+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Koszyk
Poduszka ortopedyczna Asana

Poduszka ortopedyczna Asana

399,00 zł
Kup teraz
Inne produkty, które możesz polubić:
Poszewka
Asana
rozmiar Asana
89,00 zł
+
Poszewka
Asana Skin+
rozmiar Asana
159,00 zł
+
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
rozmiar Asana
529,00 zł
+
+
Informacje o produkcie
Asana to najwyższej jakości poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach.

Poduszka ortopedyczna Asana sprawdza się nie tylko w rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi i karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka.

Poduszka ortopedyczna Asana wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Stosowanie poduszki ortopedycznej Asana pozwala na swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach.

Poszewka poduszki ortopedycznej Asana wykonana została z wielokierunkowo elastycznej tkaniny o wysokiej gramaturze wynoszącej aż 450 g/m2, którą z łatwością można zdjąć i wyprać zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na metce pralniczej. Dla osób szczególnie dbających o cerę poduszkę ortopedyczną Asana oferujemy również w wersji Skin+.

Dzięki swoim właściwościom, poduszka ortopedyczna Asana została zarejestrowana jako wyrób medyczny klasy pierwszej, zaś cały proces jej tworzenia oparty był o metodę design thinking.

Produkcja poduszki ortopedycznej Asana odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary produktu

Onsen Sleeping oferuje poduszkę ortopedyczną Asana w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Szerokość poduszki ortopedycznej Asana wynosi 62 centymetry.

Długość poduszki ortopedycznej Asana wynosi 38 centymetrów.

Wysokość poduszki ortopedycznej Asana wynosi:

  • 10 centymetrów do spania na boku;
  • 3 centymetry do spania na plecach;
  • 10 centymetrów z tyłu.

Ponieważ poduszki ortopedyczne Onsen Sleeping nie są wycinane, ale odlewane ze specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych form, nie istnieje możliwość wykonania produktu o innych wymiarach na zamówienie.

Specyfika procesu produkcyjnego powoduje, że poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się rzeczywistymi wymiarami, co w żaden sposób nie wpływa na jakość produktu i jego funkcjonalność.

+
Dostawa i zwrot

Onsen Sleeping oferuje darmową wysyłkę (na terenie Polski) wszystkich zamówień w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo oferujemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materacy i poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.

+
Gwarancja

Onsen Sleeping udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:

  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, Onsen Sleeping oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu, oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, Onsen Sleeping pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.

Dla kogo przeznaczona jest
poduszka Asana?

Poduszka ortopedyczna Asana zaprojektowana jest z myślą o osobach o przeciętnej, standardowej budowie ciała. Sprawdza się ona doskonale u osób, których wzrost mieści się w przedziale od 150 centymetrów do 190 centymetrów, zaś waga wynosi od 60 kilogramów do 90 kilogramów.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom Onsen Sleeping
Poduszka ortopedyczna Asana

Poznaj poduszkę
ortopedyczną Asana

Poznaj poduszkę
ortopedyczną AsanaProdukt polski
Produkcję i sprzedaż poduszki ortopedycznej Asana poprzedziło kilka lat projektowania oraz testowania prototypów przez osoby posiadające schorzenia odcinka szyjnego kręgosłupa, a przede wszystkim zniesioną lordozę szyjną i dyskopatię. Do testów zaprosiliśmy też osoby zdrowe, które stosują poduszki ortopedyczne profilaktycznie.

W cały proces projektowania i testowania poduszki ortopedycznej Asana zaangażowany był zespół wybitnych specjalistów posiadających profesjonalną wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Dzięki temu poduszka ortopedyczna Asana sprawdza się nie tylko w rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi i karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka.

Poduszka ortopedyczna Asana wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Tego rodzaju pianka poliuretanowa nie przegrzewa głowy dzięki zachowaniu otwartokomórkowej struktury w trakcie jej użytkowania. Dodatkowo nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Tym samym eliminuje ona wszelkie wady poduszek ortopedycznych wykonanych z pianki termoelastycznej typu visco, czyli pianek z pamięcią.

Stosowanie poduszki ortopedycznej Asana pozwala na swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Poduszki ortopedycznej Asana, podobnie jak żadnych innych poduszek, nie należy stosować przy spaniu na brzuchu.

Poduszka ortopedyczna Asana umieszczona została w wielokierunkowo elastycznej tkaninie, która wydłuża jej żywotność i stanowi warstwę izolującą jej rdzeń od czynników zewnętrznych. Jednocześnie poszewka poduszki ortopedycznej Asana wykonana została z wielokierunkowo elastycznej tkaniny o wysokiej gramaturze wynoszącej aż 450 g/m2, którą z łatwością można zdjąć i wyprać zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na metce pralniczej. Dla osób szczególnie dbających o cerę poduszkę ortopedyczną Asana oferujemy również w wersji Skin+.
Jak spać na poduszce ortopedycznej Asana?
Spanie na poduszce ortopedycznej Asana jest bardzo proste. Kiedy śpimy na boku, głowy powinniśmy ułożyć w jej bocznej części, która jest wyższa. Nasze nosy mogą nieco wystawać poza kontur poduszki. Natomiast podczas spania na plecach głowa powinna znajdować się w centralnym zagłębieniu poduszki ortopedycznej Asana. Pozwala to na ułożenie kręgosłupa w fizjologicznej, neutralnej pozycji. Osoby śpiące na brzuchu nie powinny stosować żadnych poduszek.
Dlaczego pianki stosowane przez Onsen Sleeping są wyjątkowe?
Stosowane do produkcji poduszki ortopedycznej Asana otwartokomórkowe pianki poliuretanowe typu HR są materiałem najnowszej generacji. Zapewniają one niespotykane dotąd połączenie nadzwyczajnej elastyczności, dynamiki i wentylacji. Ich zastosowanie w poduszkach ortopedycznych pozwala na zapewnienie optymalnych warunków snu dzięki idealnemu podparciu odcinka szyjnego kręgosłupa w fizjologicznej, neutralnej pozycji.
Poszewka na poduszkę w dwóch wersjach
Onsen Sleeping oferuje poduszkę ortopedyczną Asana w dwóch wersjach.

W podstawowej wersji poszewka poduszki ortopedycznej Asana wykonana jest z klasycznego, delikatnego w dotyku i hipoalergiczego materiału cechującego się wielokierunkową elastycznością. Jego gramatura wynosi aż 450 g/m2.

Poduszka ortopedyczna Asana oferowana jest także z poszewką wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skórę i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych.
Strefy podparcia
poduszki ortopedycznej Asana
1
2
3
3
4
4
1

Zagłębienie w centralnej części poduszki ortopedycznej Asana, w którym podczas spania na plecach spoczywa głowa. Dzięki takiej konstrukcji głowa nie jest przyginana do mostka, a lordoza szyjna nie ulega zniesieniu (spłyceniu).

2

Profil szyjno-piersiowy poduszki ortopedycznej Asana wspomaga utrzymanie prawidłowych krzywizn kręgosłupa oraz zapobiega protrakcji barków podczas spania na plecach. Otwiera klatkę piersiową i ułatwia oddychanie.

3

Wyższe boki poduszki ortopedycznej Asana służą do spania na boku. Gwarantują utrzymanie fizjologicznej, naturalnej krzywizny kręgosłupa niezależnie od boku, na którym śpimy.

4

Profile barkowe poduszki ortopedycznej Asana mają fizjologiczny kształt. Umożliwia on naturalne ułożenie obręczy barkowej podczas spania na boku.

Na własnej skórze
przekonaj się o walorach
poduszki ortopedycznej Asana
Kup Asanę
Obecne na rynku poduszki i materace często nie spełniają swoich podstawowych zadań.
Nasze produkty otrzymały zupełnie inny charakter użytkowy, oparty wyłącznie na potrzebach i problemach Klientów.
,,
Zaczęliśmy od zadania sobie z pozoru prostego pytania - dlaczego? To doprowadziło Onsen Sleeping do stworzenia serii doskonałych i funkcjonalnych produktów do sypialni.
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+

Czy poduszka ortopedyczna Asana jest odpowiednia dla osób ze spłyconą lordozą szyjną?

Tak! Poduszka ortopedyczna Asana została zaprojektowana dla osób ze spłyceniem lordozy szyjnej. Pozwala ona przywrócić odpowiedni kształt odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu, co przy zniesionej lordozie szyjnej stanowi bardzo ważny element powrotu do zdrowia. Dowiedz się, jak spać na naszych poduszkach ortopedycznych, aby w pełni wykorzystać ich prozdrowotne właściwości.

+

Czy poduszka ortopedyczna Asana posiada poszewkę zewnętrzną?

Tak! Każda sprzedana poduszka ortopedyczna Asana wysyłana jest w poszewce. Rodzaj poszewki zależy od wyboru Klienta - może być to poszewka standardowa lub wykonana z innowacyjnego materiału Skin+. Na poszewce tej powinno się bezpośrednio spać. Jest ona bowiem wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala ją zdjąć i prać w temperaturze do 40 °C.

+

Czy jeśli nie mam problemów z kręgosłupem, to mogę spać na poduszce ortopedycznej Asana?

Tak! Poduszka ortopedyczna Asana to produkt medyczny klasy pierwszej, który służy nie tylko osobom potrzebującym pomocy ortopedycznej, ale też profilaktyce. Poduszka ortopedyczna Asana gwarantuje dłuższe utrzymanie zdrowego kręgosłupa dzięki zapewnieniu mu odpowiedniego wsparcia w trakcie snu.

Jak powstawały poduszki Onsen
Przewodnik po procesie technologicznym
ZAKUP BEZ OBAW I RYZYKA
DARMOWA DOSTAWA
Dostawa zamówień w Onsen Sleeping zawsze jest zawsze darmowa bez względu na ich wartość. W całości pokrywamy koszty transportu zakupionych produktów.
SZYBKA WYSYŁKA
Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Gwarantujemy wysyłkę zamówień w ciągu 48 godzin w dni robocze.
100 DNI NA ZWROT
Wszystkie produkty Onsen Sleeping są objęte programem 100 dni na zwrot. W tym czasie można je przetestować w domowych warunkach.
Produkty
Onsen Sleeping
Materac
Osaka Air
2198,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 zł
Nakładka na materac
mata Airflow Mesh 3D
250,00 zł
Zestaw
Single
2567,00 zł
1925,25 zł
Zestaw
Classic
4036,00 zł
3027,00 zł
Zestaw
Premium
4476,00 zł
3357,00 zł
Prześcieradło
Skin+
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 zł
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 zł
Poszewka
Asana Skin+
159,00 zł
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 zł
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 zł
Poszewka
do poduszki klasycznej Skin+
99,00 zł
Poszewka
Asana
89,00 zł
Poszewka
Yoko
89,00 zł
Poszewka
Hiro
89,00 zł
Materac
Osaka
1978,20 zł
Materac
Osaka Air
2 198,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 PLN
Nakładka na materac
mata Airflow Mesh 3D
250,00 PLN
Zestaw
Single
2 567,00 PLN
Zestaw
Classic
4 036,00 PLN
Zestaw
Premium
4 476,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 PLN
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 PLN
Poszewka
Asana Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Yoko Skin+
159,00 PLN
Poszewka
Hiro Skin+
159,00 PLN
Poszewka
do poduszki klasycznej Skin+
99,00 PLN
Poszewka
Asana
89,00 PLN
Poszewka
Yoko
89,00 PLN
Poszewka
Hiro
89,00 PLN
Materac
Osaka
1 978,20 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera Onsen Sleeping i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera Onsen Sleeping.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera Onsen Sleeping!
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ