+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach +48 509 940 633  Obsługa klienta 512 999 218
0
Koszyk
Dowiedz się o nas więcej
Onsen Sleeping

Dowiedz się o nas więcej

Onsen Sleeping to polska marka produktów zaprojektowanych dla zdrowego, komfortowego snu.
Nasza marka powstała pierwotnie w odpowiedzi na własne potrzeby i dolegliwości, a rozwinęła dzięki
autorskiemu podejściu, wnikliwości i chęci stworzenia produktów idealnych dla wszystkich.
Poznaj nas
Onsen Sleping

Początki

Wszystko zaczęło się w 2000 roku w momencie naszej pierwszej styczności z pianką z pamięcią. Stworzona w laboratoriach NASA, zachwyciła wówczas cały świat. Pianka z pamięcią, czyli pianka viscoelastyczna, znalazła olbrzymie zastosowanie w produkcji materaców i sprzętu medycznego i towarzyszyła nam do 2015 roku.

"Dlaczego?"

Sytuacja radykalnie się zmieniła, gdy mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć inspirujący wykład Simona Sineka na konferencji TEDx pod tytułem „Zaczynaj od Dlaczego?”. Od tego czasu, wszystko co tworzyliśmy w firmie zaczęło przybierać inny wymiar. Nasze produkty otrzymały zupełnie inny charakter użytkowy, oparty wyłącznie na potrzebach klienta, co spowodowało, że nasze produkty są najbardziej funkcjonalne na rynku.
,,
Stawiając na pierwszym miejscu potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy serię doskonałych i przede wszystkim funkcjonalnych produktów

Problem

Dotychczas dostępne na rynku poduszki i materace często nie spełniały swoich podstawowych zadań. Kształty poduszek profilowanych źle podpierały kręgosłup szyjny, a konstrukcja większości materaców powodowała liczne niedogodności dla użytkownika.

Rozwiązanie

Podczas projektowania nowych produktów, korzystaliśmy z metody Jobs To Be Done profesora Clayton Christensena z Harvard Business School. Istotą tej metody jest projektowanie w taki sposób, aby finalnie stworzony produkt wykonywał zadania, do których jest stworzony.
,,
Nasz zespół stanowi grupa pasjonatów, którzy „zaczynając od dlaczego” stworzyli najbardziej komfortowe produkty do Twojej sypialni
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ