Polski (PL)Niemiecki (DE)Angielski (EN)
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Pracownik magazynu
ONSEN®

Pracownik magazynu

Zmieniaj z nami świat na lepsze!

STANOWISKO: Pracownik magazynu

LOKALIZACJA: Toruń

ONSEN®, polski producent innowacyjnych materaców, poduszek i akcesoriów do snu, poszukuje Pracownika magazynu, który nie boi się wyzwań i myśli poza schematami. Jesteśmy marką, która zrewolucjonizowała rynek snu przez wprowadzenie nowatorskich rozwiązań opartych na design thinking oraz jobs to be done

Podstawowe zdania na Twoim stanowisku pracy to:
- obsługa magazynu
- pakowanie produktów do wysyłki
- aktywne współdziałanie z zespołem

Wymagania na Twoje stanowisko pracy to:
- odwaga, chęć i doświadczenie w pracy magazynowej
- pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki i działania firmy

Ze swojej strony oferujmy:
- przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia
- możliwość współpracy długoterminowej
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- aktywny wpływ na działania firmy oraz możliwość poszerzenia zakresu współpracy

Jeśli jesteś gotow* podjąć wyzwanie i pracować w firmie, która nie boi się myśleć nieszablonowo, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Dołącz do nas i pomóż nam zmienić świat snu razem z ONSEN®.

Czujesz, że nie pasujesz do utartych schematów? Twoje myśli są pełne innowacyjności i kreatywności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie miejsce w naszej firmie! Nasze produkty są unikalne, niezwykle wygodne i doceniane przez klientów na całym świecie. Nieustannie rozszerzamy swoją sprzedaż i właśnie Ty możesz nam pomóc w ogarnięciu magazynu.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem +48 509 940 633 lub przesłanie CV na adres poczty elektronicznej m.nesterok@onsensleeping.com.
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ