana jest z siatki 3d w kolorze szarym, której zadaniem jest odprowadzanie ciepła i wilgoci z wewnętrznego systemu wentylacyjnego materaca;
- od spodu znajdziesz pokrowca znajdziesz materiał Anty-Slip, który zapobiega przesuwaniu się materaca po stelażu czy ramie łóżka;
- pokrowiec materaca Osaka Air jest rozpinany, górną warstwę pokrowca możesz szybko zdjąć i wyprać w pralce.

Jakość pianki

07

Przebadane, bezpieczne pianki od najlepszych producentów na świecie. Pienione w Polsce.
Rozwiń
Substraty do produkcji naszych pianek kupujemy od największego europejskiego producenta pianek, BASF Germany. To najlepiej przebadane i przetestowane pianki na świecie, czyste biologicznie i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Samo pienienie pianek do poszczególnych warstw naszego materaca Osaka Air odbywa się już tu w Polsce, w naszym zakładzie producyjnym.

Przez kilka lat pracy nad materacem Osaka Air udało nam się wypracować odpowiedni rozkład poszczególnych warstw, który zapewni zarówno komfort jak i dobre podparcie dla ciała, zachowując przy tym maksymalne zdolności odprowadzania ciepła i wilgoci. Jasno mówimy z jakich rodzajów pianek wykonany jest nasz materac, jakie są parametry gęstości i twardości poszczególnych warstw naszego materaca. Przykładowo, najniższa bazowa warstwa naszego materaca ma 10 cm grubości i jest to pianka HR4037 otwartokomórkowa. Co oznacza, że jest to pianka o gęstości 40kg/m3 i twardości 3,7kPa. Transparentność w kwestii oznaczania rodzaju użytych pianek uznajemy za obowiązek każdego producenta materay, z którego chyba jako jedyni w Polsce się wywiązujemy.

3 pozycje spania

08

Idealny do spania we wszystkich trzech pozycjach: zarówno na bokach, plecach jak i na brzuchu.
Rozwiń
Każda pozycja snu wymaga innego poziomu twardości materaca. Do spania na brzuchu odpowiednie są materace twarde, zaś do spania na boku i plecach - średniotwarde. Uwzględniając europejski system twardości materacy (skala 1-10) idealnym punktem na osi twardości materaca, który jest odpowiedni dla wszystkich trzech pozycji snu jest twardość oznaczona numerem 6, czyli materac średniotwardy.

Taka twardość materaca jest optymalna dla spania zarówno w pozycji na boku, plecach jak i na brzuchu. Nasz materac Osaka Air posiada właśnie twardość 6 w dziesięciostopniowej skali twardości, jest więc materacem średniotwardym.
 

Bezpieczny dla alergików

09

Czysty biologicznie materiał Bekaert Deslee, łatwy do utrzymania w czystości.
Rozwiń
Materac Osaka Air posiada pokrowiec wykonany z belgijskiej tkaniny marki Bekaert Deslee, która jest hipoalergiczna i łatwa w czyszczeniu. Dzięki możliwości odpianania górnej warstwy pokrowca - możesz z łatwością wyprać pokrowiec w pralce i pozbyć się roztoczy i alergenów.

Składany a nie zwijany

10

Nasz materac nie jest zwijany a pakujemy go dopiero w dniu wysyłki
Rozwiń
Zastanawiasz się, czy to naprawdę takie ważne? Tak! Zrolowany i sprasowany materac się niszczy.

Materac Osaka Air pakujemy dopiero w dniu wysyłki, ponadto nie rolujemy materaca, tak jak robią to pozostali producenci, a jedynie składamy na pół. Jest to bardzo istotne, bo badania wskazują, że w zrolowanym materacu 25% pianki ulega degradacji. W przetrzymywanym w kartonie przez wiele dni zrolowanym materacu może dojść do zniszczenia nawet 35% komórek pianki, co skraca żywotność materaca nawet o połowę. Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ stosowane prasy wywierają nacisk na materac o wartości ponad 10 ton!

Dlatego nasz materac Osaka Air przychodzi do Ciebie w dużym kartonie, jedynie złożony na pół. Materac Osaka Air możesz używać zaraz po wyjęciu z kartonu, w odróżnieniu od materacy prasowanych.
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+
Czy materac Osaka Air jest dla każdego?
Tak! Dobraliśmy twardość, gęstość i grubość poszczególnych warstw materaca w taki sposób, aby odpowiednio podpierał zarówno cięższe jak i lższejsze osoby. Pamiętajmy, że mitem jest, że osoba szczupła powinna spać na miękkim materacu, a cięższa na twardym, ponieważ ilość punktów podporu u tych osób jest różna i finalnie i tak w sposób zbliżony wywierają one nacisk na materac.
+
Czy materac OSAKA AIR jest termoelastyczny?

Tak! i nie! :) Tradycyjny termoelastyczny materac posiada warstwę pianki poliuretanowej typu viscoelastycznego jako pierwszą górną warstwę, co powoduje zasysanie śpiącej osoby w głąb materaca. Efektem tego jest przegrzewanie i pocenie ciała, ograniczniczenie ruchu, jak i możliwości zmiany pozycji. W materacu Osaka Air pianka termoelastyczna występuje, lecz jako druga w kolejności warstwa. Dzięki czemu korzystamy z jej zalet, ale wyeliminowaliśmy jej wady!

+
Czy naprawdę mogę testować materac przez 100 dni?
Tak! Materac Osaka Air możesz bez ograniczeń testować w zaciszu swojej własnej sypialni przez 100 dni. Jeśli w tym czasie nie przypadnie Ci on do gustu (co raczej mało prawdopodobne), to możesz nam go zwrócić, a my oddamy Twoje pieniądze.
Kupuj bez obaw
Darmowa dostawa
W całości pokrywamy koszty transportu zakupionych produktów bez względu na wartość Twojego zamówienia.
Wysyłka w 48 godzin
Jako bezpośredni producent gwarantujemy wysyłkę na terenie całej Polski w ciągu 48 godzin (w dni robocze).
100 dni na test i zwrot
Masz 100 dni na przetestowanie wszystkich produktów Onsen w domowych warunkach i na ich
bezproblemowy zwrot.
Produkty
Onsen Sleeping
Materac
Osaka Air
2198,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 zł
Siatka
Airflow Mesh
250,00 zł
Zestaw
Single
2567,00 zł
1925,25 zł
Zestaw
Classic
4036,00 zł
3027,00 zł
Zestaw
Premium
4476,00 zł
3357,00 zł
Prześcieradło
Skin+
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 zł
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 zł
Poszewka
Asana Skin+
159,00 zł
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 zł
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 zł
Poszewka
Klasyczna Skin+
99,00 zł
Poszewka
Asana
89,00 zł
Poszewka
Yoko
89,00 zł
Poszewka
Hiro
89,00 zł
Materac
Osaka
1978,20 zł
Materac
Osaka Air
2 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 PLN
Siatka
Airflow Mesh
250,00 PLN
Zestaw
Single
2 567,00 PLN
Zestaw
Classic
4 036,00 PLN
Zestaw
Premium
4 476,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 PLN
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 PLN
Poszewka
Asana Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Klasyczna Skin+
99,00 PLN
Poszewka
Asana
89,00 PLN
Poszewka
Yoko
89,00 PLN
Poszewka
Hiro
89,00 PLN
Materac
Osaka
1 978,20 PLN
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera aby uzyskać 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz
aby otrzymywać informacje o promocjach i nowych produktach.
Bez wyrażenia zgody, nie możemy dodać Twojego adresu do naszej bazy.
Dziękujemy.
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ