+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0

Dodatkowa poszewka Hiro

89,00 zł
Historia ceny
Kup teraz
Inne produkty, które możesz polubić:
Poduszka ortopedyczna
Hiro
Standard
459,00 zł
+
Dodatkowa poszewka
Hiro Skin+
Hiro Skin+
159,00 zł
+
Prześcieradło
Skin+
160x200
679,00 zł
+
+
Informacje o produkcie
Poszewka z zamkiem do poduszki ortopedycznej Hiro. Została ona wykonana z hipoalergicznej tkaniny belgijskiej firmy BekaertDeslee. Jej gramatura to aż 450 g/m2, co wyróżnia ją na polskim rynku.

Oferta dotyczy wyłącznie poszewki do poduszki ortopedycznej, nie zaś jej wypełnienia.

Poszewka na poduszkę ortopedyczną Hiro, podobnie jak pozostałe produkty Onsen Sleeping, tworzona była dla zapewnienia najwyższej jakości, zgodnie z ideą metody design thinking.

Produkcja poszewki do poduszki ortopedycznej Hiro odbywa się w całości w Polsce i podlega rygorystycznej kontroli jakości.
+
Wymiary produktu

Onsen Sleeping oferuje poszewkę do poduszki ortopedycznej Hiro w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Szerokość poszewki wynosi 71 centymetrów.

Długość poszewki wynosi 36 centymetrów.

Wysokość poszewki wynosi:

  • 12 centymetrów do spania na boku;
  • 4 centymetry do spania na plecach;
  • 12 centymetrów z tyłu.
+
Dostawa i zwroty
Onsen Sleeping oferuje darmową wysyłkę (na terenie Polski) wszystkich zamówień w ciągu 48 godzin od zakupu. Dodatkowo oferujemy możliwość zwrotu produktów w ciągu 100 dni od dnia otrzymania przesyłki. W tym czasie można w pełni korzystać z naszych materacy i poduszek ortopedycznych, testując je w zaciszu własnej sypialni.
+
Gwarancja

Onsen Sleeping udziela na swoje produkty nawet 15 lat gwarancji! Okresy gwarancyjne wynoszą:

  • 15 lat na rdzeń (wkład) materaca;
  • 2 lata na pokrowiec materaca;
  • 10 lat na rdzeń poduszki;
  • 2 lata na pokrowiec poduszki;
  • 2 lata na pozostały asortyment.
+
100 dni na zwrot
Kierując się dobrem naszych Klientów i etycznym podejściem do prowadzenia firmy, Onsen Sleeping oferuje możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni od ich doręczenia. Za okres ich testowania nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, stąd też po otrzymaniu zwrotu, oddajemy wpłacone pieniądze w całości.

Jako odpowiedzialny producent pewien jakości oferowanych produktów, Onsen Sleeping pozwala na testowanie produktów w zaciszu własnej sypialni. Pozwala to w pełni ocenić ich funkcjonalność i stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego nie oferuje dotychczas prawdopodobnie żaden inny polski producent materaców. Jednocześnie wyróżnia nas to spośród sklepów stacjonarnych.
+
Więcej wiedzy
Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami na najlepszym blogu o spaniu i zdrowiu, a także Encyklopedią Zdrowego Snu przygotowaną przez zespół specjalistów ONSEN®. Osobom dbającym o zdrowie kręgosłupa, polecamy zestaw ćwiczeń na kręgosłup przygotowany przez fizjoterapeutę.
Poznaj historię Klientów,
którzy zaufali produktom ONSEN®
Dodatkowa poszewka Hiro

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ