+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Poduszka ortopedyczna Yoko

Poduszka ortopedyczna Yoko

369,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
Inne produkty, które możesz polubić:
Zestaw
Premium
Osaka Air 160x200 + Yoko/Yoko
5056,00 zł
+
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
Skin+
529,00 zł
+
Dodatkowa poszewka
Yoko
rozmiar Yoko
89,00 zł
+
+
Informacje o poduszce
Yoko to najwyższej jakości poduszka ortopedyczna do spania na boku i na plecach.

Poduszka ortopedyczna Yoko sprawdza się nie tylko w leczeniu i rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi czy karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka.

Poduszka ortopedyczna Yoko wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Zastosowana w niej technologia powoduje, że nie przegrzewa głowy i nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Stosowanie poduszki ortopedycznej Yoko pozwala na w pełni swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach.

Poszewka na poduszkę ortopedyczną Yoko wykonana została z wielokierunkowo elastycznej tkaniny o gramaturze wynoszącej aż 450 g/m2, która składa się w 99% z poliestru i 1% elastanu. Zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji, a także unikalnego splotu, gwarantuje jej cyrkulację powietrza na najlepszym poziomie. Dodatkowo można ją łatwo zdjąć i wyprać. Zaś dla osób szczególnie dbających o cerę poduszkę ortopedyczną Yoko oferujemy również w wersji Skin+, która posiada dodatkowe, korzystne dla skóry właściwości.

Dzięki swoim prozdrowotnym właściwościom, poduszka ortopedyczna Yoko została zarejestrowana jako wyrób medyczny klasy pierwszej, zaś cały proces jej tworzenia oparty był o metodę design thinking oraz zgodnie z filozofią jobs to be done.

Produkcja poduszki ortopedycznej Yoko odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary poduszki
ONSEN® oferuje poduszkę ortopedyczną Yoko w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Szerokość poduszki ortopedycznej Yoko wynosi 53 centymetry.

Długość poduszki ortopedycznej Yoko wynosi 34 centymetry.

Wysokość poduszki ortopedycznej Yoko wynosi:
  • 11 centymetrów do spania na boku;
  • 3 centymetry do spania na plecach;
  • 15 centymetrów z tyłu.
Ponieważ poduszki ortopedyczne ONSEN® nie są wycinane, ale odlewane ze specjalnie zaprojektowanych i przygotowanych form, nie istnieje możliwość wykonania produktu o innych wymiarach na zamówienie.

Specyfika procesu produkcyjnego powoduje, że poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się rzeczywistymi wymiarami, co w żaden sposób nie wpływa na jakość produktu i jego funkcjonalność.
+
Dostawa i zwrot
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców oraz poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja

ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:

  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
+
Adaptacja do poduszki
Większość osób adaptuje się do poduszki ortopedycznej w ciągu kilku dni i nie doznaje z tego tytułu żadnych trudności. U niektórych osób proces adaptowania się ciała do nowej poduszki ortopedycznej może trwać jednak nawet do 5 tygodni.

Czas ten zależny jest od siły dolegliwości odcinka szyjnego kręgosłupa - im większe dolegliwości, tym proces adaptacji jest dłuższy. Zalecamy, aby osoby, które odczuwają w tym czasie dyskomfort stopniowo zwiększały czas spędzany na poduszce, zaś przez pozostały czas spały na tradycyjnej poduszce.
​​​​​​​
Rekomendujemy także, aby poduszki ortopedyczne ONSEN® stosować łącznie z materacem Osaka Air. Daje to gwarancję odpowiedniego konturowania ciała przy jednoczesnym zachowaniu fizjologicznej pozycji całego kręgosłupa, a nie tylko jego odcinka szyjnego. Dzięki temu działa się kompleksowo, co znacznie potęguje prozdrowotne właściwości poduszki ortopedycznej.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.

Dla kogo przeznaczona jest
poduszka ortopedyczna Yoko?

Osoby o drobnej sylwetce, których wzrost nie przekracza 175 centymetrów, a waga 75 kilogramów. Poduszka wspomaga leczenie i rehabilitację dolegliwości kręgosłupa (głównie zniesionej lordozy szyjnej) przede wszystkim u filigranowych osób, a więc o niskim wzroście i wadze. W przypadku pozostałych osób ma działanie profilaktyczne, a także zwiększające komfort snu. Nie nadaje się dla osób, których budowa ciała jest standardowa lub masywna.
 
 

Poznaj poduszkę
ortopedyczną Yoko

Poznaj poduszkę
ortopedyczną YokoProdukt polski
Produkcję i sprzedaż poduszki ortopedycznej Yoko poprzedziło kilka lat projektowania oraz testowania prototypów przez osoby posiadające schorzenia odcinka szyjnego kręgosłupa, a przede wszystkim zniesioną lordozę szyjną i dyskopatię. Do testów zaprosiliśmy też osoby zdrowe, które stosują poduszki ortopedyczne profilaktycznie.

W cały proces projektowania i testowania poduszki ortopedycznej Yoko zaangażowany był zespół wybitnych specjalistów posiadających profesjonalną wiedzę z zakresu ortopedii, neurologii, fizjoterapii i psychologii. Dzięki temu poduszka ortopedyczna Yoko sprawdza się nie tylko w rehabilitacji spłyconej lordozy szyjnej, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa oraz innych dolegliwości związanych z bólem szyi i karku, ale też jako narzędzie służące profilaktyce prozdrowotnej. Jej stosowanie wpływa korzystnie na funkcjonowanie biopsychospołeczne człowieka.

Poduszka ortopedyczna Yoko wykonana jest z otwartokomórkowej pianki wysokoelastycznej typu HR o korzystnych dla zdrowia właściwościach. Tego rodzaju pianka poliuretanowa nie przegrzewa głowy dzięki zachowaniu otwartokomórkowej struktury w trakcie jej użytkowania. Dodatkowo nie zapada się nadmiernie w trakcie snu, co gwarantuje jej idealne dopasowanie do kształtu głowy oraz podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa. Tym samym eliminuje ona wszelkie wady poduszek ortopedycznych wykonanych z pianki termoelastycznej typu visco, czyli pianek z pamięcią.

Stosowanie poduszki ortopedycznej Yoko pozwala na swobodną zmianę pozycji do spania. Jej budowa pozwala na utrzymanie kręgosłupa w pozycji fizjologicznej przez całą noc, zarówno przy spaniu na boku, jak i przy spaniu na plecach. Poduszki ortopedycznej Yoko, podobnie jak żadnych innych poduszek, nie należy stosować przy spaniu na brzuchu.

Poduszka ortopedyczna Yoko umieszczona została w wielokierunkowo elastycznej tkaninie, która wydłuża jej żywotność i stanowi warstwę izolującą jej rdzeń od czynników zewnętrznych. Jednocześnie poszewka poduszki ortopedycznej Yoko wykonana została z wielokierunkowo elastycznej tkaniny o wysokiej gramaturze wynoszącej aż 450 g/m2, którą z łatwością można zdjąć i wyprać zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na metce pralniczej. Dla osób szczególnie dbających o cerę poduszkę ortopedyczną Yoko oferujemy również w wersji Skin+.
Jak spać na poduszce ortopedycznej Yoko?
Spanie na poduszce ortopedycznej Yoko jest bardzo proste. Kiedy śpimy na boku, głowy powinniśmy ułożyć w jej bocznej części, która jest wyższa. Nasze nosy mogą nieco wystawać poza kontur poduszki. Natomiast podczas spania na plecach głowa powinna znajdować się w centralnym zagłębieniu poduszki ortopedycznej Yoko. Pozwala to na ułożenie kręgosłupa w fizjologicznej, neutralnej pozycji. Osoby śpiące na brzuchu nie powinny stosować żadnych poduszek.
Dlaczego pianki stosowane przez ONSEN® są wyjątkowe?
Stosowane do produkcji poduszki ortopedycznej Yoko otwartokomórkowe pianki poliuretanowe typu HR są materiałem najnowszej generacji. Zapewniają one niespotykane dotąd połączenie nadzwyczajnej elastyczności, dynamiki i wentylacji. Ich zastosowanie w poduszkach ortopedycznych pozwala na zapewnienie optymalnych warunków snu dzięki idealnemu podparciu odcinka szyjnego kręgosłupa w fizjologicznej, neutralnej pozycji.
Poszewka na poduszkę w dwóch wersjach
ONSEN® oferuje poduszkę ortopedyczną Yoko w dwóch wersjach.

W podstawowej wersji poszewka poduszki ortopedycznej Yoko wykonana jest z klasycznego, delikatnego w dotyku i hipoalergiczego materiału cechującego się wielokierunkową elastycznością. Jego gramatura wynosi aż 450 g/m2.

Poduszka ortopedyczna Yoko oferowana jest także z poszewką wykonaną z innowacyjnego materiału Skin+, który został wzbogacony o probiotyk Bacillus indicus PD01. Jego działanie uelastycznia skórę i wpływa korzystnie na jej młody wygląd. Działanie materiału Skin+ porównywalne jest do codziennego stosowania kremów karotenoidowych.
Strefy podparcia
w poduszce ortopedycznej Yoko
1
2
2
3
4
4
1
Zagłębienie w centralnej części poduszki ortopedycznej Yoko, w którym podczas spania na plecach spoczywa głowa. Dzięki takiej konstrukcji głowa nie jest przyginana do mostka, a lordoza szyjna nie ulega zniesieniu (spłyceniu).
2
Idealnie zaprojektowany profil poduszki ortopedycznej Yoko pozwala na utrzymanie głowy w fizjologicznej pozycji podczas spania na boku.
3
Wyższe boki poduszki ortopedycznej Yoko służą do spania na boku. Gwarantują utrzymanie fizjologicznej, naturalnej krzywizny kręgosłupa niezależnie od boku, na którym śpisz.
4
Profile barkowe poduszki ortopedycznej Yoko mają fizjologiczny kształt. Umożliwia on naturalne ułożenie obręczy barkowej podczas spania na boku. Wspomagają też zachowanie właściwej pozycji głowy.
Na własnej skórze
przekonaj się o walorach
poduszki ortopedycznej Yoko
Kup Yoko
Obecne w sklepach poduszki i materace zbyt często nie spełniają swoich podstawowych zadań.


Nasze produkty otrzymały zupełnie inny charakter użytkowy, oparty wyłącznie na potrzebach i trudnościach doznawanych przez Klientów. Gwarantujemy ich komfort i funkcjonalność.
,,
Zaczęliśmy od zadania sobie z pozoru prostego pytania - DLACZEGO? To doprowadziło ONSEN® do stworzenia serii doskonałych i funkcjonalnych produktów do sypialni.
Na te pytania
odpowiedź
brzmi TAK!
+
Czy poduszka ortopedyczna Yoko jest odpowiednia dla osób ze spłyconą lordozą szyjną?
Tak! Poduszka ortopedyczna Yoko została zaprojektowana dla osób ze spłyceniem lordozy szyjnej. Pozwala ona przywrócić odpowiedni kształt odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu, co przy zniesionej lordozie szyjnej stanowi bardzo ważny element powrotu do zdrowia. Dowiedz się, jak spać na naszych poduszkach ortopedycznych, aby w pełni wykorzystać ich prozdrowotne właściwości.
+
Czy poduszka ortopedyczna Yoko posiada zewnętrzną poszewkę?
Tak! Każda sprzedana poduszka ortopedyczna Yoko wysyłana jest w poszewce. Rodzaj poszewki zależy od wyboru Klienta - może być to poszewka standardowa lub wykonana z innowacyjnego materiału Skin+. Na poszewce tej powinno się bezpośrednio spać. Jest ona bowiem wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala ją zdjąć i prać w temperaturze do 40°C.
+
Czy jeśli nie mam problemów z kręgosłupem, to mogę spać na poduszce ortopedycznej Yoko?
Tak! Poduszka ortopedyczna Yoko to produkt medyczny klasy pierwszej, który służy nie tylko osobom potrzebującym pomocy ortopedycznej, ale też profilaktyce. Poduszka ortopedyczna Asana gwarantuje dłuższe utrzymanie zdrowego kręgosłupa dzięki zapewnieniu mu odpowiedniego wsparcia w trakcie snu.
Jak powstawały najlepsze
poduszki ortopedyczne ONSEN®
ZAKUP BEZ OBAW I RYZYKA
DARMOWA DOSTAWA
Dostawa zamówień w ONSEN® na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest zawsze darmowa, bez względu na wartość zamówienia! Dostawa do krajów Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest bardzo tania.
SZYBKA WYSYŁKA
Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia. Gwarantujemy wysyłkę zamówień w ciągu 48 godzin w dni robocze.
100 DNI NA ZWROT
Wszystkie produkty ONSEN® są objęte programem 100 dni na zwrot. W tym czasie można je przetestować w domowych warunkach.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Poduszka ortopedyczna Yoko
Produkty
ONSEN®
Materac piankowy
Osaka Air
2538,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 zł
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
250,00 zł
Zestaw
Single
2907,00 zł
2325,60 zł
Zestaw
Classic
3686,40 zł
2949,12 zł
Zestaw
Premium
5056,00 zł
4044,80 zł
Prześcieradło
Skin+
439,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
559,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 zł
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 zł
Dodatkowa poszewka
Asana Skin+
159,00 zł
Dodatkowa poszewka
Yoko Skin+
159,00 zł
Dodatkowa poszewka
Hiro Skin+
159,00 zł
Dodatkowa poszewka
na poduszkę klasyczną Skin+
99,00 zł
Dodatkowa poszewka
Asana
89,00 zł
Dodatkowa poszewka
Yoko
89,00 zł
Dodatkowa poszewka
Hiro
89,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso
429,00 zł
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
589,00 zł
Dodatkowa poszewka
Enso
89,00 zł
Dodatkowa poszewka
Enso Skin+
159,00 zł
Materac piankowy
Osaka Air
2 538,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko
369,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana
399,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro
459,00 PLN
Nakładka na materac
Mata Airflow Mesh 3D
250,00 PLN
Zestaw
Single
2 907,00 PLN
Zestaw
Classic
3 686,40 PLN
Zestaw
Premium
5 056,00 PLN
Prześcieradło
Skin+
439,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Asana Skin+
559,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Yoko Skin+
529,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Hiro Skin+
619,00 PLN
Poduszka klasyczna
Skin+
139,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Asana Skin+
159,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Yoko Skin+
159,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Hiro Skin+
159,00 PLN
Dodatkowa poszewka
na poduszkę klasyczną Skin+
99,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Asana
89,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Yoko
89,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Hiro
89,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso
429,00 PLN
Poduszka ortopedyczna
Enso Skin+
589,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Enso
89,00 PLN
Dodatkowa poszewka
Enso Skin+
159,00 PLN
Newsletter - bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera ONSEN® i otrzymaj 10% rabatu na nieprzecenione produkty oraz bieżące informacje o kolejnych promocjach i nowych produktach!
Bez wyrażenia zgody nie możemy dodać Twojego adresu e-mail do bazy subskrybentów newslettera ONSEN®.
Dziękujemy za dołączenie do grupy subskrybentów newslettera ONSEN®!
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ