Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Materac piankowy Osaka Young

Materac piankowy Osaka Young

2499,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
+
Informacje o materacu
Osaka Young to wysokoelastyczny materac piankowy o średniej twardości (7 w amerykańskiej skali twardości materaców), który wzmocniony jest pianką termoelastyczną. Według polskich kryteriów jest to materac H3+.

Wykonany jest z trzech warstw najwyższej jakości pianek poliuretanowych, a także innowacyjnego systemu odprowadzania wilgoci i ciepła.

Unikalna konstrukcja materaca Osaka Young pozwala na uznanie go za najlepszy z dostępnych na rynku materac dla nastolatka, który odpowiada specjalnym potrzebom młodych ludzi. Zapewnia ona możliwość swobodnej zmiany pozycji ciała podczas snu przy zachowaniu optymalnego podparcia ciała i wsparcia kręgosłupa, jak też znakomitą cyrkulację powietrza między ciałem a materacem Osaka Young.

Dzięki swoim właściwościom, materac Osaka Young został zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy pierwszej, zaś cały proces jego tworzenia oparty był o metodę design thinking.

Produkcja materaca Osaka Young odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary materaca
ONSEN® oferuje materac Osaka Young w kilku rozmiarach: 80x200, 90x200 i 180x200.

Szerokość materaca wynosić może od 80 centymetrów do 180 centymetrów.

Długość materaca wynosi 200 centymetrów.

Wysokość materaca wynosi 21 centymetrów. 

Waga materaca wynosi od 16 kilogramów do 37 kilogramów i zależna jest od jego rozmiaru.

Istnieje również możliwość zakupienia dwóch sztuk materaca Osaka Young w rozmiarze 80x200 lub 90x200 zapakowanych w jeden pokrowiec, co idealnie sprawdzi się w przypadku łóżek przystosowanych do materaca 160x200 i 180x200. W celu ustalenia szczegółów dotyczących materaca na zamówienie, prosimy o bezpośredni kontakt.
+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców oraz poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja
ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
Inne produkty, które możesz polubić:
Materac piankowy
Osaka Air
100x200x21
3489,00 zł
+
Poduszka ortopedyczna
Yoko
Standard
409,00 zł
+
0,00 zł
+

Jak to możliwe, że materac
Osaka Young jest dla wszystkich nastolatków?

Uniwersalny materac dla wszystkich nastolatków? Tak, to możliwe!

Dzięki wynikom przeprowadzonych badań, a także długiemu procesowi prototypizacji i testowania, ONSEN® zaprojektował konstrukcję idealnego materaca, który jest dopasowany do potrzeb każdego młodego człowieka. W procesie brali udział najwyższej klasy specjaliści posiadający wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Efektem wspólnych działań jest materac Osaka Young zapewniający największy komfort, niezależnie od budowy ciała, wagi czy wzrostu nastolatka, jak też przyjętej pozycji do spania.

Warstwowa budowa materaca Osaka Young została przemyślana tak, aby spełniała ona wszystkie kryteria pozwalające na maksymalizację komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu idealnego wsparcia ciała i podparcia kręgosłupa. Dzięki temu materac Osaka Young został zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy pierwszej.

ONSEN®, jako polski producent materacy i poduszek ortopedycznych, dba o zrównoważony rozwój i środowisko. Zastosowane do budowy materaca Osaka Young materiały odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą od europejskich dostawców. Każdy produkt ONSEN® przechodzi rygorystyczny proces kontroli jakości, co eliminuje nawet najmniejsze wady.

Osaka Young to średniotwardy materac wysokoelastyczny o twardości wynoszącej 7 według amerykańskiej skali twardości materaców. Choć mógłby być on określany według polskiej tabeli twardości materaców jako materac H3+, ONSEN® zrezygnował z tego oznaczenia, sprzeciwiając się jej nienaukowym podstawom.

Zarówno materace, jak i poduszki ortopedyczne ONSEN®, posiadają gwarancję producenta nawet na 15 lat. Dodatkowo każdy produkt zakupiony bezpośrednio w sklepie internetowym ONSEN® może być zwrócony przez 100 dni.

 
,,
ONSEN® stworzył najlepszy jedyny uniwersalny materac wysokoelastyczny zaprojektowany specjalnie dla potrzeb nastolatków o twardości, która sprzyjać będzie ich rozwojowi.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Materac piankowy Osaka Young

Poznaj materac
Osaka Young

Poznaj materac
Osaka YoungProdukt polski

ONSEN® jako jedyny producent zastosował innowacyjny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz. Sprawia to, że materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i zmniejsza potliwość ciała podczas snu. Dodatkowo materac dla nastolatków Osaka Young wykonany jest z niezwykle odpornych materiałów, które zwiększają jego żywotność i trwałość.

Do 45% wentylacji!

01

Innowacyjna budowa materaca dla nastolatków Osaka Young zapewnia do 45% wentylacji. Gwarantuje ona jeden z najwyżśzych na rynku poziom cyrkulacji powietrza, zmniejszając trudności związane z przegrzewaniem się ciała i poceniem się podczas spania.
Rozwiń

Wyniki badań mówią, że aż około 50% użytkowników materacy jest niezadowolonych z powodu przegrzewania się i pocenia podczas snu.  Na etapie projektowania Osaka Young rozwiązaliśmy te trudności.

W produkcji pierwszorzędnego materaca Osaka Young zastowaliśmy innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne oparte na charakterystycznych podłużnych kanałach, jakie odprowadzają na zewnątrz ciepło kumulujące się w drugiej warstwie materaca, która wykonana jest z pianki termoelastycznej typu visco. Umieszczone są one tuż pod nią, w trzeciej warstwie materaca.

 

Poprzeczne tunele tej warstwy materaca Osaka Young odprowadzają ciepło i wilgoć poza boki materaca. Również pokrowiec na wysokości ujścia tych tuneli wykonany jest z przepuszczalnej siatki. W efekcie nadmiar ciepła i wilgoć wydostają się na zewnątrz, zapewniając doskonałą wentylację materaca.

Pozwala to na zapewnienie sobie odpowiedniej temperatury w sypialni, jak również optymalnego komfortu snu. Dzięki temu materac Osaka Young zapewnia jeden z najwyższych na rynku poziom cyrkulacji powietrza, ograniczając wszelkie trudności związane z przegrzewaniem się ciała nastolatków. Poleca się go zarówno nastolatkom, które cierpią na nocne poty, jak i młodym ludziom, które chcą ich uniknąć.

Aż 100 dni na zwrot materaca!

02

Na zwrot zamówienia każdy z naszych Klientów ma aż 100 dni! Jeśli materac Osaka Young zostanie w tym czasie zwrócony, dokonamy pełnego zwrotu pieniędzy.
Rozwiń
W ONSEN® zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przetestowanie produktu przed podjęciem ostatecznej decyzji o jego zakupie. Wiemy też, że testowanie materaca w sklepie stacjonarnym jest kompletnie pozbawione senu. Nie da się bowiem ocenić jego funkcjonalności przez świadome, kontrolowane położenie się na nim w ubraniach i na oczach innych ludzi, w szczególności zaś pod baczną obserwacją sprzedawcy chcącego za wszelką cenę sprzedać towar.

ONSEN® obnaża nieuczciwe praktyki stosowane przez wielu sprzedawców materaców i oferuje materace online jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów. Mamy bowiem świadomość, że do oceny funkcjonalności materaca potrzeba przynajmniej około 30 dni. W tym czasie organizm czlowieka przyzwyczai się do nowego materaca, który stanowi kluczowy element higieny snu. Podczas snu odbywającego się w stanie całkowitej nieświadomości spędzamy średnio bowiem aż 1/3 życia!

Każdy produkt zakupiony w ONSEN® podlega okresowi testowania aż przez 100 dni! W tym czasie nasi Klienci mogą używać je bez żadnych ograniczeń, a więc nie tylko na nich spać, ale też wypoczywać, czytać książki czy pić kawę... Po materacu z powodzeniem skakać mogą dzieci, a także zwierzęta domowe, jak psy czy koty.

Jeśli przed upływem 100 dni materac Osaka Young okaże się dla Klientów nieodpowiedni, mogą się oni z nami skontaktować, zwrócić produkt i otrzymać pełen zwrot pieniędzy.

Swoboda zmian pozycji do spania!

03

W odróżnieniu od materaca z pamięcią kształtu, który zasysa ciało i utrudnia zmianę pozycji do spania, materac Osaka Young umożliwia swobodne poruszanie się w trakcie snu. Jest idealnym materacem dla nastolatków, którzy w nocy zmieniają pozycję.
Rozwiń
Pierwsza warstwa materaca Osaka Young wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR. Jest to bardzo elastyczna pianka poliuretanowa, która zapewnia łatwą zmianę pozycji do spania.

W odróżnieniu od wielu producentów, nie używamy pianki termoelastycznej typu visco w pierwszej warstwie materaca, ponieważ to właśnie takie jej wykorzystanie sprawia, że Klienci się w nich zapadają. To zaś znacznie ogranicza możliwości poruszania się, a dodatkowo sprzyja przegrzewaniu się ciała i poceniu się podczas snu. Sprawa ta w przypadku nastolatków odgrywa kluczową wręcz rolę.

Pianka termoelastyczna typu visco stanowi drugą warstwę materaca Osaka Young. Dzięki temu możemy cieszyć się jej zaletami przy jednoczesnym wyeliminowaniu jej podstawowych wad.

Idealne podparcie ciała!

04

Doskonale zaprojektowana kombinacja warstw materaca Osaka Air zapewnia idealne podparcie ciała, a w tym wsparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg. To zaś w przypadku materaca dla nastolatków jest kluczowe, bowiem ci w dalszym ciągu się rozwijają.
Rozwiń
Idealne podparcie ciała, a w tym wsparcie dla kręgosłupa, bioder, ramion i nóg. które zapewnia materac Osaka Young, jest konsekwencją jego starannie zaprojektowanej warstwowej budowy.

Pierwsza warstwa materaca Osaka Young wykonana z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR zapewnia odpowienią twardość i podparcie ciała. Jego druga warstwa wykonana z pianki termoelastycznej typu visco odpowiada za zapewnienie optymalnego komfortu. Z naszych obserwacji i badań wynika, że takie ułożenie pianek poliuretanowych pozwala na uzyskanie najlepszych warunków do komfortowego, zdrowego snu.

Konstrukcja materaca Osaka Young wykorzystuje zalety wszystkich zastosowanych w nim materiałów, jednocześnie niwelując ich wady. Osoba śpiąca na materacu Osaka Young nie zapada się w jego głąb, a także nie przegrzewa się. Spełnia on wszystkie 10 warunków, jakie powinien posiadać idealny materac.

Nawet 15 lat gwarancji!

05

ONSEN® udziela aż 15 lat gwarancji na rdzeń (wkład) materaca i 2 lata gwarancji na pokrowiec materaca. Jej warunki są jasne i przejrzyste.
Rozwiń
Misją realizowaną przez ONSEN® jest oferowanie Klientom produktów najwyższej jakości, które zachowają swoje właściwości i służyć będą im przez lata. Kierujemy się etycznym podejściem do biznesu i uważamy, że prawa przysługujące konsumentom są zbyt mało rygorystyczne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, jak również mając pewność najwyższej jakości swoich produktów, udzielamy na nie nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:
  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
15 lat to w naszej ocenie czas optymalny, który poparty jest badaniami rynku, a także obserwacjami zachowań konsumentów i oczekiwaniami naszych Klientów. Czas ten nie wynika z jakości użytych materiałów, bowiem materac Osaka Young po 15 latach nadal będzie miał ten sam kształt i walory. Wyniki badań nad higieną materaców mówią jednak, że wymiana materaca ze względów higienicznych powinna następować co około 10 lat, a w przypadku tanich materaców sprężynowych nawet co 4 lata.

Inteligentny pokrowiec!

06

Inteligentny pokrowiec materaca Osaka Young wykonany jest z najwyższej jakości tkaniny o dwukierunkowej elastyczności oraz materiału z powłoką antypoślizgową. Możliwe jest jego ściąganie i pranie.
Rozwiń
Dołączany do materaca Osaka Young pokrowiec na materac został zaprojektowany przez najwyższej klasy specjalistów współpracujących z ONSEN®. Jest rozpinany i może być prany zgodnie z instrukcją zawartą na metce pralniczej.

Jego wierzchnia warstwa wykonana jest z niezwykle przyjemnej w dotyku tkaniny o wielokierunkowej elastyczności w kolorze białym. Jej elastyczność pozwala na czerpanie radości z wnętrza materaca Osaka Young dzięki rozkładaniu sił fizycznych płynących z ciężaru ciała w wielu kierunkach.

Jego boczna część wykonana jest z innowacyjnej siatki Aero 3D w kolorze szarym. Jej zastosowanie jest elementem nowoczesnego systemu odprowadzania ciepła i wilgoci z wnętrza materaca.

Jego spodnia część wykonana jest z materiału z powłoką antypoślizgową, który zapobiega przesuwaniu się materaca Osaka Young po stelażu czy ramie łóżka. Dzięki temu materac zawsze pozostanie w tym samym miejscu, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort jego użytkowania.

Bezpieczne pianki!

07

Do produkcji materaca Osaka Young używane są wyłącznie bezpieczne, szczegółowo przebadane pianki poliuretanowe od najlepszych światowych producentów. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa, zaś ich pienienie odbywa się w Polsce.
Rozwiń
Substraty do produkcji pianek poliuretanowych wykorzystywanych przez ONSEN® pochodzą od BASF Germany, który jest jednym z najbardziej cenionych producentów na świecie. Są to jednocześnie najlepiej przebadane i najszerzej przetestowane pianki poliuretanowe, które cechują się najwyższą czystością biologiczną. Tym samym ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Choć zdecydowanie tańsze byłyby pianki poliuretanowe pochodzące z Chińskiej Republiki Ludowej, które stosuje większość czołowych producentów materacy, nie spełniają one rygorystycznych norm jakościowych ONSEN®. Stąd też materac Osaka Young nie należy do najtańszych materacy. Jednocześnie zastosowanie niskiej marży pozwala nam na jego sprzedaż w przystępnej, uczciwej cenie.

Praca nad materacem Osaka Young trwała kilka lat, w trakcie których zasięgaliśmy porad osób posiadających szeroką wiedzę z zakresu neurologii, ortopedii, fizjoterapii i psychologii. Dodatkowo pogłebialiśmy posiadaną przez nas wiedzę o technologii materiałów, z których wykonujemy produkty ONSEN®.

Po kilku latach testowania prototypów materaca Osaka Young przez osoby zdrowe, jak i z różnego rodzaju schorzeniami, wypracowaliśmy optymalny rozkład poszczególnych warstw materaca. Wynikiem naszych prac jest stworzenie materaca dającego najwyższy poziom komfortu, idealne podparcie ciała i wsparcie kręgosłupa, a także najlepszą na rynku wentylację.

Nie mamy nic do ukrycia, dlatego też nie stosujemy niezrozumiałych dla Klientów nazw handlowych materiałów, które wykorzystujemy do produkcji materaca Osaka Young, ale ich oficjalne oznaczenia. Z tego powodu otwarcie mówimy, że - na przykład - najniższa warstwa naszego materaca ma 10 centymetrów grubości i wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o oznaczeniu HR4037. Oznacza to, że posiada ona gęstość rzędu 40 kg/m3 i twardość wynoszącą 3,7 kPa.

Otwarcie sprzeciwiamy się braku transparentności w określaniu parametrów fizycznych pianek poliuretanowych używanych w materacach. Stoimy na stanowisku, że transparentność w tej kwestii jest obowiązkiem każdego producenta materaców. Choć powszechną praktyką jest ich ukrywanie i zasłanianie się tajemnicą handlową, ONSEN® z tego obowiązku się wywiązuje.

Do każdej pozycji snu!

08

Uniwersalna twardość materaca Osaka Young pozwala na spanie we wszystkich trzech pozycjach: na boku, na plecach i na brzuchu.
Rozwiń
Choć w Polsce nadal dominuje zjawisko określania twardości materaca jako H1, H2, H3, H4 czy nawet H5, w ONSEN® zdajemy sobie sprawę z tego, że twardość materaca powinna być określana w skali liczbowej. Dodatkowo powinna być ona uzależniona od pozycji snu, a nie wagi użytkownika materaca.

Patrząc na amerykańską tabelę twardości materaców opartą na pozycji snu, idealnym materacem dla nastolatków do spania w każdej z trzech pozycji jest materac o twardości 7,0 - średniotwardy. Taką właśnie twardość nadaliśmy materacowi Osaka Young. Choć moglibyśmy przedstawić go w polskiej skali jako materac H3+, sprzeciwiamy się jej nienaukowym podstawom.

Bezpieczny dla alergików!

09

Do produkcji materaca Osaka Young wykorzystujemy materiały czyste biologicznie, które pozwalają na jego łatwe utrzymanie w czystości. Tekstylia, z których wykonywany jest pokrowiec na materac, są hipoalergiczne i mogą być prane.
Rozwiń
W procesie produkcyjnym materaca Osaka Young wykorzystujemy wyłącznie pianki poliuretanowe i materiały tekstylne czyste biologicznie. Pokrowiec na materac Osaka Young jest hipoalergiczny, a jednocześnie bardzo łatwy w czyszczeniu. Dzięki temu można pozbyć się ewentualnych alergenów, w tym również roztoczy kurzu domowego.

Dodatkowo nie powoduje on nieprzyjemnych sytuacji, które występują w innego rodzaju materacach, jak choćby słynnych robaków w materacu kokosowym i gryczanym czy też negatywnego wpływu materaca sprężynowego na zdrowie.

Składany, nie zwijany!

10

ONSEN® nie prasuje i nie roluje swoich produktów. Dlatego też materac Osaka Young jest składany na pół, a następnie pakowany dopiero w dniu wysyłki. W tej formie może być przechowywany przez kilenta nawet przez 6 miesięcy!
Rozwiń
Wielu naszych Klientów pyta nas nie tylko o to, jaki materac wybrać, ale też, dlaczego ważne jest, aby nie prasować i nie rolować materaca. Odpowiedź na to pytanie jest dla ONSEN® bardzo łatwa.

Sprasowany i zrolowany materac przetrzymywany przez wiele dni w kartonie posiadać może nawet 35% uszkodzonych komórek pianki. Skraca to jego żywotność nawet o 50%! Często zdarza się, że zrolowany materac po otwarciu opakowania nie powraca do pierwotnego kształtu. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ stosowane prasy wywierają na materace nacisk o sile ponad 10 ton!

Oferowany przez ONSEN® materac Osaka Young pakowany jest dopiero w dniu wysyłki. Nie rolujemy go, ale składamy na pół, co wyróżnia nas spośród innych producentów. Dzięki temu chronimy jego wnętrze przed degradacją, co pozwala cieszyć się jego właściwościami. 

W odróżnieniu od materaców sprasowanych i zrolowanych, materac Osaka Young można zarówno używać od razu po wyjęciu z kartonu, jak i przechowywać w kartonie nawet przez 6 miesięcy bez żadnego uszczerbku dla pianek poliuretanowych, jakie się w nim znajdują. Ich parametry jakościowe powodują bowiem, że zachowają one swoje właściwości także po dłuższym czasie przechowywania.
ZAKUP BEZ OBAW I RYZYKA
DARMOWA DOSTAWA
Dostawa zamówień w ONSEN® na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest zawsze darmowa, bez względu na wartość zamówienia! Dostawa do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest bardzo tania.
SZYBKA WYSYŁKA
Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Gwarantujemy wysyłkę zamówień w ciągu 48 godzin w dni robocze.
100 DNI NA ZWROT
Wszystkie produkty ONSEN® są objęte programem 100 dni na zwrot. W tym czasie można je przetestować w domowych warunkach.
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2789,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 zł
Zestaw
Single
z materacem 90x200
3478,00 zł
2782,40 zł
Zestaw
Classic
z materacem 120x200
5007,00 zł
4005,60 zł
Zestaw
Premium
z materacem 160x200
5567,00 zł
4453,60 zł
Prześcieradło
Skin+
489,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 zł
Poduszka do spania
Skin+
149,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 zł
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 zł
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 zł
Zestaw
Premium
z materacem 200x200
6957,00 zł
5565,60 zł
Zestaw
Single
z materacem 100x200
3898,00 zł
3118,40 zł
Zestaw
Single
z materacem 80x200
3198,00 zł
2558,40 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 zł
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 zł
Zestaw
Premium
z materacem 180x200
5987,00 zł
4789,60 zł
Zestaw
Classic
z materacem 140x200
5287,00 zł
4229,60 zł
Krzesło anatomiczne
Seiza
1499,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 789,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
409,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
499,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
279,00 PLN
Zestaw
Single
z materacem 90x200
3 478,00 PLN
Zestaw
Classic
z materacem 120x200
5 007,00 PLN
Zestaw
Premium
z materacem 160x200
5 567,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
489,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
609,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
579,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
669,00 PLN
Poduszka do spania
Skin+
149,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Skin+
179,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Skin+ Classic
109,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Asana Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Yoko Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Hiro Standard
99,00 PLN
Zestaw
Premium
z materacem 200x200
6 957,00 PLN
Zestaw
Single
z materacem 100x200
3 898,00 PLN
Zestaw
Single
z materacem 80x200
3 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso
469,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
639,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Standard
99,00 PLN
Poszewka na poduszkę
Enso Skin+
179,00 PLN
Zestaw
Premium
z materacem 180x200
5 987,00 PLN
Zestaw
Classic
z materacem 140x200
5 287,00 PLN
Krzesło anatomiczne
Seiza
1 499,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ