+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach +48 509 940 633  Obsługa klienta 512 999 218
0
Koszyk
Materac Osaka Air

Materac Osaka Air

Promocja -25%
3203,55 zł
4271,40 zł
Kup teraz
Inne produkty, które możesz polubić:
Poduszka ortopedyczna
Asana
Standard - rozmiar uniwersalny
399,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
679,00 zł
+
Poduszka klasyczna
Skin+
70x80
259,00 zł
+
+
Informacje o produkcie
Osaka Air to wysokoelastyczny materac piankowy o średniej twardości (6,5 w amerykańskiej skali twardości materaców), który wzmocniony jest pianką termoelastyczną. Według polskich kryteriów jest to materac H3.

Wykonany jest z czterech warstw najwyższej jakości pianek poliuretanowych, a także innowacyjnej siatki Aero 3D będącej częścią niespotykanego na rynku systemu odprowadzania wilgoci i ciepła.

Unikalna konstrukcja materaca Osaka Air pozwala na uznanie go za najlepszy produkt dostępny na rynku. Zapewnia ona możliwość swobodnej zmiany pozycji ciała podczas snu przy zachowaniu optymalnego podparcia ciała i wsparcia kręgosłupa, jak też swobodną cyrkulację powietrza między ciałem a materacem Osaka Air.

Dzięki swoim właściwościom, materac Osaka Air został zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy pierwszej, zaś cały proces jego tworzenia oparty był o metodę design thinking.

Produkcja materaca Osaka Air odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary produktu
Onsen Sleeping oferuje materac Osaka Air w kilku rozmiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 i 180x200.

Szerokość materaca wynosić może od 80 centymetrów do 180 centymetrów.

Długość materaca wynosi 200 centymetrów.

Wysokość materaca wynosi 21 centymetrów. 

Waga materaca wynosi od 15 kilogramów do 33 kilogramów i zależna jest od jego rozmiaru.

Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać materace o innych wymiarach. W celu ustalenia szczegółów dotyczących materaca na zamówienie, prosimy o bezpośredni kontakt.
+
Dostawa i zwrot
Onsen Sleeping oferuje darmową wysyłkę (na terenie Polski) wszystkich zamówień w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo oferujemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materacy i poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja
Onsen Sleeping udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, Onsen Sleeping oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu, oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, Onsen Sleeping pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.

Jak to możliwe, że materac
Osaka Air jest dla wszystkich?

Uniwersalny materac dla wszystkich? Tak, to możliwe!

Dzięki wynikom przeprowadzonych badań, a także długiemu procesowi prototypizacji i testowania, Onsen Sleeping zaprojektował konstrukcję idealnego materaca, który jest dopasowany do potrzeb każdego człowieka. W procesie brali udział najwyższej klasy specjaliści posiadający wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Efektem wspólnych działań jest materac Osaka Air zapewniający największy komfort, niezależnie od budowy ciała, wagi czy wzrostu człowieka, jak też przyjętej pozycji do spania.

Warstwowa budowa materaca Osaka Air została przemyślana tak, aby spełniała ona wszystkie kryteria pozwalające na maksymalizację komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu idealnego wsparcia ciała i podparcia kręgosłupa. Dzięki temu materac Osaka Air został zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy pierwszej.

Onsen Sleeping, jako polski producent materacy i poduszek ortopedycznych, dba o zrównoważony rozwój i środowisko. Zastosowane do budowy materaca Osaka Air materiały odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą od europejskich dostawców. Każdy produkt Onsen Sleeping przechodzi rygorystyczny proces kontroli jakości, co eliminuje nawet najmniejsze wady.

Osaka Air to średniotwardy materac wysokoelastyczny o twardości wynoszącej 6,5 według amerykańskiej skali twardości materaców. Choć mógłby być on określany według polskiej tabeli twardości materaców jako materac H3, Onsen Sleeping zrezygnował z tego oznaczenia, sprzeciwiając się jej nienaukowym podstawom.

Zarówno materace, jak i poduszki ortopedyczne Onsen Sleeping, posiadają gwarancję producenta nawet na 15 lat. Dodatkowo każdy produkt zakupiony bezpośrednio w sklepie internetowym Onsen Sleeping może być zwrócony przez 100 dni.

 
,,
Onsen Sleeping stworzył najlepszy materac dopasowany do potrzeb i zdrowia każdego człowieka: uniwersalny, komfortowy, funkcjonalny i estetyczny.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom Onsen Sleeping
Materac Osaka Air

Poznaj materac
Osaka Air

Poznaj materac
Osaka AirProdukt polski

Onsen Sleeping jako jedyny producent zastosował innowacyjny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz. Sprawia to, że materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i zmniejsza potliwość ciała podczas snu.

Do 92% wentylacji!

01

Innowacyjna budowa materaca Osaka Air zapewnia do 92% wentylacji. Gwarantuje ona najwyższy na rynku poziom cyrkulacji powietrza, rozwiązując wszelkie trudności związane z przegrzewaniem się ciała i poceniem się podczas spania.
Rozwiń

Wyniki badań mówią, że aż około 50% użytkowników materacy jest niezadowolonych z powodu przegrzewania się i pocenia podczas snu.  Na etapie projektowania materaca Osaka Air rozwiązaliśmy te trudności.

Wewnątrz najlepszego na rynku materaca Osaka Air umieszczona została siatka Aero 3D, jaka odprowadza na zewnątrz ciepło kumulujące się w drugiej warstwie materaca, która wykonana jest z pianki termoelastycznej typu visco.

 

Innowacyjna siatka Aero 3D wykonana jest z tysięcy mikrofilamentów, które zapewniają przepływ powietrza między warstwami materaca. Dzięki temu ciepło i wilgoć cały czas odprowadzane są na zewnątrz materaca. Proces ten wspomaga kolejna, położona niżej warstwa materaca posiadająca funkcjonalne podłużne kanały.

 

Poprzeczne tunele tej warstwy materaca Osaka Air odprowadzają ciepło i wilgoć poza boki materaca. Również pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli wykonany jest z przepuszczalnej siatki. W efekcie nadmiar ciepła i wilgoć wydostają się na zewnątrz, zapewniając idealną wentylację materaca.

Pozwala to na zapewnienie sobie odpowiedniej temperatury w sypialni, jak również optymalnego komfortu snu. Dzięki temu materac Osaka Air zapewnia najwyższy na rynku poziom cyrkulacji powietrza, rozwiązując wszelkie trudności związane z przegrzewaniem się ciała. Poleca się go zarówno osobom, które cierpią na nocne poty, jak i tym, którzy chcą ich uniknąć.

Aż 100 dni na zwrot materaca!

02

Na zwrot zamówienia każdy z naszych Klientów ma aż 100 dni! Jeśli materac Osaka Air zostanie w tym czasie zwrócony, dokonamy pełnego zwrotu pieniędzy.
Rozwiń
W Onsen Sleeping zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przetestowanie produktu przed podjęciem ostatecznej decyzji o jego zakupie. Wiemy też, że testowanie materaca w sklepie stacjonarnym jest kompletnie pozbawione senu. Nie da się bowiem ocenić jego funkcjonalności przez świadome, kontrolowane położenie się na nim w ubraniach i na oczach innych ludzi, w szczególności zaś pod baczną obserwacją sprzedawcy chcącego za wszelką cenę sprzedać towar.

Onsen Sleeping obnaża nieuczciwe praktyki stosowane przez wielu sprzedawców materaców i oferuje materace online jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów. Mamy bowiem świadomość, że do oceny funkcjonalności materaca potrzeba przynajmniej około 30 dni. W tym czasie organizm czlowieka przyzwyczai się do nowego materaca, który stanowi kluczowy element higieny snu. Podczas snu odbywającego się w stanie całkowitej nieświadomości spędzamy średnio bowiem aż 1/3 życia!

Każdy produkt zakupiony w Onsen Sleeping podlega okresowi testowania aż przez 100 dni! W tym czasie nasi Klienci mogą używać je bez żadnych ograniczeń, a więc nie tylko na nich spać, ale też wypoczywać, czytać książki czy pić kawę... Po materacu z powodzeniem skakać mogą dzieci, a także zwierzęta domowe, jak psy czy koty.

Jeśli przed upływem 100 dni materac Osaka Air okaże się dla Klientów nieodpowiedni, mogą się oni z nami skontaktować, zwrócić produkt i otrzymać pełen zwrot pieniędzy.

Swoboda zmian pozycji do spania!

03

W odróżnieniu od materaca z pamięcią kształtu, który zasysa ciało i utrudnia zmianę pozycji do spania, materac Osaka Air umożliwia swobodne poruszanie się w trakcie snu.
Rozwiń
Pierwsza warstwa materaca Osaka Air wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR. Jest to bardzo elastyczna pianka poliuretanowa, która zapewnia łatwą zmianę pozycji do spania.

W odróżnieniu od wielu producentów, nie używamy pianki termoelastycznej typu visco w pierwszej warstwie materaca, ponieważ to właśnie takie jej wykorzystanie sprawia, że Klienci się w nich zapadają. To zaś znacznie ogranicza możliwości poruszania się, a dodatkowo sprzyja przegrzewaniu się ciała i poceniu się podczas snu.

Pianka termoelastyczna typu visco stanowi drugą warstwę materaca Osaka Air. Dzięki temu możemy cieszyć się jej zaletami przy jednoczesnym wyeliminowaniu jej podstawowych wad.

Idealne podparcie ciała

04

Doskonale zaprojektowana kombinacja warstw materaca Osaka Air zapewnia idealne podparcie ciała, a w tym wsparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg.
Rozwiń
Idealne podparcie ciała, a w tym wsparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg. które zapewnia materac Osaka Air, jest konsekwencją jego starannie zaprojektowanej warstwowej budowy.

Pierwsza warstwa materaca Osaka Air wykonana z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR zapewnia odpowienią twardość i podparcie ciała. Jego druga warstwa wykonana z pianki termoelastycznej typu visco odpowiada za zapewnienie optymalnego komfortu. Z naszych obserwacji i badań wynika, że takie ułożenie pianek poliuretanowych pozwala na uzyskanie najlepszych warunków do komfortowego, zdrowego snu.

Konstrukcja materaca Osaka Air wykorzystuje zalety wszystkich zastosowanych w nim materiałów, jednocześnie niwelując ich wady. Osoba śpiąca na materacu Osaka Air nie zapada się w jego głąb, a także nie przegrzewa się. Spełnia on wszystkie 10 warunków, jakie powinien posiadać idealny materac.

Nawet 15 lat gwarancji!

05

Onsen Sleeping udziela aż 15 lat gwarancji na rdzeń (wkład) materaca i 2 lata gwarancji na pokrowiec materaca. Jej warunki są jasne i przejrzyste.
Rozwiń
Misją realizowaną przez Onsen Sleeping jest oferowanie Klientom produktów najwyższej jakości, które zachowają swoje właściwości i służyć będą im przez lata. Kierujemy się etycznym podejściem do biznesu i uważamy, że prawa przysługujące konsumentom są zbyt mało rygorystyczne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, jak również mając pewność najwyższej jakości swoich produktów, udzielamy na nie nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.

15 lat to w naszej ocenie czas optymalny, który poparty jest badaniami rynku, a także obserwacjami zachowań konsumentów i oczekiwaniami naszych Klientów. Czas ten nie wynika z jakości użytych materiałów, bowiem materac Osaka Air po 15 latach nadal będzie miał ten sam kształt i walory. Wyniki badań nad higieną materaców mówią jednak, że wymiana materaca ze względów higienicznych powinna następować co około 10 lat, a w przypadku tanich materaców sprężynowych nawet co 4 lata.

Inteligentny pokrowiec!

06

Inteligentny pokrowiec materaca Osaka Air wykonany jest z najwyższej jakości tkaniny o dwukierunkowej elastyczności oraz materiału z powłoką antypoślizgową. Możliwe jest jego ściąganie i pranie.
Rozwiń
Dołączany do materaca Osaka Air pokrowiec na materac został zaprojektowany przez najwyższej klasy specjalistów współpracujących z Onsen Sleeping. Jest rozpinany i może być prany zgodnie z instrukcją zawartą na metce pralniczej.

Jego wierzchnia warstwa wykonana jest z niezwykle przyjemnej w dotyku tkaniny o wielokierunkowej elastyczności w kolorze białym. Jej elastyczność pozwala na czerpanie radości z wnętrza materaca Osaka Air dzięki rozkładaniu sił fizycznych płynących z ciężaru ciała w wielu kierunkach.

Jego boczna część wykonana jest z innowacyjnej siatki Aero 3D w kolorze szarym. Jej zastosowanie jest elementem nowoczesnego systemu odprowadzania ciepła i wilgoci z wnętrza materaca.

Jego spodnia część wykonana jest z materiału z powłoką antypoślizgową, który zapobiega przesuwaniu się materaca Osaka Air po stelażu czy ramie łóżka. Dzięki temu materac zawsze pozostanie w tym samym miejscu, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort jego użytkowania.

Bezpieczne pianki!

07

Do produkcji materaca Osaka Air używane są wyłącznie bezpieczne, szczegółowo przebadane pianki poliuretanowe od najlepszych światowych producentów. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa, zaś ich pienienie odbywa się w Polsce.
Rozwiń
Substraty do produkcji pianek poliuretanowych wykorzystywanych przez Onsen Sleeping pochodzą od BASF Germany, który jest jednym z najbardziej cenionych producentów na świecie. Są to jednocześnie najlepiej przebadane i najszerzej przetestowane pianki poliuretanowe, które cechują się najwyższą czystością biologiczną. Tym samym ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Choć zdecydowanie tańsze byłyby pianki poliuretanowe pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej, które stosuje większość czołowych producentów materacy, nie spełniają one rygorystycznych norm jakościowych Onsen Sleeping. Stąd też materac Osaka Air nie należy do najtańszych materacy. Jednocześnie zastosowanie niskiej marży pozwala nam na jego sprzedaż w przystępnej, uczciwej cenie.

Praca nad materacem Osaka Air trwała kilka lat, w trakcie których zasięgaliśmy porad osób posiadających szeroką wiedzę z zakresu neurologii, ortopedii, fizjoterapii i psychologii. Dodatkowo pogłebialiśmy posiadaną przez nas wiedzę o technologii materiałów, z których wykonujemy produkty Onsen Sleeping.

Po kilku latach testowania prototypów materaca Osaka Air przez osoby zdrowe, jak i z różnego rodzaju schorzeniami, wypracowaliśmy optymalny rozkład poszczególnych warstw materaca. Wynikiem naszych prac jest stworzenie materaca dającego najwyższy poziom komfortu, idealne podparcie ciała i wsparcie kręgosłupa, a także najlepszą na rynku wentylację.

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego też nie stosujemy niezrozumiałych dla Klientów nazw handlowych materiałów, które wykorzystujemy do produkcji materaca Osaka Air, ale ich oficjalne oznaczenia. Z tego powodu otwarcie mówimy, że - na przykład - najniższa warstwa naszego materaca ma 10 centymetrów grubości i wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o oznaczeniu HR4037. Oznacza to, że posiada ona gęstość rzędu 40 kg/m3 i twardość wynoszącą 3,7 kPa.

Otwarcie sprzeciwiamy się braku transparentności w określaniu parametrów fizycznych pianek poliuretanowych używanych w materacach. Stoimy na stanowisku, że transparentność w tej kwestii jest obowiązkiem każdego producenta materaców. Choć powszechną praktyką jest ich ukrywanie i zasłanianie się tajemnicą handlową, Onsen Sleeping z tego obowiązku się wywiązuje.

Do każdej pozycji snu!

08

Uniwersalna twardość materaca Osaka Air pozwala na spanie we wszystkich trzech pozycjach: na boku, na plecach i na brzuchu.
Rozwiń
Choć w Polsce nadal dominuje zjawisko określania twardości materaca jako H1, H2, H3, H4 czy nawet H5, w Onsen Sleeping zdajemy sobie sprawę z tego, że twardość materaca powinna być określana w skali liczbowej. Dodatkowo powinna być ona uzależniona od pozycji snu, a nie wagi użytkownika materaca.

Patrząc na amerykańską tabelę twardości materaców opartą na pozycji snu, idealnym materacem do spania w każdej z trzech pozycji jest materac o twardości 6,5 - średniotwardy. Taką właśnie twardość nadaliśmy materacowi Osaka Air. Choć moglibyśmy przedstawić go w polskiej skali jako materac H3, sprzeciwiamy się jej nienaukowym podstawom.

Bezpieczny dla alergików!

09

Do produkcji materaca Osaka Air wykorzystujemy materiały czyste biologicznie, które pozwalają na jego łatwe utrzymanie w czystości. Tekstylia, z których wykonywany jest pokrowiec na materac, są hipoalergiczne i mogą być prane.
Rozwiń
W procesie produkcyjnym materaca Osaka Air wykorzystujemy wyłącznie pianki poliuretanowe i materiały tekstylne czyste biologicznie. Pokrowiec na materac Osaka Air jest hipoalergiczny, a jednocześnie bardzo łatwy w czyszczeniu. Dzięki temu można pozbyć się ewentualnych alergenów, w tym również roztoczy kurzu domowego.

Dodatkowo nie powoduje on nieprzyjemnych sytuacji, które występują w innego rodzaju materacach, jak choćby słynnych robaków w materacu kokosowym i gryczanym czy też negatywnego wpływu materaca sprężynowego na zdrowie.

Składany, nie zwijany!

10

Onsen Sleeping nie prasuje i nie roluje swoich produktów. Dlatego też materac Osaka Air jest składany na pół, a następnie pakowany dopiero w dniu wysyłki. W tej formie może być przechowywany przez kilenta nawet przez 6 miesięcy!
Rozwiń
Wielu naszych Klientów pyta nas nie tylko o to, jaki materac wybrać, ale też, dlaczego ważne jest, aby nie prasować i nie rolować materaca. Odpowiedź na to pytanie jest dla Onsen Sleeping bardzo łatwa.

Sprasowany i zrolowany materac przetrzymywany przez wiele dni w kartonie posiadać może nawet 35% uszkodzonych komórek pianki. Skraca to jego żywotność nawet o 50%! Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ stosowane prasy wywierają na materace nacisk o sile ponad 10 ton!

Oferowany przez Onsen Sleeping materac Osaka Air pakowany jest dopiero w dniu wysyłki. Nie rolujemy go, ale składamy na pół, co wyróżnia nas spośród innych producentów. Dzięki temu chronimy jego wnętrze przed degradacją, co pozwala cieszyć się jego właściwościami. 

W odróżnieniu od materaców sprasowanych i zrolowanych, materac Osaka Air można zarówno używać od razu po wyjęciu z kartonu, jak i przechowywać w kartonie nawet przez 6 miesięcy bez żadnego uszczerbku dla pianek poliuretanowych, jakie się w nim znajdują. Ich parametry jakościowe powodują bowiem, że zachowają one swoje właściwości także po dłuższym czasie przechowywania.
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+
Czy materac Osaka Air jest dla każdego?
Tak! Uniwersalny materac Osaka Air to materac wysokoelastyczny, który posiada optymalnie dobraną twardość, gęstość i grubość poszczególnych warstw. Materac ten odpowiednio wspiera ciało każdego człowieka i zapewnia mu idealne podparcie kręgosłupa. Nie jest to zależne od wagi użytkownika. Mitem jest, że osoba szczupła powinna spać na miękkim materacu określanym jako H1, a cięższa na materacu twardym określanym jako H4. Ilość punktów podporu u tych osób jest różna, a finalnie wywierają one nacisk na materac w bardzo zbliżony sposób.
+
Czy materac Osaka Air to materac termoelastyczny?

Tak i nie. Tradycyjny materac termoelastyczny posiada warstwę pianki poliuretanowej typu visco, czyli piankę z pamięcią kształtu, jako pierwszą górną warstwę. To powoduje zasysanie śpiącej osoby do materaca. Efektem tego jest przegrzewanie i pocenie ciała, ograniczniczenie poruszania się, jak i możliwości zmiany pozycji do spania. W materacu Osaka Air pianka termoelastyczna występuje jako druga w kolejności warstwa. Dzięki temu korzystamy z jej zalet, ale wyeliminowaliśmy jej wady!

+
Czy naprawdę mogę zwrócić materac przed upływem 100 dni?
Tak! Produkty marki Onsen Sleeping, a w tym również materace, możesz bez ograniczeń testować w zaciszu swojej własnej sypialni aż przez 100 dni. W tym czasie możesz nam go zwrócić, a my prześlemy otrzymane pieniądze.
ZAKUP BEZ OBAW I RYZYKA
DARMOWA DOSTAWA
Dostawa zamówień w Onsen Sleeping zawsze jest zawsze darmowa bez względu na ich wartość. W całości pokrywamy koszty transportu zakupionych produktów.
SZYBKA WYSYŁKA
Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Gwarantujemy wysyłkę zamówień w ciągu 48 godzin w dni robocze.
100 DNI NA ZWROT
Wszystkie produkty Onsen Sleeping są objęte programem 100 dni na zwrot. W tym czasie można je przetestować w domowych warunkach.
Produkty
Onsen Sleeping
Materac
Osaka Air
2307,90 zł
1730,93 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 zł
276,75 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 zł
299,25 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 zł
344,25 zł
Nakładka na materac
mata Airflow Mesh 3D
250,00 zł
187,50 zł
Zestaw
Single
2676,90 zł
2007,68 zł
Zestaw
Classic
4200,90 zł
3150,68 zł
Zestaw
Premium
4662,90 zł
3497,18 zł
Prześcieradło
Skin+
439,00 zł
329,25 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 zł
396,75 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 zł
396,75 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 zł
464,25 zł
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 zł
104,25 zł
Poszewka
Asana Skin+
159,00 zł
119,25 zł
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 zł
119,25 zł
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 zł
119,25 zł
Poszewka
do poduszki klasycznej Skin+
99,00 zł
74,25 zł
Poszewka
Asana
89,00 zł
66,75 zł
Poszewka
Yoko
89,00 zł
66,75 zł
Poszewka
Hiro
89,00 zł
66,75 zł
Materac
Osaka
1978,20 zł
1483,65 zł
Materac
Osaka Air
2 307,90 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 PLN
Nakładka na materac
mata Airflow Mesh 3D
250,00 PLN
Zestaw
Single
2 676,90 PLN
Zestaw
Classic
4 200,90 PLN
Zestaw
Premium
4 662,90 PLN
Prześcieradło
Skin+
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 PLN
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 PLN
Poszewka
Asana Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 PLN
Poszewka
do poduszki klasycznej Skin+
99,00 PLN
Poszewka
Asana
89,00 PLN
Poszewka
Yoko
89,00 PLN
Poszewka
Hiro
89,00 PLN
Materac
Osaka
1 978,20 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera Onsen Sleeping i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera Onsen Sleeping.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera Onsen Sleeping!
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ