+48 509 940 633
biuro@onsensleeping.com

Dostawa i zwroty
100 dni na test
Gwarancja
Raty 0%
biuro@onsensleeping.com
+48 509 940 633
0
Wyniki wyszukiwania
Onsen Sleeping

Wyniki wyszukiwania

1. Oferta „100 dni na test” skierowana jest do wszystkich klientów, którzy zakupili produkty marki Onsen przez oficjalną stronę internetową – www.onsensleeping.com – i dotyczy wszystkich produktów dostępnych na stronie, a w tym materacy i poduszek. Pozwala ona na zwrot zakupionego towaru w terminie nie wcześniejszym niż 50 dni kalendarzowych od dnia zakupu i nie późniejszym niż 100 dni kalendarzowych od dnia zakupu. Za dzień zakupu przyjmuje się dzień doręczenia towaru do siedziby Konsumenta, zaś za dzień zwrotu przyjmuje się dzień doręczenia towaru do siedziby Sklepu. 2. Udział w ofercie „100 dni na test” nie wymaga działania ze strony Konsumenta – jest automatyczny, następuje w chwili zakupu. 3. Z oferty „100 dni na test” skorzystać mogą wyłącznie osoby fizyczne, wykluczone z niej zakupy dokonane na fakturę VAT.  4. W przypadku zakupu zestawu produktów, oferta „100 dni na test” obowiązuje wyłącznie na cały zestaw. Nie ma możliwości zwrotu tylko części produktów wchodzących w skład zestawu. 5. Konsument, który chce skorzystać z możliwości zwrotu w ramach oferty „100 dni na test”, zobowiązany jest do skontaktowania się ze Sklepem i poinformowania o chęci zwrotu. Następnie, po rejestracji zwrotu przez Sklep, Konsument winien odesłać zwracany produkt w oryginalnym opakowaniu w stanie umożliwiającym ich ponowne wykorzystanie. W przypadku zwrotu materaca, winien on być zapakowany w oryginalną folię, w której został dostarczony. Dodatkowo w przesyłce powinny znajdować się metki, dowód zakupu i wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Brak spełnienia warunków spowoduje utratę możliwości skorzystania z oferty. 6. Koszta przesyłki towaru zwracanego w ramach oferty „100 dni na test” pokrywa Konsument. Zwrotu musi dokonać na adres: ONSEN Sp. z o.o., Poznańska 168, 87-100 Toruń, +48 512 999 218. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane. 7. Sklep dokona zwrotu zgodnie z użytą przez Konsumenta metodą płatności w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania zwróconego produktu. 8. Oferta „100 dni na test” jest niezależna od uprawnień przysługujących Konsumentom z mocy obowiązującego prawa. 9. Oferta trwa przez czas nieokreślony, do odwołania.  W przypadku odwołania oferty, Konsumenci, którzy dokonali zakupu w czasie jej trwania, zachowują prawo do tego, aby z niej skorzystać. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY UWAGA! Zwracane produkty Onsen podlegają utylizacji. Nie mniej jednak prosimy, nie przysyłaj nam produktu brudnego, poplamionego czy noszącego oznaki obecności ludzkich wydzielin. W szczególności dziś, w dobie koronawirusa prosimy, abyś zadbał o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i odesłał nam produkt z zachowaniem jak najwyższych standardów higienicznych. Z góry dziękujemy za Twoje zrozumienie.
Poznaj poduszkę Asana Skin+asanaPoduszka ortopedyczna Asana Skin+ jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają wiele godzin przed komputerem, a dodatkowo chcą zadbać o wygląd i zdrowie swojej skóry. 
Badania pokazały, że aby przyzwyczaić się do poduszki czy materaca Twoje ciało potrzebuje od 30 do nawet 100 dni. W związku z tym wiemy, że musisz przetestować nasze produkty w zaciszu swojej własnej sypialni. Dlatego wszystkie nasze produkty objęte 100-dniowym okresem testowym. Bez żadnych kruczków ani ukrytych drobnym drukiem obostrzeń. W okresie testowym 100 dni możesz w pełni korzystać z produktu, próbować i testować do woli. Jeśli jednak nie pokochasz naszego produktu i uznasz, że produkt Tobie nie odpowiada - masz 100 dni na jego zwrot. Po prostu nam go odsyłasz, a my oddajemy Ci pełną kwotę (zwrot kwoty następuje w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwróconego produktu). Nie oceniamy zwracanych produktów pod kątem zużycia czy obecności zabrudzeń, ponieważ i tak wszystkie zwracane produkty ulegają utylizacji. Nie pomniejszamy zwracanej kwoty tak, jak robią to inni producenci i sprzedawcy.
Poznaj materac Osaka Airosakaair Materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i pocenia ciała podczas snu, ponieważ jako jedyni zastosowaliśmy specjalny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz.
1. Darmowa dostawa obowiązuje bez względu na wartość zamówionych produktów. 2. Dostawa realizowana jest w dni robocze w terminie do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. 3. Przy zamówieniu do godziny 11:00 przesyłkę nadajemy jeszcze tego samego dnia. 4. Dostawy realizujemy przez firmę kurierską DPD. W momencie złożenia zamówienia otrzymasz od nas e-mail potwierdzający zamówienie. W momencie gdy wyślemy towar otrzymasz kolejnego e-maila z numerem przesyłki, któ możesz samodzielnie śledzić. Pamiętaj, aby składając zamówienie podać prawidłowy adres e-mail, ponieważ właśnie na podany przez Ciebie adres kierowana będzie istotna korespondencja dotycząca Twojego zamówienia. Nie wiesz gdzie znajduje się Twoja przesyłka? Jeśli status Twojej przesyłki nie zmienił się od 3 dni roboczych i firma kurierska nie dostarczyła przesyłki, prosimy o kontakt (biuro@onsensleeping.com). Sprawdzimy, gdzie znajduje się Twoja przesyłka, a w razie problemów z jej lokalizacją, zlecimy jej poszukiwanie.
INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKÓW1. Wyrób jest przeznaczony do snu, wypoczynku, tylko wewnątrz pomieszczeń. 2. Materac nie może służyć do skakania, ćwiczeń gimnastycznych, akrobatycznych. 3. Materac powinien być umieszczony na stelażu, gdzie odstępy pomiędzy listwami wynoszą kilka centymetrów, co zapewni właściwą wentylację materaca i odprowadzanie wilgoci. Materac nie powinien leżeć bezpośrednio na podłodze lub jednolitym stelażu, tzn. bez otworów wentylacyjnych. Może to doprowadzić do zawilgocenia materaca. 4. Materac należy chronić przed zalaniem oraz otwartym ogniem. 5. Po zakupie, nawet do 30 dni może utrzymywać się specyficzny zapach „nowości”, jest on całkowicie nieszkodliwy i z upływem  czasu zanika. 6. Poszczególne egzemplarze materacy mogą się różnić szerokością i długością od wymiarów nominalnych max 5%. 7. Materace ONSEN zaopatrzone w pokrowce z możliwością prania. W tym celu należy odpiąć górna cześć pokrowca (zamek błyskawiczny) i tylko cześć wyprać zgodnie z zaleceniami metki pralniczej. Zazwyczaj pranie górnej części pokrowca jest wystarczające przy zwykłym użytkowaniu, jednak gdyby z jakichś przyczyn konieczne było wypranie dolnej części pokrowca - jest to również  możliwe - ta cześć pokrowca również nadaje się do prania. 8. Nie należy czyścić samego wkładu - pianki - ani detergentami, ani parownicami, ani nawet zwykłą wodą. 9. Materac po wyjęciu z kartonu i rozłożeniu na płaskiej powierzchni osiąga właściwy kształt po 2-4 godzinach. Po dostarczeniu materaca do klienta należy go niezwłocznie (nie później niż 7 dni) rozpakować i położyć na płaskiej powierzchni. 10. Może się zdarzyć, że początkowo Twój nowy materac będzie wydawał się zbyt twardy lub zbyt miękki - zależy na jakim materacu spałeś dotychczas . Potrzeba trochę czasu (max. około miesiąca), aby ciało przyzwyczaiło się do nowego materaca. 11. Okresy gwarancyjne wynoszą (dla poszczególnych produktów): materac Osaka Air - 15 lat gwarancji na rdzeń piankowy materaca oraz 2 lata na pokrowiec; poduszki Yoko, Hiro oraz Asana - 10 lat gwarancji na rdzeń piankowy poduszki oraz 2 lata na poszewkę; pozostały asortyment 2 lata zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Poznaj poduszkę Hiro Skin+hiroHiro to duża poduszka ortopedyczna zaprojektowana z myślą o osobach powyżej 170 cm wzrostu o szerokiej, masywnej budowie ramion. Dodatkowo poszewka Skin+ pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry.
AKTUALNE OFERTY PRACY:   PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO/SPRZEDAŻY SPECJALISTA OD AMAZONA Z J.NIEMIECKIM I ANGIELSKIM  
AKTUALNE STANY MAGAZYNOWE MATERAC ROZMIAR   RAZEM NA STANIE MAGAZYN BIAŁA  OSADNICZA POKROWCE DO MATERACA 80 9 1 8 16 90 13 2+1uszkodzona 10 15 100 5 1 4 12 120 9 1 8 4 140 18 2 16 27 160 14 2 12 10 180 8 2 6 12
Jak to możliwe, że materac Osaka Air jest dla wszystkich?Uniwersalny materac dla wszystkich? Tak to możliwe dzięki przeprowadzonym badaniom i starannie zaprojektowanej konstrukcji, otrzymujemy materac który jest dopasowany do potrzeb każdego człowieka niezależnie od jego wagi czy wzrostu. Kierując się względami uzyskania najlepszej funkcjonalności materaca, zbudowaliśmy go w taki sposób aby spełniał założenia i wymogi prawidłowej pozycji ciała podczas snu. Dzięlki swojej budowie i prawidłowym zastosowaniu warstw pianek o róznych własciwościach fizycznych stworzyliśmy materac odpowiedni dla każdego. 
Jeden model materaca który pasuje każdemu? Tak to Materac Osaka.Uniwersalny materac którego może używać każdy, bez podziałów na wzrost czy wagę? Tak, jest to możliwe dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji, popartej przeprowadzonymi wcześniej badaniami. Materac Osaka dopasowany jest do potrzeb każdego człowieka. Kierując się względami uzyskania najlepszej funkcjonalności materaca, zbudowaliśmy go w taki sposób aby spełniał założenia i wymogi prawidłowej pozycji ciała podczas snu. Dzięki zastosowaniu pianek o odpowiedniej gęstości i co za tym idzie o różnych właściwościach fizycznych, ułożonych w warstwach dzięki którym jak najlepiej spełniają swoją funkcje, stworzyliśmy materac odpowiedni dla każdego.
Materace i poduszki na Black Friday 2021Aktualnie w promocji na Black Friday organizowany jest BlackWeek. Na stronie Onsen w ramach, tej promocji uzyskać można 20% rabatu na materac, poduszki ortopedyczne, poszewki do poduszek i inne produkty oferowane przez naszą markę Onsen do 26 listopada. Dodatkowo wpisując w koszyku podczas składania zamówienia w polu "dodaj komentarz" BLACKFRIDAY2021 otrzymasz do zamówienia gratis !
Zobacz wideoPoznaj nas Onsen Sleping
Dla kogo przeznaczona jest poduszka Asana?Jak dobrać kształt poduszki do budowy ciała? Poduszka Asana zaprojektowana jest z myślą o osobach o przeciętnej, standardowej budowie ciała. Asana przeznaczona jest dla osób o wzroście w przedziale 150 - 190 cm i wadze ciała w przedziale 60 - 90 kg.
Dla kogo przeznaczona jest poduszka Hiro?Czy zastanawiałeś się jak dobrać poduszkę ortopedyczną do budowy twojego ciała? Poduszka Hiro przeznaczona jest ównie dla mężczyzn o masywnej, barczystej budowie ciała. Zaprojektowana z myślą o osobach których wzrost przekracza 170 cm, i wadze powyżej 80 kg.
Poczuj to na własnej skórzeSkin+ to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, gdzie codzienne ich dawkowanie porównywalne jest z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia.
Poczuj to na własnej skórzeSkin+ to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, gdzie codzienne ich dawkowanie porównywalne jest z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia.
Poczuj to na własnej skórzeSkin+ to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, gdzie codzienne ich dawkowanie porównywalne jest z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia.
Poczuj to na własnej skórzeSkin+ to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, gdzie codzienne ich dawkowanie porównywalne jest z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia.
Poczuj to na własnej skórzeSkin+ to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, gdzie codzienne ich dawkowanie porównywalne jest z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia.
OFERTA PRACY: PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO/SPRZEDAŻY LOKALIZACJA: TORUŃ I OKOLICE Firma Onsen jest rodzimym producentem innowacyjnych poduszek ortopedycznych i najbardziej funkcjonalnego materaca Osaka Air, która głośno daje o sobie znać na polskim rynku. Dlatego poszukujemy Ciebie - osoby doświadczonej w sprzedaży i kontakcie z klientami. Jeśli uwielbiasz rozmawiać z ludźmi i masz smykałkę do sprzedaży, witaj w zespole! Twoimi zadaniami będą: - telefoniczny kontakt z klientami oraz sprzedaż produktów firmy, - kreowanie eksperckiego i profesjonalnego wizerunku, - tworzenie i wysyłanie ofert sprzedażowych, - aktywne wsparcie działu marketingowego. Wymagania: - umiejętności sprzedażowe, charyzma i chęć do zdobywania kolejnych celów, - doświadczenie w dziale sprzedaży, - pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki i działania firmy. To masz u nas zagwarantowane: - pracę na pełen etat w naszej toruńskiej lokalizacji, - współpracę długoterminową na okres nieokreślony, - satysfakcjonujące wynagrodzenie - jesteśmy zawsze otwarci na negocjacje, - przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia, - aktywny wpływ na działania firmy oraz możliwość poszerzenia zakresu współpracy. Rekrutacja cały czas trwa, dlatego CV prosimy przesłać na adres: n.stachwiuk@onsensleeping.com. Jeśli umiesz nas do siebie przekonać, nie wahaj się aplikować!  
Poznaj materac Osaka Airosakaair Materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i pocenia ciała podczas snu, ponieważ jako jedyni zastosowaliśmy specjalny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz.
Poczuj to na własnej skórzeSkin+ to materiał tekstylny wzbogacony o probiotyki, gdzie codzienne ich dawkowanie porównywalne jest z efektem, jaki uzyskuje się stosując krem karotenoidowy każdego dnia.
INSTRUKCJA ZAKUPU MATERACA I PODUSZEK ORTOPEDYCZNYCH NA RATY 0%1. Wybierz produkt W celu dokonania zakupu materaca lub poduszek ortopedycznych na darmowe raty lub innego produktu w przedziale 300-20 000 na stronie Onsen, należy wybrać produkty, które chcemy kupić (klikając przycisk "kupuję", który znajduje się przy produkcie) oraz przejść do koszyka.   2. Wybierz formę płatności W koszyku należy wybrać formę płatności jako Płatność PayU.   3. Uzupełnij dane i wybierz płatność raty Po kliknięciu "Dalej", należy uzupełnić dane osobowe i złożyć zamówienie. Następnie otworzy się strona PayU. Należy wybrać płatność "Raty".   4. Wybierz ilość rat Po wybraniu formy płatności "Raty" otworzy się nowa strona, w której chcąc skorzystać z możliwości zakupy na raty, należy zaznaczyć Raty 0% i kliknąć w "Podaj dane i zapłać na raty".   5. Uzupełnij formularz ratalny Należy uzupełnić wymagane przez PayU dane w celu zawarcia pożyczki. Pamiętaj, że dane we wniosku muszę być identyczne z danymi w Twoim banku.   6. Potwierdź dane Na końcu wniosku należy potwierdzić tożsamość przelewem 1 PLN (kwota zostanie zwrócona).
Poznaj materac Osaka Airosakaair Materac Osaka Air rozwiązuje problem przegrzewania i pocenia ciała podczas snu, ponieważ jako jedyni zastosowaliśmy specjalny system wentylacji, który odprowadza ciepło z głębi materaca na zewnątrz.
OFERTA PRACY: SPECJALISTA OD AMAZONA Z J.NIEMIECKIM I ANGIELSKIM LOKALIZACJA: CAŁA POLSKA Firma Onsen jest rodzimym producentem innowacyjnych poduszek ortopedycznych i najbardziej funkcjonalnego materaca Osaka Air, która głośno daje o sobie znać na polskim rynku. Chcielibyśmy pójść o krok dalej i zaprosić do naszego świata resztę Europy, a szczególnie Niemcy za pomocą znanej wszystkim platformy Amazon. Twoimi zadaniami będą: - kompleksowa obsługa profilu firmy na Amazonie, - tłumaczenie materiałów z języka polskiego na język niemiecki lub angielski i odwrotnie, - kontakt z klientami w języku niemieckim lub angielskim, - aktywne wsparcie działu marketingowego. Wymagania: - język niemiecki na poziomie C1/C2, - język angielski zaawansowany. To masz u nas zagwarantowane: - pracę na ½ lub pełen etat, - współpracę długoterminową na lata - o brak zadań nie musisz się martwić, - satysfakcjonujące wynagrodzenie - jesteśmy zawsze otwarci na negocjacje, - przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku, zaufania i wsparcia, - aktywny wpływ na działania firmy oraz możliwość poszerzenia zakresu współpracy i rozwoju. Rekrutacja cały czas trwa, dlatego CV prosimy przesłać na adres: n.stachwiuk@onsensleeping.com. Jeśli znajomość języków (najlepiej także Amazona) masz w małym palcu, nie wahaj się aplikować!
Poznaj poduszkę Yoko Skin+yokoStworzona została z myślą o kobietach, które potrzebują odpowiedniego podparcia w pozycji na plecach i na boku, a dodatkowo chcą zadbać o wygląd i zdrowie swojej skóry. 
Ci którzy się wyspali, kupili te produkty
Zapraszamy do naszego sklepu

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ