+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com


Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
Informacje o produktach: +48 509 940 633 | Obsługa zamówień: +48 512 999 218
0
Zmieniaj świat na lepsze!
ONSEN®

Zmieniaj świat na lepsze!

Specjalista ds. Amazon Marketplace

STANOWISKO: Specjalista ds. Amazon Marketplace

LOKALIZACJA: Toruń
 
Twoja rodzina lub znajomi mówią Ci, że nie do końca wpisujesz się w ramy "normalności"? Myślisz nieszablonowo i chcesz zmieniać świat? Jeśli nie, to nie odpowiadaj na to ogłoszenie.

ONSEN® to posiadający własne DLACZEGO polski producent innowacyjnych materaców piankowych, poduszek ortopedycznych i akcesoriów do snu. Nowoczesne i niespotykane dotąd rozwiązania oparte na design thinking oraz jobs to be done dają mu przewagę nad innymi markami dostępnymi na rynku. 

Oferujemy współpracę osobie, która - podobnie jak my - nie myśli stereotypowo, zachowawczo i schematycznie, a konformizm uważa za cechę mało pożądaną. Osoba ta ma zajmowować się prowadzeniem konta i sprzedaży produktów Onsen Sleeping na platformie Amazon wraz z rozbudowywaniem jej o kolejne rynki.

Powinna komunikować się w języku angielskim i/lub języku niemieckim na poziomie pozwalającym na swobodną rozmowę, a także posiadać odpowiednie doświadczenie. Generalnie pasję i zaangażowanie cenimy wyżej od posiadanych papierów, ale w przypadku Amazon ważne jest dla nas przynajmniej 1-2 lata doświadczenia zawodowego. Niekoniecznie udokumentowanego papierami, ale przede wszystkim umiejętnościami.

Umożliwiamy naszym pracownikom pracę zdalną, aczkolwiek zdecydowanie lepiej działa nam się, kiedy cały zespół jest w jednym budynku. W przypadku pracy zdalnej co jakiś czas musimy się zobaczyć.

Podstawowe zdania na Twoim stanowisku pracy to:
- kompleksowa obsługa profilu firmy w platformie Amazon
- kontakt z klientami w języku niemieckim lub języku angielskim
- aktywne współdziałanie z zespołem totalnych freeków

Wymagania na Twoje stanowisko pracy to:
- odwaga, chęć i doświadczenie w obsłudze konta oraz sprzedaży w platformie Amazon
- znajomość wskazanych wyżej języków na poziomie zapewniającym swobodną komunikację
- pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki i działania firmy

Ze swojej strony gwarantujemy:
- możliwość wyboru formy współpracy, tj. praca na pełen etat, praca na część etatu, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub umowa B2B
- współpracę długoterminową na czas nieokreślony
- satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od wybranej formy współpracy i możliwość jego negocjacji
- przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia
- aktywny wpływ na działania firmy oraz możliwość poszerzenia zakresu współpracy

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem +48 509 940 633 lub przesłanie CV na adres poczty elektronicznej m.nesterok@onsensleeping.com.
Tworzymy dla ludzi, a nie dla sklepów!
Zapraszamy do zakupów w ONSEN®!

Szanowni Państwo! Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie serwisu w naszej witrynie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ