+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0

Porównaj nas z innymi

MATERAC Z PIANKĄ BLUPUR
Pianka BluPur dzięki swojej elastyczności zapewnia swobodną zmianę pozycji podczas snu. Otwarte komórki pianki sprawiają, że jest przewiewny, dzięki czemu ciało nie przegrzewa się i nie poci.
MATERAC Z PIANKĄ MEMORY
Ciało położone na materacu wykonanym z pianki z pamięcią zapada się, przegrzewa i poci. Powodem tego jest utworzenie nieprzepuszczalnej dla powietrza warstwy zgniecionych komórek visco. Oprócz tego, że ciało się przegrzewa, bardzo ciężko jest zmienić pozycję snu.
07. ANTI-SLIP
07. ANTI-SLIP
07. ANTI-SLIP
Materac „X”
Materac OSAKA AIR
(działanie warstwy anti-slipp)
Materac „Y”
Warstwa antypoślizgowa, która zastosowana jest na spodniej części pokrowca materaca Osaka Air zapobiega przesuwaniu się materaca po stelażu łóżka. Ma to szczególne znaczenie w przypadku stelaży wykonanych z elementów ruchomych - manualnych lub elektrycznych, po których tradycyjne poszycie przesuwa się i powoduje przemieszczanie materaca podczas ruchów stelaża.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ