+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
Szukaj
0
Poduszki do spania Skin+ dbają o pielęgnację skóry podczas snu
Onsen Sleeping

Poduszki do spania Skin+ dbają o pielęgnację skóry podczas snu


Skin+

 Skin + to materiał, który zadba o Twoją skórę jak najlepszy krem.Skin + to przełom technologii w zakresie pielęgnacji skóry, nowatorska obróbka tkanin w oparciu o opatentowaną technologię probiotyczną.  Co to oznacza dla Ciebie?

 

Oszczędność czasu. Zamiast nakładać krem, poświęć chwilę na to, co kochasz.

Oszczędność pieniędzy. Nie musisz inwestować w drogie kremy na noc. Wystarczy, że pójdziesz spać.

Mniej odpadów. Nie potrzebujesz następnego opakowania kremu do nocnej pielęgnacji.

Spokojna głowa. Skin+ zadba w nocy o Twoją skórę za Ciebie.

Piękniejsza, zadbana skóra

Skin + to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, które wytwarzają karotenoidy. Karotenoidy to organiczne pigmenty, występujące również w skórze na przykład marchwi, arbuzów i pomidorów.
Karotenoidy są przeciwutleniaczami znanymi z ochrony naszej skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym. Ponadto, zapobiegają one uszkodzeniom komórek spowodowanym starzeniem się. Pobudzają regenerację poszczególnych komórek skóry, co ma korzystny wpływ na poziom nawilżenia, miękkość i gładkość skóry.

Tkanina Skin + zawiera małe kapsułki z zastrzeżonym probiotykiem "Bacillus indicus PD01". Tarcie między ciałem i materiałem otwiera kapsułki, probiotyki rozmnażają się i produkują – co jest nieodłączną cechą ich metabolizmu - karotenoidy (typu "likopenu"), które są 10 razy bardziej aktywne, niż te wytwarzane przez pomidory czy arbuzy. Karotenoidy te są unoszone w powietrzu i są przyciągane przez naszą skórę.
Dawkowanie probiotyku zawartego w tkaninie Skin + jest porównywalne z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia. Po uruchomieniu technologii produkcja karotenoidów trwa. Mikrokapsułki z probiotykami silnie przylegają do włókien tekstylnych i utrzymują się w nich do 20 prań w temperaturze 40° Celsjusza.

Technologia Skin+ działanie

Skin + jest wynikiem wspólnych, intensywnych prac Bekaert Deslee Academy, Devan Chemicals i ProDigest - firmy biotechnologicznej wywodzącej się z Uniwersytetu w Ghent. ProDigest został zwycięzcą prestiżowej nagrody Deloitte Technology Fast 50 dla firm technologicznych działających w dziedzinie nauk o życiu.
Rola karotenoidów w skórze ludzkiej została udokumentowana w wielu badaniach naukowych. ProDigest przetestował i potwierdził, że probiotyki zawarte w Skin + wytwarzają znaczne ilości karotenoidów, które docierają do naszej skóry, nawet jeśli inne warstwy tkanin oddzielają materiał i skórę.
Skin+ to same plusy dla Twojej skóry.


Poduszka ortopedyczna Yoko w poszewce SKIN+ dbając o skórę twarzy dla kobiet
Poduszka ortopedyczna Asana w poszewce SKIN+ zapewnia pielęgnację skóry twarzy podczas spania w nocy
Duża poduszka do spania Hiro w poszewce skin+ zapewnia komfort snu i dbanie o skórę twarzy
Poszewki z materiału Skin+ 
Yoko 
Asana
Hiro

Więcej informacji: 
Skin+ i badania 
Strona Skin+ 
Wpływ likopenu na skórę 
Ci co się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ