+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Polecam i zyskuję!
ONSEN®

Polecam i zyskuję!

Po dokonanym w ONSEN® zakupie automatycznie bierzesz udział w naszej promocji, dzięki której możesz zyskać jeszcze więcej!

Przekaż swój numer zamówienia bliskim i znajomym. Stanowi on bowiem kod rabatowy na 5% dla osób, które zechcez nim obdarować. 

Jeśli ktoś z Twojego polecenia dokona zakupu materaca, otrzymasz w prezencie wybraną poduszkę ortopedyczną!

Jeśli ktoś z Twojego polecenia dokona zakupu poduszki ortopedycznej, otrzymasz w prezencie wybraną poszewkę na poduszkę!

Prezenty wysyłane są po upływie 100 dni od doręczenia zamówienia poleconej osobie w przypadku, w którym nie zostało ono anulowane lub zamówione produkty nie zostały zwrócone. 

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w promocji jest wpisanie przy składaniu zamówienia kodu rabatowego będącego numerem zamówienia osoby polecającej.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące promocji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 512 999 218 lub pocztą elektroniczną na adres marketing@onsensleeping.com.
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ