+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Dodatkowa poszewka Asana

89,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
Inne produkty, które możesz polubić:
Poduszka ortopedyczna
Asana
Standard
399,00 zł
+
Dodatkowa poszewka
Asana Skin+
Asana Skin+
159,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
679,00 zł
+
+
Informacje o poszewce
Poszewka z zamkiem do poduszki ortopedycznej Asana. Została ona wykonana z hipoalergicznej tkaniny belgijskiej firmy BekaertDeslee. Jej gramatura to aż 450 g/m2, co wyróżnia ją na polskim rynku.

Oferta dotyczy wyłącznie poszewki do poduszki ortopedycznej, nie zaś jej wypełnienia.

Poszewka na poduszkę ortopedyczną Asana, podobnie jak pozostałe produkty ONSEN®, tworzona była dla zapewnienia najwyższej jakości, zgodnie z ideą metody design thinking.

Produkcja poszewki do poduszki ortopedycznej Asana odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary poszewki

ONSEN® oferuje poszewkę do poduszki ortopedycznej Asana w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Szerokość poszewki wynosi 62 centymetry.

Długość poszewki wynosi 38 centymetrów.

Wysokość poszewki wynosi:

  • 10 centymetrów do spania na boku;
  • 3 centymetry do spania na plecach;
  • 10 centymetrów z tyłu.
+
Dostawa i zwrot
 
ONSEN® oferuje darmową wysyłkę wszystkich zamówień z dostawą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, a także tanią dostawę na terenie krajów Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo dajemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materaców oraz poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja

ONSEN® udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:

  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, ONSEN® oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, ONSEN® pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Dodatkowa poszewka Asana

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ