To my z pasją tworzymy wyjątkowe
produkty dla Twojej rodziny.

HISTORIA MARKI

Wszystko zaczęło się w 2000 roku w momencie naszej pierwszej styczności z pianką z pamięcią. Stworzona w laboratoriach NASA, zachwyciła wówczas cały świat. Pianka z pamięcią, czyli pianka viscoelastyczna, znalazła olbrzymie zastosowanie w produkcji materaców i sprzętu medycznego i towarzyszyła nam do 2015 roku.

Sytuacja radykalnie się zmieniła, gdy mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć inspirujący wykład Simona Sineka na konferencji TEDx pod tytułem „Zaczynaj od Dlaczego?”. Od tego czasu, wszystko co tworzyliśmy w firmie zaczęło przybierać inny wymiar. Nasze produkty otrzymały zupełnie inny charakter użytkowy, oparty wyłącznie na potrzebach klienta, co spowodowało, że nasze produkty są najbardziej funkcjonalne na rynku.

Podczas projektowania nowych produktów, korzystaliśmy z metody Jobs To Be Done profesora Clayton Christensena z Harvard Business School. Istotą tej metody jest projektowanie w taki sposób, aby finalnie stworzony produkt wykonywał zadania, do których jest stworzony.

Dotychczas dostępne na rynku poduszki i materace często nie spełniały swoich podstawowych zadań. Kształty poduszek profilowanych źle podpierały kręgosłup szyjny, a konstrukcja większości materaców powodowała liczne niedogodności dla użytkownika.

Stawiając więc na pierwszym miejscu potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy serię doskonałych, przede wszystkim funkcjonalnych produktów.

Dziś nasz zespół stanowi grupa pasjonatów, którzy „zaczynając od dlaczego” stworzyli najbardziej komfortowe produkty do Twojej sypialni.
 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ